Ferro Sanol Diodenol kullananlar...

E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar saç dökülmemden dolyı doktor kansızlık teşhisi koydu ve bu ilacı verdi 1 sene evvel ki gür saçlarım çok seyrek kaldılar ilaç tedavimde ve ek olarak priorinde 3.ayımdayım ama hala yoğun olmasa dökülme devam ediyor bu ilacı kullanan arkadaşlara rica ediyorum ,benim gibi bu rahatsızlığı olup tekrar seyrelen saçları gürleşen arkadaşlar var mı ve bu arkadaşlar tedavilerini kaç ay sürdürdüler bu ilaçla.:nazar:

arkadaşımda olmuştu hangi ilacı kullandığını bilmiyorum ama 3 ay ilaç kullandı daha sonra saç dökülmesi azaldı,ama o bu ilaçlardan 5 kilo fln aldı iştahını açtı kan ilacı........................

bendede kansızlık problemi var
dr.um aynı ilacı önerdi
en son kontrole gittiğimde seviyemin 11 e yükseldiğini söyledei
12 noröal seviyeymiş
sebze meyve çok ye dedi
ama saç dökülmem çok fazla var
bi hal çaresi olmasını bende çok isterim

burda birkaç arkadaşımız kansızlıktan dolayı seyrek kalan saçlarını bu ilacı düzenli içerek ve kan yapıcı şeyler yiyerek gürleştiğini yazmışlar bu güzel haber bence birde şunu düşünmeli kansılıktan kel kalan yok ki genetik olmadığı sürece çıkmaz mı saçlar arkadaşlar moral istiyorum ama ben veriyorum yinede.

burda birkaç arkadaşımız kansızlıktan dolayı seyrek kalan saçlarını bu ilacı düzenli içerek ve kan yapıcı şeyler yiyerek gürleştiğini yazmışlar bu güzel haber bence birde şunu düşünmeli kansılıktan kel kalan yok ki genetik olmadığı sürece çıkmaz mı saçlar arkadaşlar moral istiyorum ama ben veriyorum yinede.
canım tabiki kellik olmaz
o kadarda değil
hani dökülüyo ama yerine yenisi geliyuo
bu arada zaten günde 100 tel saçın dökülmesi normalmiş
bunu düşünerek canımızı hiç sıkmayalım:teselli:

aayrıca duru pekmez
keçiboynuzu pekmezi
ciğer,ceviz kansızlığa iyi gelenyiyecekler canım
tavsiye ederim

aayrıca duru pekmez
keçiboynuzu pekmezi
ciğer,ceviz kansızlığa iyi gelenyiyecekler canım
tavsiye ederim

sağol canım ya bende o kadar gür saç vardıki inan herkez hayran kalırdı ama seyreldi biri saçların azalmış dicek diye aklım çıkıyor birşeyin üstüne titrersin ondan olursun ya benimde öyle oldu ama herşey şu yaptığım diyet yüzünden oldu 5 ayda 12 kilo verirsen böyle olur:eek:klava: kendime kızıyorum,benim korkum saçlarım hep seyrek kalmasından.merak ettim bu ilacı kullanıp eski sağlıklı saçlarına kavuşanlar olmuş mu diye morel verdiğin için teşekkür ederim seninde demir eksikliğin mi var?

bu arada 1 kavanoz keçi boynuzu pekmezi bitirdim ve bgeslenmeme çok dikkat ediyorum artık sevmesemde 15.günde bir tavuk ciğeri yiyorum.

arkadaşlar saç dökülmemden dolyı doktor kansızlık teşhisi koydu ve bu ilacı verdi 1 sene evvel ki gür saçlarım çok seyrek kaldılar ilaç tedavimde ve ek olarak priorinde 3.ayımdayım ama hala yoğun olmasa dökülme devam ediyor bu ilacı kullanan arkadaşlara rica ediyorum ,benim gibi bu rahatsızlığı olup tekrar seyrelen saçları gürleşen arkadaşlar var mı ve bu arkadaşlar tedavilerini kaç ay sürdürdüler bu ilaçla.:nazar:

ewet canım 3 aykulan daha fazlada olabilri kansızlık saçta dökülme yapar yanlız ferro sanol d.biraz kabızlık yapar haberin olsun tedavini erteleme bide hergün pekmez ye yada iç salıcakla kal

