Saç Rengi ve Saç Boyama Extra Blond(doğal saç açıcı sprey)

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.001
18.149
Extra blond saçın rengini açar ve doğal bir sarışınlık sağlar -kullanan var mı? Dün kızım aldı ve saçına uyguladı papatya özlü sprey şu an saçları altınsı parlıyor koyu kumral kızımın saç rengi öyle yazdığı gibi sarışın olmadı tek uygulamada $Görünt0291.jpg

Son düzenleme:
Ben bunuda baska bı spreyde kullanmıstım. Yurt dısından gelmıstı ısmını tam hatırlamyorum ama 3 sıkmaya sacımın bı tutuamı sap sarı olmustu ayrıa cok dogal gorunuyordu. O zamanlar kucuktum. Suan on markayı bulmaya calısıyorum alıcam

Ben bunuda baska bı spreyde kullanmıstım. Yurt dısından gelmıstı ısmını tam hatırlamyorum ama 3 sıkmaya sacımın bı tutuamı sap sarı olmustu ayrıa cok dogal gorunuyordu. O zamanlar kucuktum. Suan on markayı bulmaya calısıyorum alıcam

Acaba kızınızın saçlarının rengini koyabilrmisiniz? Benimde kardeşim sarı yansımalar istiyor annemle ben boyatmasına karşıyız orta kumral saç rengine sahip kendisi.Merak ettim kızınızn saçlarının rengini

ben kullandım :KK16: sımdı herkes saçında boya var mı dıye soruyor :KK1: harıkaa :KK36: yalnız bı tane bıtırmıstım boyle bı şişe.

Extra blond saçın rengini açar ve doğal bir sarışınlık sağlar -kullanan var mı? Dün kızım aldı ve saçına uyguladı papatya özlü sprey şu an saçları altınsı parlıyor koyu kumral kızımın saç rengi öyle yazdığı gibi sarışın olmadı tek uygulamadaEki Görüntüle 248021

bu rünün içinde Hidrojen Peroksit olduğu yazıyor bu madde saça zarar vermez mi? kimyasal maddeli mi bu ürün? kızınızın saçında sonradan oluşan bir yıpranma oldu mu yardımcı olur musunuz?

X