2014 Şubat Anneleri

tatlım yaa çok geçmiş olsunnn.birdenmi kilo aldın acaba

Saol canim..
Yok yahu daha geçen gün tartıldım.
Topu topu 5 kilo aldım, ondan olabilir mi ki?
Bazı yerlerde magnezyum eksikliği yazıyor.
Bakalım doktor ne dicek..:26:

Kızlar isim konusunda bizde karar verdik kayımbabamon adını koyucaz ilk erkek torun olcak yanınada benim istediğim isim . Osman Ege olsun dedik sizce nasıl .

Ne güzel çok özeniyorum hep böyle ailesi yakın olanlara benimkiler tee nerdeler anca doğuma gelebilirler heralde...Geçen gün evi süpüreyim dedim akşam belimin ağrısından duramadım sadece süpürdüm silmedim bile...

yorma canım kendini temiz olur yavaş yavaş allah saglık versin sana bebişine

selam kızlar perşembe günü aşı oldum o günün akşamından beri kolum tutmuyo :KK50: sol koluma yaptırdım bide üstünede yatamıyorum 2 gündür doğru düzgün uyku yok bana..:KK25: herkeste bir olmuyo tepkisi ama beni mahvetti valla eşimde keşke yaptırmasaydın diyo..napalım bugün yarın geçer inşallah

Benim de çok ağrıdı sol kolumu kullanamadım 3. gün akşam geçti..

selam kızlar perşembe günü aşı oldum o günün akşamından beri kolum tutmuyo :KK50: sol koluma yaptırdım bide üstünede yatamıyorum 2 gündür doğru düzgün uyku yok bana..:KK25: herkeste bir olmuyo tepkisi ama beni mahvetti valla eşimde keşke yaptırmasaydın diyo..napalım bugün yarın geçer inşallah

geçer inşallah cabuk canım bende yaptırdım hemşire 2 gun uyusur karıncalaşır dedi oyle oldu zaman buz uygulaması yap dedi ama benim kolum bisey olmadı şükür

Kızlar isim konusunda bizde karar verdik kayımbabamon adını koyucaz ilk erkek torun olcak yanınada benim istediğim isim . Osman Ege olsun dedik sizce nasıl .

guzelmiş canım uymuş isimler benimde erkek olsaydı bizde o sekil yapıcaktık hem eşimin babasının adı olcaktı hemde benim istedim ismi koycaktık yanına ama allah nasip ederse kızım olucak

kızlar hamile kaldından bu yana kilo alan yada veren var mı ben kilo veriyorum habire

İlk başlarda kilo vermiştim canım ben şuanda yavaş yavaş alıyorum . Ad bi boncuktur derler koalaım kisenin gönlü kırılmasın benimde istediğim olsun dedik . Zaman geçsede alışverişe çıksak :))

tünsydın kızçeler:)
selam veriyim dedim hazır topluca burdasınız:KK6:

Lepicanımmmm :KK54:

bebişlerin isimleri şimdiden belli olan var mı kızlar ben şimdiden buldum biraz hızlımıyım ne

Poyraz'da karar kıldık canım biz :nazar:

Kızlar aklıma ne geldi ya
bizim %80 kız olan veletimizin hep bize sırtı dönük ya
ayrıntılıya gittiğimizdede arkası dönük diye bakılamaması gibi bir durum olabilir mi acaba
aklıma takıldı bak şimdiii :18::18:

Canım eğer bebiş uygun olmayan bir pzisyonda ise ya daha sonra çağırıyor ya da tatlı birşeyler ye gel diyor.Doktordan doktora değişir yani.

kızlar hamile kaldından bu yana kilo alan yada veren var mı ben kilo veriyorum habire

İilk başlarda bende kilo verdim ama şimdi almış durumdayım ama üzülme canım senin alıp vermenle bebeğin kilosunun hiçbir ilgisi yok.

İlk başlarda kilo vermiştim canım ben şuanda yavaş yavaş alıyorum . Ad bi boncuktur derler koalaım kisenin gönlü kırılmasın benimde istediğim olsun dedik . Zaman geçsede alışverişe çıksak :))

evet canım orası oyle bende çok istiyorum alış verişe çıkmak bebege bişeyler almak eşim erken diyor daha

Lepicanımmmm :KK54:

Poyraz'da karar kıldık canım biz :nazar:

Canım eğer bebiş uygun olmayan bir pzisyonda ise ya daha sonra çağırıyor ya da tatlı birşeyler ye gel diyor.Doktordan doktora değişir yani.

İilk başlarda bende kilo verdim ama şimdi almış durumdayım ama üzülme canım senin alıp vermenle bebeğin kilosunun hiçbir ilgisi yok.

güzelmiş canımdoktorum iyi diyor bebegimin kilosu benim kilo vermemde iyimiş doktorum almanı istemiyorum zaten dedi de arkadaşım cok aldı kilo ondan panikledim canım

güzelmiş canımdoktorum iyi diyor bebegimin kilosu benim kilo vermemde iyimiş doktorum almanı istemiyorum zaten dedi de arkadaşım cok aldı kilo ondan panikledim canım

Herkese merhaba :)

Ben de ilk 7 kilo verdim ama sonradan iştahım açıldı. :KK43: Hele tatile gidince. Bir an da çok kilo verdiğim için bayağı kötü oldum. Ama hamilelikte kilonun ne kadar kötü bir şey olduğunu da belim ve bacağım ağrıdıkça çok daha iyi anlıyorum :KK43:

Herkese merhaba :)

Ben de ilk 7 kilo verdim ama sonradan iştahım açıldı. :KK43: Hele tatile gidince. Bir an da çok kilo verdiğim için bayağı kötü oldum. Ama hamilelikte kilonun ne kadar kötü bir şey olduğunu da belim ve bacağım ağrıdıkça çok daha iyi anlıyorum :KK43:

hamilelikte hem iyi beslenip hem kilo almamak çok zor canım allah saglık versin hepimize

kızlar birşey dikkatimi çekti
neden hepp kayınbabalarınızın ismini koymayı düşündünüz ki?sizin babanızın adını koysanız ne olurdu ki

hamilelikte hem iyi beslenip hem kilo almamak çok zor canım allah saglık versin hepimize

Amin :) Aslında doktorlar kilo almamayı orun yapmıyorlar diyecektim unutmuşum :)

kızlar herşeyin bir oluru var.kilo almamak iyi değilki.kilolar sadece yağ değil.hamilelikte vücudumuz doğumdan sonra bebeği besleyebilmek için yağ depolar.bunun yanında iki katına çıkan vucüt lenf ve kan sıvıları,büyüyen rahim bebeğimizin ağırlığı suyu,memelerdeki büyüme.bunlar kilo olarak görünüyor

geçmiş olsun tatlım.bende salı yaptırdım ama bişey olmadı şükür
ne desem bilemedim yine bak :KK31:

üzülüyorum kuzum yaa.biz kadınlar asıl sıkıntıyı çekiyoruz ama .neyse.ben babamın adını koydum.babamı 2,5 sene önce kaybettm.babam sağ olsaydı umut babasının adını koymak isteseydi bende yanına kendi babamın adını eklerdim :)eşimde allahtan erkek torun konusu yoktu.olsaydıda çok dikkate almazdım

X