Saç Rengi ve Saç Boyama Kızlar saçımı sarıya çevirmek istiyorum(Resimli)

siim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2010
395
2
Kızlar saçımı sarıya çevirmek istiyorum şuan ki rengi açık kumral Ben aşağıdaki renk gibi istiyorum ama kutunun üstündekine güvenip boyamaya cesaret edemiyorum....:)
Malum bundan önce 2 sefer kutunun üstündeki gibi çıkacak diyip saçımı kendim boyadım istediğim sonucu elde edemedim..

Yine ha gayret bu sefer olcak diyip boyasam mı yoksa kuaföre mi gitsem??

$boya.jpg

saçınızı mevcut saçınızdan daha açığına çevirmek istiyorsanız açmak durumundasınız rengini başka çaresi yok malesef , yada şöyle olabilir kutu üzerindeki renge bakmadan en açık rengi alarak üstüste boyamak sureti ile olabilir tek seferde elde edilemez oda şuanki saçınızda boya yok ise olur

Son düzenleme:
saçınızı mevcut saçınızdan daha açığına çevirmek istiyorsanız açmak durumundasınız rengini başka çaresi yok malesef , yada şöyle olabilir kutu üzerindeki renge bakmadan en açık rengi alarak üstüste boyamak sureti ile olabilir tek seferde elde edilemez oda şuanki saçınızda boya yok ise olur

Şuan saçımın rengi açık renk olduğu için senin dediğin gibi çook açık sarıyla boyasam hemen rengini alır.Sadece sorunum şu kutunun üstündeki renge güvenip boyasam mı boyamasam mı??:KK43:

kutudaki saç tutar tutmasına ama şöyle tutar,kumral saçınıza boya nufuz ederken rengini açmaya çalışacak ama açarken kızıllık bırakacak böylelikle kutunun üstündeki renk tam çıkmayacak nasıl çıkar anca saçınızı öncelikle kendiniz birkaçton açarsanız çıkar , bana mantıklı gelen o bu tüm boyalar için geçerlidir ( daha açık renk boyanacaksa saç) ama belki yanılıyorumdur başka yorum yapanlar farklı fikirler de sunabilirler

Son düzenleme:
kutudaki saç tutar tutmasına ama şöyle tutar,kumral saçınıza boya nufuz ederken rengini açmaya çalışacak ama açarken kızıllık bırakacak böylelikle kutunun üstündeki renk tam çıkmayacak nasıl çıkar anca saçınızı öncelikle kendiniz birkaçton açarsanız çıkar , bana mantıklı gelen o bu tüm boyalar için geçerlidir ( daha açık renk boyanacaksa saç) ama belki yanılıyorumdur başka yorum yapanlar farklı fikirler de sunabilirler

Hmm önceki renklerde neden tam istediğim rengi alamadım anladım şimdi...Hele altın sarısı boyadığımda saçım oldu turuncu:KK53:Ayy ne rezilik çekmiştim :):)
Yardımın için sağol anladım az buçuk:):KK71:
Ama 10.0 rengini deneyip memnun olan var mı acaba??

bende smdı sordm arklra sacım acık turuncu sarıya bakıo :) bunu en ıyı küllüler kapatır ama hangisi en iyi bnde onu soruodm arkdslra :)

malesef olmuyor bnm saclarım bal köpügü idi bunun 11.0 ını kullandım
fakat kutudaki gibi olmadı üstelik birden acık boyalara zıplayınca turunculasma oluyor :KK19:

Kızlar turuncu riskinden en iyisi kuaföre gitmeli ozaman???
Kuaför ustalığını konuştursun ozaman,Turuncumsu saçlardan sıkıldım:)Turuncu desem değil sarı desen hiç değil:):KK5:

Kızlar turuncu riskinden en iyisi kuaföre gitmeli ozaman???
Kuaför ustalığını konuştursun ozaman,Turuncumsu saçlardan sıkıldım:)Turuncu desem değil sarı desen hiç değil:):KK5:

aynen benimde üstüste boyandı saclarım , once actırdım cikolata kahve yaptırdım güzeldi.. bidahakine gittigimde koyulaştırdı. sonra sinir oldum tekrar koyu kahveye dondum, şimdi acıldı biraz. kına sürülmüş gibi saclarım, dipleride siyah cıkmaya basladı.hiç begenmiorum .bu sacı tekrar acmak istiyorum ama saclarımın yıpranmasınıda stemiyorum. Bana düzgün bir kuafor onerin kızlar lütfen..

bende seninki gibi bi sarı istiyorum benimde saçlarım kumral.acaba diyorum açık sarı bi boya alsam içinede yeşil katsam azda olsa turunculuğu alıp güzel bi renk olurmu hiç bilmiorum.güzel doğal bi sarı oolsa platin gibi deil.

aynen benimde üstüste boyandı saclarım , once actırdım cikolata kahve yaptırdım güzeldi.. bidahakine gittigimde koyulaştırdı. sonra sinir oldum tekrar koyu kahveye dondum, şimdi acıldı biraz. kına sürülmüş gibi saclarım, dipleride siyah cıkmaya basladı.hiç begenmiorum .bu sacı tekrar acmak istiyorum ama saclarımın yıpranmasınıda stemiyorum. Bana düzgün bir kuafor onerin kızlar lütfen..

Hangi şehirdesinn???

bende seninki gibi bi sarı istiyorum benimde saçlarım kumral.acaba diyorum açık sarı bi boya alsam içinede yeşil katsam azda olsa turunculuğu alıp güzel bi renk olurmu hiç bilmiorum.güzel doğal bi sarı oolsa platin gibi deil.

Benimki gibi sarı derken hangi renk canım boyatmak istediğim renk mii?

Kızlar bu renkler arasında karar veremiyorum yardım edinnnnnnnnnnnnn:KK50:

Eklentiler

• $18379654_w434_h_q80.jpg
    $18379654_w434_h_q80.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 55
  • $avril+lavigne.jpg
    $avril+lavigne.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

hahahhahhahah yavrum yaaaaaaaaaaaaa nasıl bir risk bu..sarıya yeşil katcan??????????...eeee saçların kumralsa ne turunculuğu var tatlım..direk al sarı bi boya boyat...tutuncu muruncu olmaz..

evet onu diorum ama hepsi birbirine yakın canım..hepsi güzel...şeyyyyyyyy ama son kutuda olan biraz güzel:KK66:

Yeşil renkli arkadaş yok ortalarda:))))

evet hepsi güzel birbirinden ayırt edemiyorum ki
gerçi 21 yaşında üni.öğrencisi içn hangisi uygun??Birde öyle soruyum sana:)
Şimdiden teşekkürler zahmet verdim:KK69:

22 yaşında üniversiteden mezun olmuş ve saçını siyah ,kızıl hariç her renk evresinden geçirmiş bi bayan olarakta neden olmasın diorum..ten rengine uygunsa süper olur..makyaj da ister bu saç rengi onu da unutma..ama çok güzel canım..sen resmini eklesene..yüzünü kapatarak..en azından yorum daha kolay olur

X