Gelinlik Modelleri Sefaköy NİL Gelinlik ve Moda Evi

Sedef1

Benim hala umudum var..!
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
595
1
Arkadaşlar nişanlık ve gelinlik arayışlarm başladı ve oturduğum semtte Nil gelinlik var ve modellerini sürekli yeniliyorlar güzel modeller vitrine koyuyorlar.
Geçen hafta gidip görüştüm nişanlık için, bizim modellerimiz arasından beğendiğiniz olmazsa beğendiğiniz bir modeli getirin konusalım uzerinde, dikim yapalım dediler
Sizce ne kadar güvenmeliyim bilmiyorum dikim bana riskli geliyor modelde cok beğendiğim model üzerime yakısırmı vucudumda güzel dururmu diye sormadanda edemiyorum.
Bu moda evi hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasın rica ediyorum, malum nişan düğün hazırlıkları cok meşakkatli bir sürec ve insan ikilemde kalıyor (:-)

16 görüntüleme ama yorum yazan yok :KK43:

Son düzenleme:
Sedef1 merhaba ;
Bende o semtte oturuyorum. Kardeşimin eylül 2012 de nişanı oldu ve Nil gelinlikten hazır modellerden begendik aldık ve çok memnun kaldık bizden sonra 2 kişi daha gitti Nİl gelinlikten nişanlıgını aldı. Kardeşimde gelinliğini oradan almayı düşünüyor. İnan okadar çok yer gezdik ki mahmutpaşa fatih vs döndük gene Nil gelinlikten aldık.

Dikime hiç gerek yok aslında maliyet açısından da hazır modem üzerinde zaten istediğin gibi oynama yapıyor. Eğer Face de fotograflarına baktıysan mavi nişanlıktı bizim kiraladığımız oradan bakabilirsin . O nişanlık üzerinde hiç oynama olmadı bile sadece kola kısmına Çağla şikel modeli kol yapıldı. Çok ilgileniyorlar. Biz mutlu ayrıldık canım . Eğer sormak istediğin bir şey olursa cevaplarım..

Son düzenleme:
Merhaba cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
1 yıldır sefaköyde oturuyorum ve bende gittiğim yerlerde nil gelinlik kadar yeni ve güzel olan modellere rastlamadım
Ben prenses model ama cokda kaparik olmayan straplez nişanlık istiyorum, nişanım mayıs yada haziran gibi olucak kısmetse :-)
Facede fotoya baktım gerçekten cok güzel ve zarif görünüyor
ben size bi kaç bişey sormak istiyorum;
bir cok model çeşidi mevcutmu , ya istediğim modeli bulamazsam onlar dikim konusunda yardım edebilirmi ?

Son düzenleme:
Rica ederim . Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana canım,

evet bizde bir çok yer gezdik nişanlık hazır modeller cok fazla yok herkes model getir dikeyim diyor. Nil gelinlikle modellerde söylediğin gibi çok güzel bizde bir sürü model denedik baktık begenemedik.

Bi arkadaşta üstü komple taş altı prenses etek diktirdi. Gelinlik modelinden nişanlık diktirdi hazır değildi. Gayette güzel diktiler . Nişanı daha yeni oldu sanırım fotosunu ulaştırmadı yoksa koyardı face.. su yeşili diktirdi . İstediğin modele göre dikim yapıyor canım. İstediğin şekilde tasarlıyor aksesuarda da yardımcı oluyor.

Rica ederim . Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana canım,

evet bizde bir çok yer gezdik nişanlık hazır modeller cok fazla yok herkes model getir dikeyim diyor. Nil gelinlikle modellerde söylediğin gibi çok güzel bizde bir sürü model denedik baktık begenemedik.

Bi arkadaşta üstü komple taş altı prenses etek diktirdi. Gelinlik modelinden nişanlık diktirdi hazır değildi. Gayette güzel diktiler . Nişanı daha yeni oldu sanırım fotosunu ulaştırmadı yoksa koyardı face.. su yeşili diktirdi . İstediğin modele göre dikim yapıyor canım. İstediğin şekilde tasarlıyor aksesuarda da yardımcı oluyor.

Benimde şubat10 da nişanım var ama çok içime sinen bişi olmadı e fiyat da önemli tabi fayatları nasıl bahsettiğiniz yerin?

Benimde şubat10 da nişanım var ama çok içime sinen bişi olmadı e fiyat da önemli tabi fayatları nasıl bahsettiğiniz yerin?

Asli'cim bir çok yere göre gerçekten çok uygun ve çok yardımcı oluyor. Nişanlık modemi zaten heryerde hazır modem çok fazla yok. Dikimde fiyat artıyor. Hazırları zaten 0 veriyor kodlu ürün ilk sen giyiyorsun .

Asli'cim bir çok yere göre gerçekten çok uygun ve çok yardımcı oluyor. Nişanlık modemi zaten heryerde hazır modem çok fazla yok. Dikimde fiyat artıyor. Hazırları zaten 0 veriyor kodlu ürün ilk sen giyiyorsun .

bnm gittiğim yerler sırf kiralamasına 700-800 istedi yaf burada oyleyse hiç gitmiim :KK43:((

bnm gittiğim yerler sırf kiralamasına 700-800 istedi yaf burada oyleyse hiç gitmiim :KK43:((

Nil gelinlikte de kiralama zaten o fiyat aralıklarında evet ama bence git görüş derim modelleri üstünde görmeden karar verme çok farklı çünkü kardeşiminde hiç bakmadığı modeli giydi begenip aldı

X