Türkan Şoray mı Gülşen Bubikoğlu mu?

biyolojik açıdan söylemiyorum ama gülşen bubikoğlu deyince çok tatlı şirin bi kız geliyo aklıma türkan şorayı düşündüğümde de çok güzel bi kadın canlanıyo gözümün önünde bence ikisininde kendilerine göre bir havası var :21: :)

Tabi ki Gülşen Bubikoğlu Türkan şorayı hiç beğenmem zerre kadar güzel değil bence

tabiki güşen bubikoğlu :nazar: türkan şoray da güzel ama gülşen kadar deil gülşenin avrupai bi havası var

Tamam Türkan Şoray sultandır, iyidir güzeldir ama bir yerde Gülşen Bubikoğlu varsa orada dur demek şart. Kesinlikle Gülşen Bubikoğlu.

çoğu kişi Gülşen Bubikoğlu demiş demekkı bır cok kişi benım gibi düşünüyor belkı bazıları katılmayabılır ama Türkan Şoray ın o kadar övülecek birşeyini goremıyorum cok kılolu kapkalın bacakları ablak bır suratı var ben begenmıyorum bilmıyorum:KK19:
:KK53:

çoğu kişi Gülşen Bubikoğlu demiş demekkı bır cok kişi benım gibi düşünüyor belkı bazıları katılmayabılır ama Türkan Şoray ın o kadar övülecek birşeyini goremıyorum cok kılolu kapkalın bacakları ablak bır suratı var ben begenmıyorum bilmıyorum:KK19:
:KK53:

Aynen aynen aynen :)

türkan soray estetık..Tabıkı gulsen bubıkoglu...hastayım o kadına.

Fakat bır arkadas turkan soray daha yuvarlak balık etlı türk kadını dıgerı uzun dişi demiş.Türk kadını olunca dişi olmuyormu anlamadım cok saçma..

tabiki türkan şoray.angelina jolie kendisine çok benzer.angelina jolie'yi beğenen insanların türkan şoray demesi çok normal.kadın gerçekten güzel.gülşen bubikoğlu keskin hatlara sahip ben yuvarlak bebeksi hatları beğendiğimden türkan şoray diye düşünüyorum.

türkan soray estetık..Tabıkı gulsen bubıkoglu...hastayım o kadına.

Fakat bır arkadas turkan soray daha yuvarlak balık etlı türk kadını dıgerı uzun dişi demiş.Türk kadını olunca dişi olmuyormu anlamadım cok saçma..

gülşen bubikoğlu 1.60

türkan şoray 1.65

..

türkan şoray daha uzun yani ama evt daha yuvarlak hatlı :)

gülsen bubikoglu ...

bence türkiye sinemasinin gelmis gecmis en güzel kadinlarindan ...

bir filmi vardi cimenler üstünde uyuyordu ... ne güzel uyuyordu öyle ... cok güzel ... cok asil

gülsen bubikoglu ...

bence türkiye sinemasinin gelmis gecmis en güzel kadinlarindan ...

bir filmi vardi cimenler üstünde uyuyordu ... ne güzel uyuyordu öyle ... cok güzel ... cok asil

Ah Nerede filmi :)

Bende kesinlikle Gulsen Bubikoglu diyorum, cok guzel bir kadin. Hele o goz makyaji cok super :)

X