incir kürü ile hamile kalan varmı?

aygunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2010
236
2
arkadaşlar biz 6 aydır bebiş istiyoruz olmayınca doktor kontrolüne kara verdik ve adetimin 2.günü yapılan tahlillerde LH yüksek çıktı.doktorum yumurtlama problemin var,bu ay böyle boş geçsin,gelecek ay adetin geldiğinde tahlilleri yineleyelim dedi.yine yüksek çıkarsa ilaç tedavisine başlayalım dedi..:KK59:

bende incir kürünün yumurtlama sorunu olanlara iyi geldiğini duydum acaba nasıl kullanılıyor??

faydasını gören oldumu??

birde havuçla birlikte kullanılan tarifi var acaba hangisini kullanmalıyım sizce??

son sorum bu şekilde LH yüksek çıkan arkadaşlar varmı??
:18:

cnm nette arastırdıgıma gor eıyı dıyorlar
bende ust komsum ıcın bugun sogan ve ıncır kurlerını yazdım aksam ona verıcem 31 yasında catlatma ıgnesı felanda oldu ama nafıle :s
12 mm felanmıs yumurtaları
hayırlısı
bakalım onda denıcez ınsallah olur
sanada rabbım kavusturur bebısını

slm arkadaslar
bizde bebke istiyoruz ama olmuyo
incir kürünun erkek interfilesinde etkisi varmi
spermleri artirma özelligi varmi?
lütfen cevap yazabilirseniz sevinirimm
:KK58::KK49:

slm arkadaslar
bizde bebke istiyoruz ama olmuyo
incir kürünun erkek interfilesinde etkisi varmi
spermleri artirma özelligi varmi?
lütfen cevap yazabilirseniz sevinirimm
:KK58::KK49:

canım benim bu kür yumurtlama sorunu olanlar için erkekler içinde kürler var ama onlar farklı..internetten araştırabilirsin.prof. dr.saraçoğlu bayanlar için bunu öneriyor..

merhaba ben bu ay incir ve havuç kürü kulandım ve gebe kaldım 2 yıldır istiyordum

canım benim ya nasıl kullandın???ben havuçsuz olanından içiyorum,acaba faydası olurmu..senin ne problemin vardı..

nasıl hazırladığını banada yazarmısın.??:26:?

incir kürünü çok az kişi uygulamış zannedersem..benim son iki gün kürün bitmesi için..ama bende faydalı olmadı galiba çünkü LH hiç inmedi yani yumurtam çatlamadı.yaptığım ovulasyon testleri tam on gün boyunca hep koyu pozitifti:KK59:şimdi yapsam yine pozitif çıkar ooof oof

merhaba ben bu ay incir ve havuç kürü kulandım ve gebe kaldım 2 yıldır istiyordum

canim ciddimisin peki herhangi bir sorunun varmiydi bende sogan kurune baslamak istiyom sonrasinda incir kuru yaparim diyordum cunku adetim her ay 10 gun ileri atiyor yani bilmiyorum acaba inciremi baslasam

slm canım incir kürünü dene faydası var olan arkadaşlarda var bende yapıyorum çıkmaz candan bir ümit dene ne olucak canım kaynamış suya 2 adet inciri açç içini kaynar suya at birazda öyle kaynat soğut ılık oluncada iç ama aç karnına iççç olurmu..?:KK1:

arkadaşlar biz 6 aydır bebiş istiyoruz olmayınca doktor kontrolüne kara verdik ve adetimin 2.günü yapılan tahlillerde LH yüksek çıktı.doktorum yumurtlama problemin var,bu ay böyle boş geçsin,gelecek ay adetin geldiğinde tahlilleri yineleyelim dedi.yine yüksek çıkarsa ilaç tedavisine başlayalım dedi..:KK59:

bende incir kürünün yumurtlama sorunu olanlara iyi geldiğini duydum acaba nasıl kullanılıyor??

faydasını gören oldumu??

birde havuçla birlikte kullanılan tarifi var acaba hangisini kullanmalıyım sizce??

