Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kepek en kolay yoğurtla yeniyor bide onu denesen.yemekleri aksatma az yersen kilolar gitmiyor .ne kadar protein o kadar kilo:)

önerin için çok sağol canım zaten 2 veya 3 gün kepeği yoğurtla yedim bir kerede süte kattım ama sevemedim işte fakat kepek konusunda şimdi şüpheye düştüm evet aktardan aldığım gerçek kepek olmayabilir zaten rengide çok koyu benim bu kepek işini halletmem lazım

canım mendil cebimde elim cebimde bekliyorum:KK34:eminim yakında çıkaracağız mendilleri netten halaya tutuşacağız:KK9:ama halay başı sen olmalısın vuvuu:KK54:
valla en azından sen sebze günündeydin de fazla çıktın ben kaçamaksız bir protein günümde bile fazla çıktım.ve bugün s+p yapıyorum sabah iyi bir kahvaltıyla çıktım ama öğle yemeğimi 2küçük süt ve 1kçk yoğurtla geçiştirdim.az önce eve geldim amacım ıspanak yapmaktı ama önden bir salata yerim sonra ıspanak yaparım dedim ki saltama ton balık ekleyip yanında ayranla yedim yoğurtlu ıspanağı da üstüne yedim.biraz pisboğazlık yaptım sanırım.aman olsun madem düşmüyor tartı yicem ben de napiim.hatta aklımda çikolata var ondan 1 parçacık alsammı die de geçiyor aklımdan doğrusu:KK69:

aman nolcaak canım alt tarafı 3-5 tane ot yemişsin:)
yaa walla ben de 7 kiloyu bulunca sapıttım...her akşam bir tatlı yer oldum offf.bu akşamda 2 kase puding yedim...tekrar motive olup azaltmam lazım ama yafff.
yoksa hayal olcak bu 60 lar...
teşekkürler tatlım yaaa...illa çekecez o halayı...aha da buraya yazıyorum :)

canıııım senin adına çook sevindim.tebrikler:KK19::KK19:bugün tüm gün okuldaydım vuvuu'nun hayırlı haberlerini almak için girdim okuldan nete seninle sevindim:KK1:bir mendil de saa gelsin canıım:KK64::KK64:

ay canım yaa walla seviyorum sizleri...
ben de çok sevindim walla aman kız oynamamış olmayalım hadi bana da yer aç:KK64::KK64::KK64:

bu saate kadar 1.5 yumurta yiyerek kilo veremezsin ve sağlığını bozarsın aç kalmaman ve yeterli protein alman lazım kepek olayına gelince orijinal değil kepeğin anladığım kadarıyla çünkü gerçek kepek yulaf ezmesine benzeyen bir yapıda yemesi kolay tadıda iyi

doğru söylüyorsun hayatım bu yazıyı yazdıktan sonra dışarı çıktım benim ufaklıkla birlikte girdim dönerci celal ustaya bir pilav üstü birde döner porsiyon ohhhhhh mis gibi zaten kendi yaptığımı yemekte her zaman zorlanan bir yapım var ama dışarda severim yani yanlış anlamayın haaaasadece dönerleri yedim pilavmış pideymiş domates patates asla minnacık bile almadım bir ziroyla dönerle doyurdum karnımı eve geldimde saat 21.30 olmuştu yine 2 haşlanmış yumurta bir küçük ligt ton balığı bir parçada peynir yedim iyi yapmışım demiii

bugün forum coşmuş. geçmiş sayfaalrı okuyamadım ilk kez :KK70: ailemin yanına geldim bugün :KK70: pek yazamayabilirim. buradaki tartıya kavştuğuma sevndm :KK70: burada en son tartıldığmda 84 kiloydum şimdi 78 küsür :KK70: tabi bir sürü su içtikten sonra :-) ailem zayflamş olduğumu en çok ta yüzümün gittiğini söyledi sevinçliyim :KK70:

:KK66::KK66::KK66:
lütfen en kısa zamanda 77.7 den daha az rakam söyle bize.
ama su filan içmeden lütfen:)

Merhaba arkadaşlar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Dukan diyetine ben de başlamak istiyorum merak ettim, araştırdım ve kafama yatti :KK66::KK66::KK66::KK66:
Cuma günü inş dukan diyetine baslayacagim...
3 ay sonra dügünüm var o zamana kadar 15 kilo vermek istiyorum suan ki kilom 75 hedef kilom 55/ 60 kg
birbirimizi motive edelim Birlikten Kuvvet Doğarmış :KK34::KK34::KK34::KK34:

haydii arkadaslar Zafer bizim olacak! Allah herkezin yardimcisi olsun :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

hoşgeldin:KK3::KK3::KK3:
hayırlı olsun...tebrikler...
inşallah verirsin...yalnız biz gelin olacaklara karşı daha acımasızız haberin olsun...size kaçamak yok...burda motivasyon istemediğin kadar merak etme..sadece gelinliğini düşün :)
haydi kolay gele...

