Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Devamı gelecek işallah. Tebrikler.

Aminnnn hep insin hep.

Kızlar aman gitsin de az az gitsin. Ya hiç gitmese o zaman daha büyük moral bozukluğu

eet canım ben de o yusden sık sık tartılmıorum yoksa hergün strese girebilirim,arada tartılıp olumlu düşünmeye çalışıorum zayıflıyorum die =))

kızlar ben istanbuldayım. Ben dün akşam aktardan aldım kutusu 10 TL. Üstünde de Dukan Diyetinin vazgeçilmezi diye ibare var..
Sizinkiler neden pahalı anlayamadım... bnmkinde mi var bir sorun acaba ???

ayyy ben dün gojiberry aldım. Sözde mutluluk meyvesi imiş :KK1: ben yedim ve hiç mutlu olmadım. Acaba kötü bir yerden mi aldım ki ?
ben de beğenmedim, tatlı yerine diyolar ama tadı güzel değil :KK43:

Kızlar hepinize merhaba,
Aranıza yeni katıldım.. Aslında uzun zamandan beridir takip ediyor yazılarınızı büyük bir heyecanla okuyorum :) Bende Dün Dukan diyetini yapmaya başladım, Dünden bu sabaha -300 Gramdayım :) 300 gram için bile seviniyorum çünkü, çok zor kilo veriyorum normalde..
Umuyorum ki, hepimiz birbirimize destek ve motivasyonla aşıcas bu kilo sorununu :)
inşallah kolay kolay verirsin kilolarını..

kızlar ben istanbuldayım. Ben dün akşam aktardan aldım kutusu 10 TL. Üstünde de Dukan Diyetinin vazgeçilmezi diye ibare var..
Sizinkiler neden pahalı anlayamadım... bnmkinde mi var bir sorun acaba ???
yulaf kepeği aldın sanırım değilmi, çünkü goji berry bende 60 tl den aldım kilosunu..

ben de beğenmedim, tatlı yerine diyolar ama tadı güzel değil :KK43:

inşallah kolay kolay verirsin kilolarını..

yulaf kepeği aldın sanırım değilmi, çünkü goji berry bende 60 tl den aldım kilosunu..

ay kızlar acemiliğime verin:) ben dün yulaf kepeği aldım 10 TL ye.. Ay çok özür:) gojiberry nedir? eğer ki zayıflama hapı falansa ne olur kullanmayın onları... İnanılmaz sağlıksız.. şimdi olmasada 5-10 sene sonra zararları çıkıyormuş..

Günaydın bayanlar...Splenda saç dökülmesine sebep oluyormuş saç dökülmesinden şikayetçi olanlar vardı çok kullandıkları için olabilirmi acaba :26::26:

ay kızlar acemiliğime verin:) ben dün yulaf kepeği aldım 10 TL ye.. Ay çok özür:) gojiberry nedir? eğer ki zayıflama hapı falansa ne olur kullanmayın onları... İnanılmaz sağlıksız.. şimdi olmasada 5-10 sene sonra zararları çıkıyormuş..

yok cnm kuru meyvalardan biri gojiberry..

83 kiloyum boyum 1.64
1.günü bitirdim ama çok fazla başım ağrıyor. sizde de bu kadar baş ağrısı oldu mu?

merhaba! ben de 80 le başladım sımdı 72 kılo oldum.1,5 ay oldu başlayalı. benım de ilk uc gun cok basım agrıdı ama sonra gecıyor.hem de ılk gunler zor oluyor ne yıyecegını bılemıyorsun.mutsuz oluyorsun.dayanırsan il gunlere sonra alısıyorsun. dıyette degılmıssın gıbı gelıyor.

Kızlar hepinize merhaba,
Aranıza yeni katıldım.. Aslında uzun zamandan beridir takip ediyor yazılarınızı büyük bir heyecanla okuyorum :) Bende Dün Dukan diyetini yapmaya başladım, Dünden bu sabaha -300 Gramdayım :) 300 gram için bile seviniyorum çünkü, çok zor kilo veriyorum normalde..
Umuyorum ki, hepimiz birbirimize destek ve motivasyonla aşıcas bu kilo sorununu :)

Hayırlı olsun işallah kısa sürede hedefine ulaşırsın.

Günaydın bayanlar...Splenda saç dökülmesine sebep oluyormuş saç dökülmesinden şikayetçi olanlar vardı çok kullandıkları için olabilirmi acaba :26::26:

Evet bende şimdi okudum bi internet sitesinden. Ama kesinliği kanıtlanmış bir durum değilmiş.