son sorum bu şekilde LH yüksek çıkan arkadaşlar varmı??
:18:

arkadaslar sogan kuru kıstlerı olanlara mı faydalı acaba ben gebe kalmak ıstıyorum kıstım yok cok sukur fakat hangısını kullancam kafam karıstı yardımcı olursanız sevınırımmm

ben bişi dicem.belki kızanlar olacaktır ama yinede anlatacağım.belki birilerine yarar....eşimin yengesininde bebeği olmuyomuş.eskiden koca karılara götürülüyomuş ve oda gitmiş.adetliyken yere oturup bacaklarını airobik yapar gibi açıp( çocuklarla ayaklarımızı açıp birleştirip top tuvarlarızya öyle işte.anlatamadım heralde ) 3 defa başını yere değdirmesini söylemiş.çok zor oluyomuş yapması ama yinede yapmış.bide koca karı bunları yaparken su içmemesini söylemiş.veeeeeeeeeeee 2. ayın sonunda bebeği olmayan yenge hamile kalmış:).....şimdi 3 tane çocuğu var.....kızanlar,böyle saçma şey mi olur canım diyenler çıkacaktır ama çocuk özlemi insana herşeyi yaptırır :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ben bişi dicem.belki kızanlar olacaktır ama yinede anlatacağım.belki birilerine yarar....eşimin yengesininde bebeği olmuyomuş.eskiden koca karılara götürülüyomuş ve oda gitmiş.adetliyken yere oturup bacaklarını airobik yapar gibi açıp( çocuklarla ayaklarımızı açıp birleştirip top tuvarlarızya öyle işte.anlatamadım heralde ) 3 defa başını yere değdirmesini söylemiş.çok zor oluyomuş yapması ama yinede yapmış.bide koca karı bunları yaparken su içmemesini söylemiş.veeeeeeeeeeee 2. ayın sonunda bebeği olmayan yenge hamile kalmış:).....şimdi 3 tane çocuğu var.....kızanlar,böyle saçma şey mi olur canım diyenler çıkacaktır ama çocuk özlemi insana herşeyi yaptırır :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bu hareketi pek anlayamadım canım yaa :44:

eğer deneyeceksen şunuda söyleyim.yenge 1 damla su içmemiş bu süre zarfında.çay içmiş sabahtan akşama kadar.çay demle sende.iç...

Dört kere incir suyu uyguladim hamile kalamdim ama adet az oluyordum syesinde üc dört gün hasta olmaya basladim.demekki iyi geliyor yumurtlamaya.Yalniz havuclusunu uygulasan daha iyi olur.

haaa yalniz bana inanilmaz kilo yapti.doping etkisi var neredeyse.

Son düzenleme:
Dört kere incir suyu uyguladim hamile kalamdim ama adet az oluyordum syesinde üc dört gün hasta olmaya basladim.demekki iyi geliyor yumurtlamaya.Yalniz havuclusunu uygulasan daha iyi olur.

haaa yalniz bana inanilmaz kilo yapti.doping etkisi var neredeyse.

kesinlikle...

bende suyunu içmedim ama düzenli olarak günde iki kere

yerdim... ve hamile kaldım hatta o ay....

adet bitiminnin ertesi günü 3 gün ilişkiye girdik eşimde göreve gitti...

4 hafta sonra öğrendim hamileyim....

ve o ay korunmayı bırakmıştık rabbime dua ettim hayırlıysa ya rabbi ver hayırsız sa istemiyorum..

çok şükür bekletmedi aratmadı bizi...:KK71:

kesinlikle...

ve o ay korunmayı bırakmıştık rabbime dua ettim hayırlıysa ya rabbi ver hayırsız sa istemiyorum..

tebrik ederim canim.insallah bende ikinci yavruya kavusurum.Biraz zor gibi gözüküyor bana ama incir yiyeyim birde.

kesinlikle...

tebrik ederim canim.insallah bende ikinci yavruya kavusurum.Biraz zor gibi gözüküyor bana ama incir yiyeyim birde.

X