kızlar sıze bır taktık vereyım 10 yıldır arastırma yapıyorum zayıflama hakkında tabı kendı arastırmalarım sonunda basardım ıstedıgım zaman ıstedıgım kıloya ınebılıyorum su an 80 kıloyum umursamıyorum cun kı bılıyorum baslasam cok kısa zamanda verıyorum derımde deformasyon olmadan hemde ama baslayamıyorum bendekı sorunda bu ayrıca suyu ıcebıldıgınız kadar sıcak ıcın kendımde denedım 90 kıloluk bır arkadasta denedım sonuc aynı ve bırkac onemlı sey daha var ama sız bılırsınız zaten opt sızı.En Büyük TÜRKİYE:KK64::nazar:

kızlar bişey sorcam size bugün 5.günümdü ben henüz yağsız bir peynir bulupta yiyemedim iki marka ligt peynir aldım berbat bir tadı var yiyemedim yörsan kahvaltılık lor varmış ara ara kaç market gezdim bilmiyorum en sonunda bir şarküteride buldum oda yörsan böreklik lor muş onuda yiyemedim ya sinir basıyor he ben bu diyete baş koydum ne arasam bulamıyorum ya normalde peynir hiç seven bir insan değilim bir tek şu bimin keçi peynirini severek yiyorum valla bu akşam aldım ben keçi peyniri yedim ama olmaz dedinizi duyar gibiyim napim ama okadarda cozutmam olsun beeeeeee

ya bu diyette yulaf kepeği olmazsa olmazi ama süt konusunda kafam karisti light olmasi sart mi 1.5% yag olsa olurmu arkadaslar yaaaaaa :97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97:

hayır olmasa da olur...ama yulaf kepeği kurtrıcı gibi resmen...un koyulabilecek herşeye unun alternatifi oluyor...krep,kek,çorba,mücver,püre,hatta ekmek..vs.vs.
doyuruyor,tok tutuyor,bağırsakları çalıştırıyor...
benim tavsiyem splenda granül ve yulaf kepeğini edin..
ben bugüne kadar yulaf kepeği bulamadım yulaf ezmesi ve buğday kepeği ile yaptım bunları ama yulaf kepeği en doğrusu...

kızlar bişey sorcam size bugün 5.günümdü ben henüz yağsız bir peynir bulupta yiyemedim iki marka ligt peynir aldım berbat bir tadı var yiyemedim yörsan kahvaltılık lor varmış ara ara kaç market gezdim bilmiyorum en sonunda bir şarküteride buldum oda yörsan böreklik lor muş onuda yiyemedim ya sinir basıyor he ben bu diyete baş koydum ne arasam bulamıyorum ya normalde peynir hiç seven bir insan değilim bir tek şu bimin keçi peynirini severek yiyorum valla bu akşam aldım ben keçi peyniri yedim ama olmaz dedinizi duyar gibiyim napim ama okadarda cozutmam olsun beeeeeee

bimde kaanlar lor var,yağ oranı çok düşük ondan ye..bir de ben köy peyniri alıyorum az tuzlu,pazardan bile aldığım oluyor..onların yağı çok düşük oluyor biliyorsunuz..hatta kızartıp yiyorum kahvaltılarda...eğer aldığınız tuzluysa suda bekletin gidiyor fala tuzu...ben de light peynir sevmiyorum..ööyle duruyor dolapta.

bimde kaanlar lor var,yağ oranı çok düşük ondan ye..bir de ben köy peyniri alıyorum az tuzlu,pazardan bile aldığım oluyor..onların yağı çok düşük oluyor biliyorsunuz..hatta kızartıp yiyorum kahvaltılarda...eğer aldığınız tuzluysa suda bekletin gidiyor fala tuzu...ben de light peynir sevmiyorum..ööyle duruyor dolapta.