Toplamda ne kadar sürede ne kadar kilo kaybınız oldu kızlar merak ediyorum ?

Ben 76 küsür ile başladım 1 ayda 70 küsüre indim. Bu Cuma tartılıcam. İşallah 6 lı bir rakam görürüm. Gerçi bugün hem sabah hem öğlen bozdum biraz ama akşama sadece yoğurt yiyerek telafi etmeyi düşünüyorum. Yine protein yedim ama hasta olma başlangıcındayım sıcak bir çorba içme isteği duydum. Mercimek çorbası içtim :KK43:
Yarın sp yapıcam hemde en sp sinden telafi edicem işallah.

Kızlar selam:KK66:)

Ben cumartesi günü 59.2 yi gördüm, inanamıyorum yaa harika bişi bu. Tabii pazartesi tartıldığımda yaklaşık 1,5 kilo fazla çıktım ama moralimi etkilemedi hiç :KK37: regl haftasına girdim ne de olsa. 59 u görmüşüm bi kere sırtım yere gelmez artık :KK76:

kızlar , bugün 14.günüm..7 gün atak yaptım 3 kg verdim, ama seyir evresinde 500 gr.aldım tekrar..deliricem yaaa..kaçamak yaptınmı demeyin evet yaptım ama 1 lokma çiğ köfte, 2 kuru kayısı , 1 lokmada kek..sadece bu kadar..hemen duraklamaya girmem normalmi size? nes05 ve desen desen özellikle size soruyorum yardım lütfen kızlarrr

bide mısır unu 1 tatlı kaşığı günlük hakkımız vardı dimi kızlar?

Seyir evresinde artılar görmek normal, sonra birden eksiliveriyor, yalnız sakın sakın kaçamak yapma bir lokma bile olsa :KK20: sonra önünü alamadığın kaçamaklarla boğuşurken bulursun kendini. Açık açık söyliyim, ben başarımı hiç kaçamak yapmamama bağlıyorum. Duraklamalar normal, tabii kaçamaksız olursa kendini suçlu hissetmezsin. Belki kaçamaklar daha da arttırabilir.
Ben onu mısır nişastası diye biliyorum 1 tatlı kaşığı...

merhaba! ben de 80 le başladım sımdı 72 kılo oldum.1,5 ay oldu başlayalı. benım de ilk uc gun cok basım agrıdı ama sonra gecıyor.hem de ılk gunler zor oluyor ne yıyecegını bılemıyorsun.mutsuz oluyorsun.dayanırsan il gunlere sonra alısıyorsun. dıyette degılmıssın gıbı gelıyor.

harika bir sonuç:) inşallah bende sizin gibi böyle güzel haberler veririm :)

Ben cumartesi günü 59.2 yi gördüm, inanamıyorum yaa harika bişi bu. Tabii pazartesi tartıldığımda yaklaşık 1,5 kilo fazla çıktım ama moralimi etkilemedi hiç :KK37: regl haftasına girdim ne de olsa. 59 u görmüşüm bi kere sırtım yere gelmez artık :KK76:

Seyir evresinde artılar görmek normal, sonra birden eksiliveriyor, yalnız sakın sakın kaçamak yapma bir lokma bile olsa :KK20: sonra önünü alamadığın kaçamaklarla boğuşurken bulursun kendini. Açık açık söyliyim, ben başarımı hiç kaçamak yapmamama bağlıyorum. Duraklamalar normal, tabii kaçamaksız olursa kendini suçlu hissetmezsin. Belki kaçamaklar daha da arttırabilir.

canım çok sevindim bravo yaa, umarım bizde veririz senin gibi..açıkcası duraklama ilerde görürüm diyordum hemen olması bana moral bozucu geldi.kaçamak konusunda haklısın, ama kilo veremeyince insan demotive oluyo , yiyesi geliyor..bakalım 1 hafta daha sabredeyim, umarım gider kilocuklar..

Hayırlı olsun işallah kısa sürede hedefine ulaşırsın.

Evet bende şimdi okudum bi internet sitesinden. Ama kesinliği kanıtlanmış bir durum değilmiş.

