Boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca...

Ya dr. Gıdıp gÖstermek psıkolojımı bozuyo boŞa kÜrek Çekıp duruyorum haplardan oldum 76 kılo allahtan boy uzunda aldıĞım 8 kılo gÖze batmıyo balık etlı oldum ama artık spora gıdecem karar verdım zaten gÜnlerde uzuyo benım ıÇın ıyı olacak spor yapıyodum bıraktım ama yenıden baŞlıcam voleybola

zeytincim günaydın cnm benim
canım senin anlattıklarını o kadar iyi anlıyorum ki
benim eşim o kadar olmasa da bu tedavi olduğum ay aynısını yaptı bana
çok üzüldüm çok ağladım 4 yumurta vardı düşünebiliyormusun
ilişki oldu olmadı değil ama nerdeyse silah zoruyla ve o günlerden beri söylüyordum adet olucağımı
bugun de az önce leke geldi mutlaka devamı gelicektir ve çrb-prş kırmızılar gelir
düşün bak ben bu ay aşılama istiyorum ve söylüyorum günlerdir eşim ara verelim diyor
anladın sen onu

ya canım nedir bizim bu kocalardan çektiğimiz ya bende seni anladım canım hayırlısı ya valla sinire koyar bu adamlar sonunda ruh ve sinir hastalıklarında yatacam ama bende artık dr. gitmemeye karar verdim hem maddi hem manevi yıpranıyorum o yüzden kendi çabalasın dursun bu sefer ben kılımı kıpırdatmicam istemicemde buay ne hali varsa görsün böyle yaptıkça bizi kendilerinden uzaklaştırıyolar ama farkında değiller artık bişe istemiyo canım yaşicam hayatımı kendi peşime düşecek bebek olsun diye ben kaçacam dün maça gidecek diye temiz evi silmeye başladım oda bebeği düşürmeye mi çalışıyosun dedi bende var mı ki düşsün dedim daha kaç gün oldu üstüne gitmicem

canım benim anlıyorum ve hak veriyorum sana ama
benim beklemek ya da tedaviyi ertelemek gibi bi lüksüm ne yazık ki yok
yaşımdan dolayı zaman kaybetmemem gerekiyor ki yeteri kadar kaybettim zaten
10 gün sonra kuzenin geliyor almanya da acayip seviyorum onu 15-20 gün bizde kalıcaz bende işe gelmicem stresten uzak olucam ve gezip tozucam inş. kuzenimle ve tam zamanı işte aşılamanın yani ben umudumu kaybetmemeye çalışıyorum gülüm zor da olsa
direniyorum işte
ne yapayım

cimbomlum inş. yerleşme kanamasıdır adet olmazsın hayırlısını versin allah

yok be kuşum nerde
çrb adet günümdü ya zaten
işte 2 gün önceden de lekeler gelmeye başladı
her zaman ki gibi
ben hazırlamıştım kalbimi yüreğimi bu adete
bak ağlamıyorum ağlayamıyorum bile artık
öyle uyuştu ki ruhum

canım bugün son kez gidecem dr. bidaha gitmicem kendi ne zamaz isterse o zaman yapacam ben istemicem artık

Arkadaslar moralim cok bozuk
6+0 iken doktora gitmistim 2 tane kese gormustu ne kdar sevinmistim ikiz diye. 6+1 iken beta hcg yaptırdım 7407 cıktı bugun yani 6+5 iken yaptırdım 8400 cıktı.
doktor vajinal ultrasonla baktı kese var 1 cm altı ve icinde henuz bebek olusumu yok :KK43:
cok uzuldum kızlar
bos gebelik olsa beta hcg bu kadar artarmı :KK43:
siz deneyimlerinizi paylasabilir misiniz benşmle :KK43:

merhaba arkadaslarrr
izinde olduğumdan ötürü pek giremedim .şimdi;;;;;

YAPRAKCIĞIM göğüs kreminden bahsetmişsin canım bn simdiden kullanmaya basladım catlamasın diye ,dr emzirirken bile kullanabilirsin dedi.22 tl ye aldım ismine bakıp yazarım sana .ben biras erken basladım cünkü catallasmaya baslamıştı bir göğüsümün ucu bende koparttım ve kanadı:)))) düşündüm ki şimdiden böyle olursa emzirirken kimbilir nasıl olur .sende şimdiden kullanırsan doğuma hazır olur .
Ve kızın baya iyi kilo almış masallah .seninde yemen işe yaramış demekki.

İKLİMSUCUĞUM
canım benim son 5 günün kaldı seninle o heyecanı bizde yasıyoruz .cantana koyduklarını yazmışsın bizede fikir olur tşkler bitanem inş acısız kolayca bir doğumun olur .eşinde eve gelince resimlerini ekler prensesin .