[B]ben kullandım 4ay kadar ferro sanol diodenal.hemogramım şimdi 14.bende kansızken saçlarım çok dökülüodu ama şimdi durdu.eskisi kadar sık dökülmüo.ama maalesef bende hacimsiz kalan saçlarıma çözüm bulamadım canım sıkılıo.çok cılızlaştıklarından sönük duruo maalesefffff:a015:

bendde bu ılactan kullandım sacım nasıl dokuluyordu ınanılmazz ama sımdı hıc dokulmuyo ama ben sacımı kestrdım tamamen durdu dokulmesii

[B]ben kullandım 4ay kadar ferro sanol diodenal.hemogramım şimdi 14.bende kansızken saçlarım çok dökülüodu ama şimdi durdu.eskisi kadar sık dökülmüo.ama maalesef bende hacimsiz kalan saçlarıma çözüm bulamadım canım sıkılıo.çok cılızlaştıklarından sönük duruo maalesefffff:a015:

badem yaı kullanabilirsin canım bide şampuanına biraz çam terebentin atabilirsin

badem yaı kullanabilirsin canım bide şampuanına biraz çam terebentin atabilirsin

canım badem yağı kullanıorum ilk sürdüğüm gün biraz işe yarar gibi oluo en azından hacim kazandırıo bi e çam terebentinide deniyim.kuafördende duymuştum.teşekkür ederim bilgi içina.s.

hepinize geçmiş olsun arkadaşlar birinden duysam aman derdim ama yaşayan gerçekten bilir ne moral bozucu bir duygu olduğunu.ilacımı kullanmaya devam etcem birde dökülen saçlar seyrek kalmaz yerine hep yenisi çıkar bende çıkmaz diye bir ara kendimi çok yıprattım ama mantıklı düşününce kanser olanaların bile (allah şifasını versin inşallah) yerine yenileri çıkıyor kafaya takmayalım taktıkça daha çok dökülür.kansızlığı olanlar ilaçlara vitamin eskiliği olanlar çinko biotin kullansın dışardan da be pantene ,evigen ampul ve bemikx ampul biraz badem yağıyla karıştırıp saçımızın heryerine yedirelim 2 saat tuttuktan sonra güzelce yıkayalım ,haftada 1 kere mutlaka 3 -4ay yapıldıktan sonra saçların ne kadar sağlıklı ve yoğun biçimde çıktığını göricez (doktor reçetesi).
birde akşamları sıcak bişey içmiyormuyuz kuşburnu ıhlamur yerine ısırgan otu içelim ben 2 aydır içiyorum saç dökülmesine ve bütün hastalıklara şifa.
aklıma gelirse bildiklerimden yazarım kıslar öpüldünüz..

sağol canım ya bende o kadar gür saç vardıki inan herkez hayran kalırdı ama seyreldi biri saçların azalmış dicek diye aklım çıkıyor birşeyin üstüne titrersin ondan olursun ya benimde öyle oldu ama herşey şu yaptığım diyet yüzünden oldu 5 ayda 12 kilo verirsen böyle olur:eek:klava: kendime kızıyorum,benim korkum saçlarım hep seyrek kalmasından.merak ettim bu ilacı kullanıp eski sağlıklı saçlarına kavuşanlar olmuş mu diye morel verdiğin için teşekkür ederim seninde demir eksikliğin mi var?

canım bendede vardı demir eksikliğ
ilk gittiğimde dr.aşaşırdı 5miş
nasıl ayakta duruyosun sen dedi
sonra işte bu demir lacı baya b iyi geldi bana
yanaklarım kızardı kilo aldım
en son gittiğimde 11 normal ded dr.
bugünde saçlarımı kestirdim
kuaförede sordum
strestende dökülür dedi
kestirmek en iyisi canım
kökü sende yine uzar
hem dökülmeside azalır

ben belimde olan saçlarımı omuzlarımda kestirdim canım ama dökülmesi maalesef geçmedi sorunum içten olduğu için demekki değerlerim henüz normale dönmedi,ama kilo almakta korkuyorum ben ki kilo verme sevdasına kapılıp saçlardan olmuş insanım tekrar kilo alırsam nerde kaldı bu çektiğim eziyetler.:KK43:((

arkadaşlar benim yıllardır çektiğim bir sorun anemi iğne vuruldum ferro sanol kullandım biraz toparladım doktora saçlarım çok dökülüyor dedim bana saçının olması bile bir mucize dedi.sen nasıl ayakta duruyorsun dedi ayrıca ben bu ilaç bittikçe aldım başka bir doktor fazla kullanma böbreklere zararı var dedi.gerçekten de çık sık vc'ye çıkıyordum bıraktım ama yine bu hafta doktora gideceğim bakalım ne diyecek.ferro sanol bende bulantı yaptı şurup olanı hapta bıraktığım ilaç iğneside çok ağır yani anlayacağınız ben bu konudan çok muzdaribim sevgiler.

