Saç Rengi ve Saç Boyama kahve köpüğü

udogann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
136
0
kahve köpüğüüü sac rengi kullananlar varsa resım koyabılırmı cok turuncu olur dıe korkuyorum boyamaya bu rengı cok merk edıyorummm

bal-

böyle bi renkmi oluyo kahve köpüğü? :44:

bence oldukça turuncumsu bir renk çıkıyor, kendi daoğal saç rengim koyu kahveydi.
$155523_468405513717_109421638717_5462561_7519976_n.jpg $IMG_6377.jpg

benımde saclarım suan kullu kumral gb bısı oldu sarıdan döndum ıste bu yuzden korkuyorum boyamaya turuncu olr dıe .

kahve köpüğü turunculu bi renk değildir.boyayıp da turuncu olan arkadaşların saç rengi koyu olduğu için boyanın içindeki açıcıdan dolayı böyle oluyor.yani kahve köpüğü yerine açık kumral boyasalardı yine aynı turunculuk olurdu.ama kumral zemin üzerine boyandığında kendi rengi oluyor.hatta çok tatlı bi renktir kendisi.

kahve köpüğü turunculu bi renk değildir.boyayıp da turuncu olan arkadaşların saç rengi koyu olduğu için boyanın içindeki açıcıdan dolayı böyle oluyor.yani kahve köpüğü yerine açık kumral boyasalardı yine aynı turunculuk olurdu.ama kumral zemin üzerine boyandığında kendi rengi oluyor.hatta çok tatlı bi renktir kendisi.

benim doğal saç rengim koyu kahve ama 1 ay önce kumrala boyadım saçımı.kahve köpüğüne boyasam şimdi renk tutarmı.kahve köpüğü bal köpüğü ve açık karamel renklere bayıldım.hangi renge boyasam saçımda kızıllık olmaz.

X