DİLOŞUM
benim o 4 yumoş enişte yüzünden boşu boşuna telef oldu ne diyim .ama sen mutlusun umutlusun .aşılama deneyeceksin buay .enazından önemli günlerde gıcıklık yapma gibi bir sansı olmayacak beyefendinin .

SİNEMCİM
seninde durumunu okudum azönce seninde eşin dileğinki gibi yapmış ne diyim bunları kaynar kazana atmalı. Senin yasında çok büyük değil istersen oluruna bırak tatlım ,eğer ki eşinde böyle large davranıyorsa sende ona göre davranırsın .

Dertsiz arkadasım Özgül :))) seni sona bıraktım:)))) gerçi bugun epeyce konuştuk seninle haftasonu epeyce yorulmuşsun..daha çok yorma kendini .Bal oğlunu da öpüyorum çokkkk

Esteryacığım boş gebelik olabilir canım moralini bozmak istemem ama .
hcg değerin artıyor ama çok fazla artmıyor .
6 haftalık gebeliğe göre oldukça düşük bir değer .

Gelelim bizeee :)))
Bugun ayrıntılı ultrasyona girdik 4 boyutlu gördüm kızımı .amanın ne biçim bir aletmiş o öyle çok detaylıca gördük .çok şükür bir sorunumuz yok .466 gr olmuş 22 hafta ile uyumluymuş .ıklimsu benim kızda seninki gibi uzun bacak. Annesine çekmiş :)) Benimde bacak boyum cok uzundur .Birasdan resimini ekliycem bakalım. yüzünü göstermedi ama dr biyerden yakalamış işte .

Esteryacığım boş gebelik olabilir canım moralini bozmak istemem ama .
hcg değerin artıyor ama çok fazla artmıyor .
6 haftalık gebeliğe göre oldukça düşük bir değer .

canım anlamadıgım sey gecen hafta degerim katlanarak arttı.
pztesi 3697 idi persembe 7400 oldu ama bu pztesi nedense başka bir yerde yaptırdım 8400 cıktı :KK43: adet olmam gereken gunde yani daha gunum gecmeden degerim 506 idi ..
benim subat ayindaki esimle birlesme durumuma gore ben 15 subatta hamile kaldıgımı dusunuyorum cunku esim daha once yoktu yani dolu dolu 4 haftalık gebelik gibi geliyor bana ..
kizlar bir sey ogrenmek istiyorum bos gebelik yasayip kurtaj oldugunuzda kac ay sonra tekrar gebe kalabilme sansımız oluyor.
ayrıca benim kanam agrım sızım mide bulantım hic bir seyim yok

esteryacığım aslında netleştirmek için vaginal baktır .orada herşey net bir şekilde belli oluyor .
eğer 4 haftalıksan görünmemesi normal, ama 6 hafta 5 günlüksen görünmesi gerekti .
umarım miniğini görürsünüz
şimdiki dr lar genelde 1-2 ay veriyor kürtaj sonrası canım .ben 2 .denemede hamile kalmıştım .ama benim ilki boş gebelik değildi kalbi durmuştu .

esteryacığım aslında netleştirmek için vaginal baktır .orada herşey net bir şekilde belli oluyor .
eğer 4 haftalıksan görünmemesi normal, ama 6 hafta 5 günlüksen görünmesi gerekti .
umarım miniğini görürsünüz
şimdiki dr lar genelde 1-2 ay veriyor kürtaj sonrası canım .ben 2 .denemede hamile kalmıştım .ama benim ilki boş gebelik değildi kalbi durmuştu .

vajinal baktı zaten canım 1 cm altında dedi buyuklugu icin, ama pes etmiycem baska doktora da gidicem en azından 8+6 olmadan bebegime mudahele ettirmiycem

günaydın kızlar ilsu maşallah bebeğine canım esteryacığım evet 8 haftalığa kadar elletme belki geç döllenme oldu bekle biraz olumsuz düşünme canım
cimbomlum gittim dr. 18mm olmuş yumurtam 10. günümde dr. hergün bugünden başlayın dedi resmini bile çekti bebek olursa ilk resmi dedi bide bayağı umutlu konuştu rahim kalınlığıda iyi dedi bakalım akşam benimki sokuldu yanıma dr. hergün dedi bak kaçırmamışız günü sen ortalığı velveleye verdin dedi bende işte ne yapim nerden bilim ne zaman olacağını değil mi boşa geçen gün olunca sanki ogünmüş gibi geliyo ama artık rahatım olursa olur allah hayırlısını versin sen nasılsın kanaman başladımı

X