arkadaşlar benim yıllardır çektiğim bir sorun anemi iğne vuruldum ferro sanol kullandım biraz toparladım doktora saçlarım çok dökülüyor dedim bana saçının olması bile bir mucize dedi.sen nasıl ayakta duruyorsun dedi ayrıca ben bu ilaç bittikçe aldım başka bir doktor fazla kullanma böbreklere zararı var dedi.gerçekten de çık sık vc'ye çıkıyordum bıraktım ama yine bu hafta doktora gideceğim bakalım ne diyecek.ferro sanol bende bulantı yaptı şurup olanı hapta bıraktığım ilaç iğneside çok ağır yani anlayacağınız ben bu konudan çok muzdaribim sevgiler.

onun iğnesinin acısını bilirim.normalde iğneden korkmam ve canım pek tatlı değildir ama ferro anolun iğnesii vuruldugunda çok kötü yakıoo.bacağa ağrı saplanıo 1-2dk sonra ki bana iğne vuran yengemin eli çok hafiftir.normal bi iğneyi yaptıgını anlamazsınız.geçmiş olsun canımm..:teselli:

onun iğnesinin acısını bilirim.normalde iğneden korkmam ve canım pek tatlı değildir ama ferro anolun iğnesii vuruldugunda çok kötü yakıoo.bacağa ağrı saplanıo 1-2dk sonra ki bana iğne vuran yengemin eli çok hafiftir.normal bi iğneyi yaptıgını anlamazsınız.geçmiş olsun canımm..:teselli:

:enbuyukkk:evet rakadaşım iğneden bende hiç korkmam o vurulduğu andaki acısını da geçtim hala yeri mosmor ve dokununca ağrıyor inan bana hiç abartmıyorum 1 buçuk sene oldu hala geçmedi.aslında bu tür ilaçları serumlada veriyorlarmış araştıracağım en iyi yöntem buysa yaptıracağım yaa doktor bana 10 tane iğne verdi vuruldum kontrolde bana sana yine iğne yazayım dedi tabi ben istemedim.:1no2:bu doktorları bazen hiç anlamıyorum kevgire döneceğim vallahi.:roflol:

:enbuyukkk:evet rakadaşım iğneden bende hiç korkmam o vurulduğu andaki acısını da geçtim hala yeri mosmor ve dokununca ağrıyor inan bana hiç abartmıyorum 1 buçuk sene oldu hala geçmedi.aslında bu tür ilaçları serumlada veriyorlarmış araştıracağım en iyi yöntem buysa yaptıracağım yaa doktor bana 10 tane iğne verdi vuruldum kontrolde bana sana yine iğne yazayım dedi tabi ben istemedim.:1no2:bu doktorları bazen hiç anlamıyorum kevgire döneceğim vallahi.:roflol:

Canım biliorum bende de duruo hala morlugu benimde 1 sene oldu iğneleri olalı.çok uzun bi müddet geçmeyince merak edip druma sormuştum.çünkü daha önce böyle bişe gelmemişti başıma iğneden sonra en fazla bi hafta mor kalırdı.ve dediğin gibi hala dokununca acıo orası.drum o iğnenin öle oldugunu söledi kolay kolay geçmez dedi.ama benim morluk biraz biraz küçülmeye başladı.iğne olan yerlerime çok bastıramıorum çünküü baya acıo bastırdığında.ben mecbur kalmıştım iğneye bana istio musun die bile sormadıkafamçokkarıştıçünkü ferritin değerim 1 di.normal değerin 3-150 arası olması gerekiomuş.dr naptın kızım sen dedii.hep beslenmekte bitiooo arkadaşlarr benim düzensizz beslenme ve uykusuzluk bitirdii kanımı.yurttaa kaldıgım için hep fix şeyler yiyorum çünkü...

Son düzenleme:
X