Saç Rengi ve Saç Boyama Açık Çikolata Kahve Dore

lifegoeson

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2010
828
0
Saçlarımı boyamadan önce sizlerle paylaşmak istedim belki bu rengi beğenip boyamak isteyen olur diye. Bugün annemi arayıp eve gelirken Koleston Gizemli Kahve alır mısın dedim. O da tamam dedi, ama arayıp o rengin tüp boyası artık üretilmiyomuş, kutusu da çok pahalı başka bi renk alsam olur mu dedi. Tamam dedim o renge en yakın rengi sor onu al. Tezgahtar kız "Açık Çikolata Kahve Dore" diye bi renk söyledi. Pek bilinmeyen bi markaymış ama doğalmış ve çok iyiymiş. Henüz boyamadım annem eve gelince markasını öğrenicem buraya yazarım. Sonuç nasıl olacak çok merak ediyorum, fotoğraf çekip sizlerle paylaşırım. Boyanın ismi çok acayip geldi, her şeyden karıştırmışlar açık çikolata kahve dore... ismini söyleyene kadar saçımı boyayıp yıkarım ben :KK9:

Kimseden cevap gelmemiş kimse merak etmedi galiba.. :KK9: Ama ben yine de yorum yapayım. Saçlarım sıcak çikolata rengindeydi. Koyu bi renk. Ve hiç açıcı kullanmadan boyadım. Buna rağmen rengimi bayaa açtı. Ama saçlarımda daha önceden yanıklar oduğu için boyayınca iyice pütür pütür oldular. Kestirmek şart oldu artık. Boyanın markası "Silky" Rengin ismi "Açık çikolata kahve dore" internette bu boyaya dair bi şey bulamadım. Daha boyayalı 3 gün oldu o yüzden akma yapıyor mu yapmıyor mu anlayamadım pek. Fotoğrafı da paylaşayım. Akşam hava karanlıkken mutfağın ışığında çektim ne kadar belli olur bilmem. Daha rengi oturmadı, inşallah tam istediğim bakırımsı tatlı bi kahveye dönüştürücem zamanla :97:

Tıklayın büyüsün

Çokkk teşekkür ederim ben de alıştım saçlarıma artık. Koyu bakır gibi oldu çok memnunum şu anda. :KK16:
Biz de normal kozmetikçiden aldık yani tesadüfen onu verdi kız. İnternette bulamadım ben de. Organikmiş sanırım.

saç rengin çok tatlı olmuş canım güle güle kullan :) bende saçımı çikolata karamel yaptırmak istiyodum ama saçlarım kahverengi zaten, çikolata karamel kendini belli etmez diye vazgeçtim şimdide açık kumral istiyorum ama bu sefer de açılmaz saç rengin boşuna yapma dediler sen belki biliyosundur açıcıya falan gerek varmı direk uygulasam boyayı 2 kutu falan açılırmı sence yani açık kumral rengini yakalayabilirmiyim ?

2 yeni fotoğraf daha ekleyeyim 1 haftalık hali. Çok sevdim yeni saçlarımı :97:

canım silky color kullanıyorum bende fındık kabuğuydu saçlarım ama dün açık kahve dore aldım, nasıl olacak bi fikrim de yok. boyalar profosyonel boya olduğu için ismi tanıdık değil. kaliteleri daha iyi geldi bana.

X