valla benimde öyle canım ya dolapta ligt peynirler lorlar öylece bekliyor hadi loru börek yaparımda peynirler çöpe gitcek yazık valla daha önceleri bimden kasede bir lor almıştım tahsildaroğluydu sanırım oda güzeldide ben bu diyette olmaz sanıyordum heleki köy peynirini tuzlu diye hiç olmaz diyordum gerçi keçi peyniride baya bi tuzlu aman suya koyup yicem artık bu kadar ince detaylara takılmıycam valla bak kağanlarda güzel dedin ya şimdi kağanlar loru alcam çaylan iyi oluyor lor peynir aklınızda olsun kızlar aldığım ligt peynirin biri kağanlar marka sakın almayın berbat bişey berbat

hoşgeldin:KK3::KK3::KK3:
hayırlı olsun...tebrikler...
inşallah verirsin...yalnız biz gelin olacaklara karşı daha acımasızız haberin olsun...size kaçamak yok...burda motivasyon istemediğin kadar merak etme..sadece gelinliğini düşün :)
haydi kolay gele...

cok sagol canim yaaa :21::21::21::21::21::21::21:
böyle bir acimasizliga raziyim yeterki kilo vereyim :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
inşallah olur gelinliğim bana çok yakışsın istiyorum çok güzel bir gelin olıyım istiyorum :81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::81::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

eminönünde buldum ben kahvaltılık loru ama ondan da öyle çok büyük bi beklenti içinde olma derim ben lor sonuçta tatsız tuzsuz yani
dil peyniri çok lezzetli yağsızı da vardı hem dene istersen kaşar gibi tadı adını yanlış hatırlıyo olabilirim gerçi oeynirin

kızlar sıze bır taktık vereyım 10 yıldır arastırma yapıyorum zayıflama hakkında tabı kendı arastırmalarım sonunda basardım ıstedıgım zaman ıstedıgım kıloya ınebılıyorum su an 80 kıloyum umursamıyorum cun kı bılıyorum baslasam cok kısa zamanda verıyorum derımde deformasyon olmadan hemde ama baslayamıyorum bendekı sorunda bu ayrıca suyu ıcebıldıgınız kadar sıcak ıcın kendımde denedım 90 kıloluk bır arkadasta denedım sonuc aynı ve bırkac onemlı sey daha var ama sız bılırsınız zaten opt sızı.En Büyük TÜRKİYE:KK64::nazar:

e düşündüklerinizi tam paylaşsaydınız keşke nasıl sarkmadan veriyosunuz mesela?
benim kol bacak popo göbek bacak hepsi jöle kıvamında sinir oluyorum

bende bugün simlanın blogundaki kabak dolmasını yaptım içi aynı tavuk köftesi gibi sadece yumurta yok,kabak sevmememe rağmen gayet güzel oldu:KK56:
onu yarın deneyeyim sp günü nasıl olsa

nasıl yapılıyo?
bide hazır tavuk snitzel weya onun gbi şeylere nasıl bakıyosunuz izin warmı?
vallahi tam tarif veremem ki kafama göre katıp karıştırıyorum içine yumrta kırıyorum kepek ekliyorum baharat koyuyorum kişniş falan bazende dana kıymayla tavuk kıymayı karıştırıyorum falan filan
hazır şeylerde dışındaki şey önemli galeta ununa bulanmış oluyo genelde onları tüketmememiz lazım diyette yağ karbonhidrat oranlarına bakmak lazım sınırı geçmiyorsa tüketilebilir tabi hazır döner alıyorum ben bazen bimden

Merhaba arkadaşlar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Dukan diyetine ben de başlamak istiyorum merak ettim, araştırdım ve kafama yatti :KK66::KK66::KK66::KK66:
Cuma günü inş dukan diyetine baslayacagim...
3 ay sonra dügünüm var o zamana kadar 15 kilo vermek istiyorum suan ki kilom 75 hedef kilom 55/ 60 kg
birbirimizi motive edelim Birlikten Kuvvet Doğarmış :KK34::KK34::KK34::KK34:

haydii arkadaslar Zafer bizim olacak! Allah herkezin yardimcisi olsun :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

birbirimizi motive etmesek ben dukanda değil vermek alırdım bile ahaha etoburluğuma alet ederdim diyet yapıyorum diye yanında da kafama göre götürürdüm her şeyi

hayır olmasa da olur...ama yulaf kepeği kurtrıcı gibi resmen...un koyulabilecek herşeye unun alternatifi oluyor...krep,kek,çorba,mücver,püre,hatta ekmek..vs.vs.
ben bugüne kadar yulaf kepeği bulamadım yulaf ezmesi ve buğday kepeği ile yaptım bunları ama yulaf kepeği en doğrusu...

splenda granül ne,ve nasil kulaniliyor?

ya yulafi anladim zaten de benim sorum suydu hani light süt tüketin diyo ya yani yarim yagli sütte olur mu :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

X