Çorbalar sütlü erişte çorbası(resimli)

pinaripekci

pinaripekci.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
3.830
14
44
böyle bir lezzet yok..

..

1 lt süt
1 su bardağı köy eriştesi
tuz

süt kaynatılır.erişte içine atılır.erişteler piştiğinde tuz ilave edilip sıcak olarak servis edilir..afiyet olsun..

stlorba.jpg

gerçekten çok mu lezzetli,CADIARZUfisfisfisnebiliimm pek bana uyum sağlamaz sanırım.
ama oğlum için denerim,ellerine sağlık...

ellerine sağlık..çok severim ben bunu..annem yapardı..tel şehriyele de çok güzel oluyor...

ellerine sağlık..çok severim ben bunu..annem yapardı..tel şehriyele de çok güzel oluyor...

bizde bazen şehriye ve pirinçle de yaparız ama bunun tadı bambaşka..hele ev yapımı erişteyse daha bir başka..güzel yorumun için teşekkürler tatlıcm..opuyorumnanaktan

bizde bazen şehriye ve pirinçle de yaparız ama bunun tadı bambaşka..hele ev yapımı erişteyse daha bir başka..güzel yorumun için teşekkürler tatlıcm..opuyorumnanaktan

aa ne demek..süper yapmışsın resmen canım çekti şimdi..
süt yok evde olsaydı hemen gidince yapardım (almak için bu sogukta markete gitmem lazım:)..hemde kendi ellerimle kestiğim erişteyle:)
pirinçli bilmiyodum bak ben..iyi oldu öğrendim:)

aa ne demek..süper yapmışsın resmen canım çekti şimdi..
süt yok evde olsaydı hemen gidince yapardım (almak için bu sogukta markete gitmem lazım:)..hemde kendi ellerimle kestiğim erişteyle:)
pirinçli bilmiyodum bak ben..iyi oldu öğrendim:)

sıkıca giyin cnm hadi bi koşu sütü kapta gel:eek:a.s.

tavuk suyuyla erişteli ya da şehriyeli sütlü çorbayı yaparsanız çok daha lezzetli olur bulyon da kulanabillirsiniz ben sütlü çorbayı çok severim sık sık pişiririm. Sevenlere afiyet olsun.

annem arpa şehriyeyle yapar. çok severim.
opuyorumnanaktan

tavuk suyuyla erişteli ya da şehriyeli sütlü çorbayı yaparsanız çok daha lezzetli olur bulyon da kulanabillirsiniz ben sütlü çorbayı çok severim sık sık pişiririm. Sevenlere afiyet olsun.

tavuk suyu derken..yarıyarıya falanmı olacak cnm süt ve tavuksuyu??yoksa tabletmi atalım?

pınarım hiç duymadım ama yapıcağımm ben en kısa zamandaacokacimcoook
bende bulgurlu sütle yapıyorum leziz oluyor cokacimcoook

bu akşam denemek istiyorum bunu ama evde süt yok.aslında süt varda diyet süt var.gribim ya markete gitmeyede üşeniyrum.ama bu çorbayı denemek istiyorum.süt aldırıcak birini bulursam yapıcam.nasıl olduğuna dair yorum yazarım:KK1:

X