Note 3 mü İphone 5s mi

Luckylover

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
1.402
689
merhaba arkadaşlar yakın bir zaman da telefon alacağım (inşallah :) )
ama kararsız kaldım. nokia n8 ilk çıktığı zamanlarda almıştım 3 senedir onu kullanıyodum menundumbide çift hat kullandığımdan c3 üm vardı. n8 bozuldu hiçe çıktı. şimdi c3 kullanıyorum ama nokia dan çok sıkıldım.
şimdi aldığım telefonu da uzun süre kullanmak istiyorum
kimi iphone diyor kimi samsung sizin düşünceleriniz neler
hangisini almalııyım?

merhabalar..
yaklaşık bi 6-7 ay önce bende iphone 5 mi galaxyler mi diye soruyodum =) tanıdık geldi.
ben blackberry kullanıyodum ve çok seviyodum, sorun çıkınca araştırma yapmıştım.

galaxylerin hep daha iyi olduğunu söylenilir. onu kullanmadım ama ablam kullanır, güzel telefon ama iç tasarımını pek beğenmem ben eğer içinde ki programa önem veriyosanız, apple derim çünkü ona olan programlar çok güzel ve çok seçenek var. tabi şu anda popüler olan bi çok programı hepsine yükleyebiliyosunuz ama apple da seçenek çok daha fazla.
eğer populerite diyorsanız tabi ki i phone, ben dış tasarımdan iç tasarım ve programlarına kadar araştırdığım için, apple ı tercih ettim. inanılmaz memnunum. zaten hep derler apple kullanmaya başlarsanız ister pc ister telefon, bir daha başka telefon almanız çok zor. kullanışlı - kolay...

bunların yanında satıcıların bana dürüst olmadığı bir konu var ki çok önemli; galaxy sarjını bilmiyorum lakin i phone u günde 2 kez sarj ediyorum. çok çabuk bitiyor sarjı, hatta bununla ilgili şikayette almışlar baya. ona dikkat edebilirsiniz ama telefon sürekli elimde değil, sadece arama ve mesaj için derseniz mutlaka iphone!

merhabalar..
yaklaşık bi 6-7 ay önce bende iphone 5 mi galaxyler mi diye soruyodum =) tanıdık geldi.
ben blackberry kullanıyodum ve çok seviyodum, sorun çıkınca araştırma yapmıştım.

galaxylerin hep daha iyi olduğunu söylenilir. onu kullanmadım ama ablam kullanır, güzel telefon ama iç tasarımını pek beğenmem ben eğer içinde ki programa önem veriyosanız, apple derim çünkü ona olan programlar çok güzel ve çok seçenek var. tabi şu anda popüler olan bi çok programı hepsine yükleyebiliyosunuz ama apple da seçenek çok daha fazla.
eğer populerite diyorsanız tabi ki i phone, ben dış tasarımdan iç tasarım ve programlarına kadar araştırdığım için, apple ı tercih ettim. inanılmaz memnunum. zaten hep derler apple kullanmaya başlarsanız ister pc ister telefon, bir daha başka telefon almanız çok zor. kullanışlı - kolay...

bunların yanında satıcıların bana dürüst olmadığı bir konu var ki çok önemli; galaxy sarjını bilmiyorum lakin i phone u günde 2 kez sarj ediyorum. çok çabuk bitiyor sarjı, hatta bununla ilgili şikayette almışlar baya. ona dikkat edebilirsiniz ama telefon sürekli elimde değil, sadece arama ve mesaj için derseniz mutlaka iphone!
teşekkür ederim halen bir karar vermiş değilim kardeşim note 3 aldı çok memnun özelliklerine baktım gayet güzel biraz büyük ama şık bir telefon şarj çok önemli eşim iphone (4) kullanıyor güncelledi ama nedense bilmiyorum bana çok soğuk geliyor.
kardeşim 2 günde bir şarja takıyor note 3 ü ve sürekli elinde hep uğraşır durur bilmiyorum nasıl karar vericem :44:

Merhaba kesinlikle iPhone 5 derim çok güzel resim çekimi falan çok güzel bende iPhone 5 kullanıyorum kadınlar kulübü nede ıphonemle giriyorum tıpkı bi tablet gibi anlat anlat vallahi bitiremem

Kesinlikle Note III

Iphone, Note III'ün eline su dahi dökemez...

Bir Iphone 4S kullanıcı olarak Kazen'e kesinlikle katılıyorum.. Note III şahane bir telefon, ilk fırsatta değiştireceğim eğer miras kalırsa bana bir yerden :KK53:

Kesinlikle Note III

Iphone, Note III'ün eline su dahi dökemez...

bilmiyorum ama note 3 almaya karar verdim
hayırlısı artık
beni biraz android olması düşündürüyor
virüslerden korkuyorum iphone bu konuda çok güvenilir eşim iphone kullanıyor güncellemeleriyle aynı tlf oluyor işte
sadece boyut büyüyor gibi bilmiyorum
ama note 3 son kararım

bilmiyorum ama note 3 almaya karar verdim
hayırlısı artık
beni biraz android olması düşündürüyor
virüslerden korkuyorum iphone bu konuda çok güvenilir eşim iphone kullanıyor güncellemeleriyle aynı tlf oluyor işte
sadece boyut büyüyor gibi bilmiyorum
ama note 3 son kararım

merhabaa aldın mı note 3 bende note 2 yada 3 almayı düşünüyorum ama merak ettim naptın sen ccanımm ?

merhabaa aldın mı note 3 bende note 2 yada 3 almayı düşünüyorum ama merak ettim naptın sen ccanımm ?

araya biraz maddi sıkıntılar girdiği için alamadım ama fatura üzerine bu ay alıcam inşallah
ama son kararım note 3
s4 çıktığı zamanlarda bi arkadaşım note 2 almak istemişti ama satıcı
s4 al demişti bi note 2 biraz ağırmış galiba
ben note 3 alıcam inşallah =)
ama kardeşim aldı çok memnun

Canm ben ıphone 5s kullanıyorum ama note 3 ü görünce acıkca söylemek gerekrse note 3 ü tavsye ederim görüntü kalitesi kamerası baya fark var ama büyük telefon sevmyosan tbki ıphone 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X