Ben 76 küsür ile başladım 1 ayda 70 küsüre indim. Bu Cuma tartılıcam. İşallah 6 lı bir rakam görürüm. Gerçi bugün hem sabah hem öğlen bozdum biraz ama akşama sadece yoğurt yiyerek telafi etmeyi düşünüyorum. Yine protein yedim ama hasta olma başlangıcındayım sıcak bir çorba içme isteği duydum. Mercimek çorbası içtim :KK43:
Yarın sp yapıcam hemde en sp sinden telafi edicem işallah.

bir ayda 6 kilo oldukça sağlıklı ve süper bir rakam tebrikler :) darısı başıma inşallah.. Bende bebiş istiyorum kızlar o yüzden de kilo vermem lazım dün 85,6 ile başladım bu sabah 85,3 olmuştum.. İnşallah tez zamanda kurtulurum bu kilocuklardan :) sizlerden destek moti herşey bekkliyorum valla :)

Süpersin valla maşallah diyim aman. Şimdi mesajını okuyunca bugünkü kaçamağım daha çok canımı sıktı.

bir ayda 6 kilo oldukça sağlıklı ve süper bir rakam tebrikler :) darısı başıma inşallah.. Bende bebiş istiyorum kızlar o yüzden de kilo vermem lazım dün 85,6 ile başladım bu sabah 85,3 olmuştum.. İnşallah tez zamanda kurtulurum bu kilocuklardan :) sizlerden destek moti herşey bekkliyorum valla :)

İşallah tez zamanda da önce göbişin sonra da kucağın dolar bebeğinle.

heyooo bu sabah tartıldım 65 kiloyum allahım bu sefer tutuyorum galiba:KK1: ama öğlen moralim çok bozuldu kızlar bankada çalıştığım için dışardan söyledim bugün getiremedim evden yağsız omletle tavuk istedim arkadaşlar sağolsunlar sebzeli tavuklu krep yapmışlar bitonda para aldılar :KK43::KK43: allahın dağında bir şubede olduğum için 5-6 çatal yedim tabi keşke aç kalsaydımda hiç yemeseydim moralim bitti yani:KK43::KK43::KK43: daha ilk günlerden başlayıp başlayıp bozduğum için bu defa çok kararlıyım unutmak istiyorum bu öğleni :KK43::KK43:

Süpersin valla maşallah diyim aman. Şimdi mesajını okuyunca bugünkü kaçamağım daha çok canımı sıktı.

İşallah tez zamanda da önce göbişin sonra da kucağın dolar bebeğinle.

çokçokçok teşekkürlerrr:) burası gerçekten harika bir platform :) insanların birbirine destek olması yüreklendirmesi çok güzel...

heyooo bu sabah tartıldım 65 kiloyum allahım bu sefer tutuyorum galiba:KK1: ama öğlen moralim çok bozuldu kızlar bankada çalıştığım için dışardan söyledim bugün getiremedim evden yağsız omletle tavuk istedim arkadaşlar sağolsunlar sebzeli tavuklu krep yapmışlar bitonda para aldılar :KK43::KK43: allahın dağında bir şubede olduğum için 5-6 çatal yedim tabi keşke aç kalsaydımda hiç yemeseydim moralim bitti yani:KK43::KK43::KK43: daha ilk günlerden başlayıp başlayıp bozduğum için bu defa çok kararlıyım unutmak istiyorum bu öğleni :KK43::KK43:

Hiççç moraliniz bozma şekerim. Kaldığın yerden devam et.

çokçokçok teşekkürlerrr:) burası gerçekten harika bir platform :) insanların birbirine destek olması yüreklendirmesi çok güzel...

Kesinlikle bu iş desteksiz olmuyor.

arkadaşlar bugün piliç ciğer -yürek aldım .bu dukan diyetinde piliç yüreğide yenilebiliyor mu ? Bilgisi olan var mı ? yardımmm açlıktan ölüyorum :KK43:

Arkadaşlar yaptığınız bu kg cetvelini nasıl hazırlıyorsunuz?

bende sorayım kilo cetvelini nasıl hazırlıyorsunuz. kötü teknik elemanım galiba. birde bilgisayarcı olacam. bi türlü yapamadım ben yaa. sitesini giriyorum hazırlıyorum ama buraya transfer edemiyorum bir türlü.

ama yazılanları okumak harika motivasyon sağlıyor. geerçi kaçaksız devam etmeme rağmen giden tam bir haftada 2 kilo ama olsun. 12 yi de görecem. arkadaşlarımın öğlen gidelim dışardan yiyelim ısrarlarına rağmen yerime oturdum ve salata yoğurdumu yedim. :KK76:

bir de kitabında peyniri az yağlıdan tüketin diyor. yoğurt içinde geçerli bu. ama light yoğurt ve peynir için sağlıklı değil deniyor. sizler ne düşünüyorsunuz. beni aydınlatabilirmisiniz lütfen.

X