Artık zayıflamalıyım

mercan3008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
107
0
Merhabalar,

Ben 1.68 boyunda 93 kilo ağırlığında bir bayanım. Bundan 4 yıl önce evlenirken 70 kilolardaydım. Evlendikten sonra 4-5 ay içinde 15 kilo aldım. Diyetisyenlere gittim 7-8 kilo verdim tekrar aldım. Toplamda 4 diyetisyene gittim ama nafile. Sanki diyetisyene gidince kilo alıyordum. Öyle 6 öğün yemek yemek bana hiç iyi gelmiyor gerçekten.:KK4: Bu 4 yılda neler yaşadım uzun hikaye gerçekten. Ciddi şekilde bunalımlar geçirdim. Hiç bir yere gitmek istemiyordum bişeyler için çabalıyordum ama olmuyordu. Uzun zamandır takip ettiğim kk ne günlük açmaya karar verdim. Yarın sabahtan itibaren ne yediğimi, kilomu, yaptığım sporları buraya yazıcam. Sizlerde bana destek olursanız çok sevinirim. :KK58:

Kolay gelsin, inşaallah bu kez istediğiniz sonucu alırsınız :21: grupları da göz ardı etmeyin derim, oralardaki arkadaşlarla birlikte de güzel gidebilir :KK34:

günaydın herkese bugün diyetime başlıyorum öncelikle motive olmak adına 2 gün forumdaki %100mdetoks diyetini yapmaya karar verdim. çünkü 1 haftada yaklaşık 1,5 kilo almışım tatilde :KK59:

23.07.2011 94,5 (benim tartım tam 1 kilo fazla tartıyor diyetisyendeki tartıya göre ama ben normal kabul edicem)

kahvaltı: 2 kepekli etimek
1 haşlama yumurta
biraz peynir ve bolca yeşillik

merhabalar

şimdiden hayırlı olsun diyorum bende başlarken 97 kilo idim ve ayağım kırık bir şekilde evde otururken kadınlar klubü ile zayıflamaya başladım :) umarım sonuna kadar devam edersin çünkü kilo vermek kolay ama korumak daha zormuş. yürüyüş ve sağlıklı beslenme işe gerçekten kilo veriliyor.

merhabalar

şimdiden hayırlı olsun diyorum bende başlarken 97 kilo idim ve ayağım kırık bir şekilde evde otururken kadınlar klubü ile zayıflamaya başladım :) umarım sonuna kadar devam edersin çünkü kilo vermek kolay ama korumak daha zormuş. yürüyüş ve sağlıklı beslenme işe gerçekten kilo veriliyor.

öncelikle çok geçmiş olsun. inşallah bende zayıflayabilirim gerçekten psikolojimi ciddi anlamda bozuyor kilo meselesi

siz ne kadar zamanda kaç kilo verdiniz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

canım diyetine baktım güzel gerçekten senin kilon benimkinden az muhtemelen ben öyle bir diyet yapsam daha çok kilo veririm. Ama canım ara öğün bana uymuyor sürekli bişeyler yemek istiyorum midemi küçültmem lazım öncelikle:63: bakalım 2 gün detoks yapayım ne olacak:KK53:

uyar uyar kendini motive etmen lazım. ben neler yiyordum görsen şok olursun.. yaşım küçük ya abur cubura bayılıyorum :KK1: bir günde büyük boy pizza, iki burger king menüsü ayrıca akşam evde yemek yediğimi hatırlarım.. 4 tane hamburgeri rahat yiyordum yani arka arkaya.. bir oturuşta 3 paket cips bitiriyordum falan. yani gerçekten istediğin zaman başarıyorsun canım kolay gelsin :KK9::KK70:

Merhabalar,

Ben 1.68 boyunda 93 kilo ağırlığında bir bayanım. Bundan 4 yıl önce evlenirken 70 kilolardaydım. Evlendikten sonra 4-5 ay içinde 15 kilo aldım. Diyetisyenlere gittim 7-8 kilo verdim tekrar aldım. Toplamda 4 diyetisyene gittim ama nafile. Sanki diyetisyene gidince kilo alıyordum. Öyle 6 öğün yemek yemek bana hiç iyi gelmiyor gerçekten.:KK4: Bu 4 yılda neler yaşadım uzun hikaye gerçekten. Ciddi şekilde bunalımlar geçirdim. Hiç bir yere gitmek istemiyordum bişeyler için çabalıyordum ama olmuyordu. Uzun zamandır takip ettiğim kk ne günlük açmaya karar verdim. Yarın sabahtan itibaren ne yediğimi, kilomu, yaptığım sporları buraya yazıcam. Sizlerde bana destek olursanız çok sevinirim. :KK58:

canım acaba bi hormon tsh tiroid testi, bi şeker yüklemesi yaptırdın mı?

vermelıyım dedıysenız emınım kı vereceksınız
ancak dıyete odaklanmayın dedıgınız gıbı once karnınızı doyurmaya calısın agır olmayanseylerler
o ara ogun vs zamanla olur zaten :)

ben o kadar cok sey yıyıp ıcıyordum kı ılk baslarda herkes kısıyodu oyle olmas dıye :)
ama o 90 -100 kıloluk mıdeyı doldurmadan olmuyo
ınsanlara gore sankı bız deve gıbı stoklara sahıbız yeme , bogazını tut demıyorlar mı
allah yardımcın olsun arkadasım muvaffak olacaksın emın ol
yorumları sureklı oku arada kendıne uygulamaya calıs kımse senı bır yarısa sokmadı zaman senın zamanın
saglık sneın saglıgın
umarım hersey yolunda gıder
basarılar...

24.07.2011 kilo:94

dün kahvaltıdan sonra 4-5 kase detoks çorbası içtim akşama kadar. kaçamak olarak 1 küçük biber dolması ve 2 porsiyon kadarda meyve yedim.:KK75:
bu gün kahvaltı dünle aynı. çorba içmeye devam ediyorum.

eylülse arkadaşım iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. umarım hepimiz başarırız.:KK30:

25.07.2011 kilo : 94

kahvaltı: 1 kase sütle special K
1 tane beypazarı kurusu ( bu kaçamak oldu ama oldu artık:63:)

inşallah başarırsın vazgeçmezsen ulaşırsın hedefine..
ilk zamanlar diyete odaklanıyor normalde yemediği şeyleri yiyor insan.
ama daha sonra alışıyo yeme isteği de kendiliğinden azalıyor.

Son düzenleme:
günaydın...

dün akşam yazamadım yediklerimi bugün yazıyorum

öğlen haşlama tavuk baget, domates, salatalık
arada 1 yeşil elma
akşamda biraz peynirli makarna ve salata yedim.
akşam yemeği önceside 30 dk koşu bandında hafif koşu yaptım.
dün akşam 93,6 kiloyu gördüm ama sabah 94,4 kiloydum çok moralim bozuldu. hergün tartılmıcam artık:KK59:

en son dün sabah girmişsin sanırım vaktin olmadı ama elimden geldiğince takip edeceğim seni

hepimizin hayalleri var dar kotlar topuklu ayakkabılar v.s

mesela ben rahatlıkla bacak bacak üstüne atmak istiyorum.üstteki bacağım yarıda kalıyor ve artık dizlerimin ağırdığını farkettim :KK50:

X