Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
Arkadaşlar, ben iş çıkışındada gidebileceğim, ve doktorumun hafta sonuda çalıştığı bir hastane arıyorum. yani dr arıyorum :) kaynarcadaki nenehatun hastanesi bana çok yakın. acaba oraya giden varmı? doktorları nasıl? hangi doktora gidiyorsunuz? çok endişeli ve eycanlıyım bana bilgi verirseniz sevinirim.

ilk gebeliğimde oraya sıkca gidiyordum..
canım gerçekten güzel ilğileniyorlar ayrıca yeni doğum üniteside var doğumuda orda yapan bir çok arkadaş vardı gayet memnun kaldılar tavsiye ederim...bende alt kaynarcadayım..yaklaşık 10 dakika bile yok aramız hastaneyle..bende rabbim bir başka yeri nasip etmezse orada doğumumu yapmak istiyorum..
yeni fiyat almıştım..muayene+utrason 45 ytl ücretli fiyatıdır ... sevgiler

TATOŞCUM :) çok teşekkür ederim canım bilgilerin için. ama senin doktorun adı neydi? ona gore bilerek gitmek isterim. sanırım bende bir sorun ve ve detaylı bir uzmanın elinden geçmem gerek canım.

meraba canım.ben orayı duydum gitmedim.ama dr.hale varmış çok iyi bir dr.muş.tavsiyem ona git

Canım benim doğumum da kısmet olursa Nene Hatun Hastanesinde olacak.Doktorum Hilal Bayram ve çok da memnunum.Diğer doktorlarda çok iyi diyorlar ama ben Hilal Hn'ı tavsiye ederim.

TATOŞCUM :) çok teşekkür ederim canım bilgilerin için. ama senin doktorun adı neydi? ona gore bilerek gitmek isterim. sanırım bende bir sorun ve ve detaylı bir uzmanın elinden geçmem gerek canım.

canım benim bu 8 yıl önceydi fatma hanım diye bir bayan yalnız o şimdi oradamı inan bilmiyorum..
buarada ordada çok güzel kadın doğumcular olduğunu biliyorum...istersen danışmadan öğrenebilirsin canım..birde netten araştır..nene hatun daki doktorları ona göre gidersin..

Anam benim memleketlilerim varmis burda ben nene hatunu biliorum ama gitmek kismet olmaidi ozel doktorum var ama ordakilei bilmiorum

ay kızlar bende kartaldayım kaç gündür arastırıyodum nene hatunda yengem doğum yapmıştı hastane güzeldi genelde kapalı bayan personel var ama bana biraz uzak kalıyo ilk basta gidim dedm sonra uzak diye vazgeçtim şimdi özel umuta baladım yeni daha ama memnun kalmazsam gitmeyi düşünüyom bu arada ücret 11 e düşmüş orda aradım sordum randevu alınmadan gidiliyo ama memnun kalırsanız lütfen bilgilendirin

arkadaşım bende tuzlalıyım ve nene hatuna çok gitmişimdir, sanırım herkes kendi gittiği doktorunun adını veriyor tabi doğal olarak onu biliyor, bende sana mediha hanımı tavsiye edeceğim iyi bir doktor ve yaş olarak tecrübeli diye düşünüyorum eminim hepsi iyidir ama ben hep ona gitmişimdir tavsiye edebilirim
benide orda çalışan bir arkadaşım tanıştırmıştı doktor hanımla..sağlıcakla kal canım sevgiler

:lepi::lepi::lepi:
teşekkürler kızlar. bu gun cumartesi olduğu için yarım gün çalışıcam. bu kadar iyi tecrübe edinen birileri olduğuna göre umarım bende ıyı haberlerle ayrılırım nene hatundan :) evet madem randevu sistemiyle çalışmıyorlar bi gideyim bu gun bi kontrol olayım bakalım nasılmış. doğal olarak biz kadınlar bu gıbı durumlarda çekiniyoruz doktora gitmeye. ama bu gun şeytanın bacağını kırıcam ve ilk muayneme gidicem kesin kararlıyım:) kızlar nasıl geçtiğini size pazartesi günü ayrıntılarıyla anlatırım :))))))

memleketlilerim :)))))) sizin gebelikler ne durumda? varmı gelişmeler?

nene hatun da 3 yıl çalıştım kötü dr yoktu sadece daha sıcak insana yaklaşımı daha iyi olan dr var ve tanıdığınız ameliyat hemşiresi varsa veya hemşire gebe güvendiğiniz kişiden tavsiye alın derim...

teşekkür ederim bilgin için canım. doktorun ve hemşirelerin insanlara sıcak yaklaşımları çok önemli. zaten bir tedirginlik içinde hastaneye gidip bide orda artist hareketlerle karşılasınca insan şöyle bir geri çekiliyor. bu gun okuduklarımla içim çok fazla rahatladı:))) ve tabi benim için onemli olan bir konuda doktorumun hafta sonu yada akşam saatlerindede çalışıyor olması yada en azından benım doktorum yerine bakabilecek aynı seviyede bir doktor bulunabiliyor olması. biz çalışan bayanların zaten doktora gidememe sebeplerinden biriside zamansızlık dimi.
herkese bol sağlıklı günler dilerim. doktor dönüşü muayenenin nası geçtiğini hepinizle paylaşıcam kızlar:)

aylin akıncıdan saat 2de randevu aldım kızlar. merak edenler için söylüyorum. ücretli giden hastalarda muayne 40ytl ama dr ultrasonlu muayne isterse 45 ytl oluyor. ben ultrasonlu istedim, olmuşken garantili olsun dimi :)

