astroloji burç uyumu tüm fallar için gelin birlikte kaynatalım :)

deniiizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
2.679
3
kızlar hepimiz burçtu astrolojiydi burçlar arasında uyumdu faldı meraklıyız gelin hep birlikte bildiklerimizi ortaya dökelim hem sohbet muhabbet hemde merak ettiklerimizi öğrenmeye çalışalım :KK8::KK8:

buyrun içeri :))))

İkinci buuyuranda ben olayım:KK14:

yay burcuyum sevgilimm akrep Çok ateşli bir ilikimiz avr hatta okadar ateşliki Yakıorum onu Ağzı yüzü yanıoo:KK52:

İkinci buuyuranda ben olayım:KK14:

yay burcuyum sevgilimm akrep Çok ateşli bir ilikimiz avr hatta okadar ateşliki Yakıorum onu Ağzı yüzü yanıoo:KK52:

sende hoşgeldin canımm :KK8:

şuan işyerinde kendi kendime sesli gülüyorum yorumuna koptum resmen:KK52::KK52:

benim kardeşimde yay burcu çok gergin oluyor yaylar heran herşeyi yapabilir psikolojide :KK9:

benim kardeşimde yay burcu çok gergin oluyor yaylar heran herşeyi yapabilir psikolojide :KK9:

öyleyimdir :KK1:Ya burcumun tam anlamıyla taşıyan biriyim. Akrep burcu 6his muahppetien üstüme geliyor Anaoooommm senin avrya deyip bir saldırıyorum koskoca adam pusuyo kedi gibi tam ya bişi dememdim dio:KK52:

biz ikimiz de balığız çok sulu bi ilişkimiz var :KK53:
şaka bi yana çok duygusalız ikimiz de tripler havada uçuşuyo :KK52:
siz ne dersiniz balık-balık uyumuna?

öyleyimdir :KK1:Ya burcumun tam anlamıyla taşıyan biriyim. Akrep burcu 6his muahppetien üstüme geliyor Anaoooommm senin avrya deyip bir saldırıyorum koskoca adam pusuyo kedi gibi tam ya bişi dememdim dio:KK52:

akrep burçlarıda az değildir hani biraz sinsi olurlar ama bilemicem şimdi :KK9::KK9: ama akrep burcuna sahip olanların gözleri çok dikkat çekici olurmuş bakışları öyle duymuştum fal bakan birinden :KK9:

iyidir yaylar iyiidiiirrr :KK23:
çoook pozitif olurlar, bizden daha fazla polyanna olabilen bir burç daha yoktur :21:

haahhaah benim nişanlımda yay burcu maşaallah diyim kedi gibi yaaa ne desem yapıyo yerim onu ben :KK69:
Ben yengeçim aslında ateş ve su anlaşamaz hiç ama biz 6 buçuk senedir birlikteyiz Hiç bitmeyen bi heyecan var aramızda maşallah :KK16:
Yay burçlarını seviyorum dünyanın en iyi niyetli insanları :KK34:

biz ikimiz de balığız çok sulu bi ilişkimiz var :KK53:
şaka bi yana çok duygusalız ikimiz de tripler havada uçuşuyo :KK52:
siz ne dersiniz balık-balık uyumuna?

hayal gücü yüksek oluyor balıkların desene ayaklarınız yerden kesik derecede dolaşıyorsunuz :KK9:

aynı burçta olanların birbirlerini daha iyi anladığını düşünüyorum :KK34:

akrep burçlarıda az değildir hani biraz sinsi olurlar ama bilemicem şimdi :KK9::KK9: ama akrep burcuna sahip olanların gözleri çok dikkat çekici olurmuş bakışları öyle duymuştum fal bakan birinden :KK9:

enee kım demişsee Doğru ndemiş benimkide bana çok gzel gözlerin var bal gözlüm der baa:KK19: Ya vallaha varya kavga ettikmi çok üstüne geliyor akrep insanın hiç birşey gizleyemezsin , Yalan söylemede canımı ye :KK22:

ben ıkızlerim ama yükselen ve güçlü etkisi altında olduğum yengeç
o da yengeçti ama 1 hafta oldu ayrıldık:)

haahhaah benim nişanlımda yay burcu maşaallah diyim kedi gibi yaaa ne desem yapıyo yerim onu ben :KK69:
Ben yengeçim aslında ateş ve su anlaşamaz hiç ama biz 6 buçuk senedir birlikteyiz Hiç bitmeyen bi heyecan var aramızda maşallah :KK16:

işte bu son 5 kelimen kesinlikle doğruuuu:KK52:
övünmek gibi olmasında :KK34:

maşallahh bu arada ilişkinize :nazarboncuğu:

Bizde 3 senedir birlikteyiz :) :KK16:

Bizimkide ateş ve suya hukmediyor 2li olunca Manyak oluyor. ya yay burcu çok dinler sen konuuş vıdı vıdı amommm allah konuşturmuyor o dakıka beni bende dinelrim ya Ben şey oldum artık sevgilim kız versiyonu.. :KK9::KK8::KK4:

kızlar bende boğa burcuyum damarıma basmadıkları sürece benden iyi yok ama bir de kırmızı gördüğümde işte o an tutmak zor :KK9::KK9:

ikizler burcununda ne yapıcağı belli olmuyor bi bakarsın bal kaymak aranız bi bakarsın sanki onları yapan başka biri nasıl bir ruh dünyaları var çözemedim

X