Kışın balayına nereye gitmeli?

NohutluPilav

:))))))))))))))))))))))))
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
8.246
7
arkadaşlar ocak ta dügünüm olacak allah nasip ederse ve biz nişanlımla birturlü balayı konusunda karara varamıyoruz sizce kışın nereye gidilir....uludag diye düşündük ama ikimizde kaymayı bilmiyoruz ve istedigimiz birşey de degil sizin aklınıza nereler gelıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.......:1hug::enbuyukkk:

cnm kaplıca dıcem ama cok sık odanın ıcınde havuzu olan kaplıca suyu ne bılım tütsüler falan cok sık otellerler warr

bolu abant olabilir göl kenarı fayton turları falan çok hoş olur...

kapodokya olabilir balon turu falan ...

uludag da güzel olur

biz de büyük ihtimal kıs aylarında evlenicez o yüzden ben buraları düşünüyorum.

yedi göller bolu abant kapadokya gibi yerler olabilir benimde nisanın ilk haftası olacak büyük ihtimalle 3 seçenekten birisi olacak

kızlarss Abant,göl kenarından başka alternatif yok mu :KK43:

bi arastır istersen cnm

sakarya - sapanca gölü
istanbul - agva
trabzon - çaykara (uzungöl)
trabzon - sürmene
artvin - hopa
karabük - safranbolu
ankara - beypazarı
ankara - inözü vadisi

bayağı biyerler yazdım lazım olursa bu yazdığım yerlerde bildiğim ve önerebilcegim oteller var nasıl istersen bi düsün istersen :KK34:

bi arastır istersen cnm

sakarya - sapanca gölü
istanbul - agva
trabzon - çaykara (uzungöl)
trabzon - sürmene
artvin - hopa
karabük - safranbolu
ankara - beypazarı
ankara - inözü vadisi

bayağı biyerler yazdım lazım olursa bu yazdığım yerlerde bildiğim ve önerebilcegim oteller var nasıl istersen bi düsün istersen :KK34:

ağva süper biryermiş ya,ben normalde balayı için ya kapadokya yada bolu düşünüyordum ama ağvayı görünce aklım oraya gitti.önerebilecegin balayı için bir yer var mı acaba burada:):KK3:

X