Evet sonunda bir jinekoloğa muayne olabildim:KK43: 28 yaşındayım ve gerçekten bunu söylemeye utanıyorum.
neyse kızlar aylin hanıma gittim. doktor beni çok rahatlattı önce ultrason muayne yaptı, çok şükür rahımde ve yumurtalıklarda ters bir şey çıkmadı. reglimin ikinci günü hormon testimi yaptırmamı söyledi ve her ihtimale karşı kanda gebelik testi istedi . yaptırdım ama sonucunu alamadım ki. şimdi hastaneyi arıyorum ama hatları bozuk galiba hemen kapanıyor telefon. bu arada kanda gebelik testinde rakamsal olarak, kaçın üstünde çıkarsa gebelik var demek bilen varmı?
şimdiden çok sağolun...

Evet sonunda bir jinekoloğa muayne olabildim:KK43: 28 yaşındayım ve gerçekten bunu söylemeye utanıyorum.
neyse kızlar aylin hanıma gittim. doktor beni çok rahatlattı önce ultrason muayne yaptı, çok şükür rahımde ve yumurtalıklarda ters bir şey çıkmadı. reglimin ikinci günü hormon testimi yaptırmamı söyledi ve her ihtimale karşı kanda gebelik testi istedi . yaptırdım ama sonucunu alamadım ki. şimdi hastaneyi arıyorum ama hatları bozuk galiba hemen kapanıyor telefon. bu arada kanda gebelik testinde rakamsal olarak, kaçın üstünde çıkarsa gebelik var demek bilen varmı?

Merhaba Patrıcıa.sanırım pendık tarafında oturuyorsunuz.sana bı kac sorum oluckdı yakındakı devlet hastanelerını denedınmı.nenehatuna hala gıtmekdemısın ve menmunmusun suan hangı asamadasın yada hamıs mısın

bende pendık tarafında oturuyorum ama hastane konusunda cok kararsızım
mesajını beklıyorum
tesekkurlera.s.

mrb arkadaşım bende nene hatuna gidiyorum uzak ama oraya gidiyorum.ilk olararak canan genime gitmiştim gitmez olaydım.ama sonra neslihan alana gittim.memnunum eltim hilal hnıma gitti memenun yeni hale hn gelmiş i diyolar.bi eltim var doğum yapacak bu ayın sonunda oda candan hn memnun neslihan hn senpatik seni dinliyor ve güler yüzlü diğerlerini bilmiyorum

benim eltim gidiyordu oraya.şu an 8,5 aylık hamile. gittiği doktoru sahte çıktı.şimdi adını hatırlamıyorum ama doktorun.

canın aylin akıncıya gidiyorum hayır hamıle değilim ama hormon tahlillerimde prolaktin hormonu biraz fazla çıktı ve o hamiş olmayı engelliyormuş.
ben hilal hanıma ilk gittiğim gün, çok gerginim ilk defa dr geliyorum dedim baştan uyardım yani :) ondanmı yoksa kendılığındenmı bilmem ama çok güler yüzlü ve rahatlatıcı bir bayan.
testlerimin sonucunu aldığımda aylin hanım orda değildi ve meraktan çatladığım için orda bulunan hilal hanıma yönlendirdiler beni ay gitmez olaydım kadın bunalıma soktu beni. ben aylin hanımı kımseye değişmem kızlar.

Ayyyy:bbo: esımde o hastaneye gıtmemı ıstemıyoo ama bana cok yakın.Gecende cocuk hastalıkları bolumunde de sahte dr. cıkmısdı o yuzden guvenmıyo o hastaneye.Ben eger gıdersem Hale kayıran ı tercıh etmek ısterım cv sı bayagı duzgun gıbı bıde uzman varmıs ama doktor lıstesınde unvanı op.dr olarak gecıyo anlamadım.Aslında ben daha hıc bıseye karar veremedım .yumurta takıbı de yaptırmak ıstıyorum ama ozelde ne kadartutar bılmıyorum.etrafınızda hıc ssk da yumurta takıbı yapan varmı menmunlar mı yanıı.bu forumda bı cok kısı hep ozelde yaptırmısda.
ılgıne tesekkur ederıma.s.

canım benım yumurta takibinden önce yaptırman gereken birkaç tektik var , istersen ben yeni tarihli başladığım için fiyatlarıyla birlikte anlatayım sana
ilk dr gittiğimde 45ytl. bu muayne ücretinin içinde ultrason dahil
2: hormon testlerim 58 ytl tuttu.
fsh
lh
prl
ths
hormon testlerim bunlardı. ancak prl biraz fazla çıkmış. bakalım bunun için gittiğimde ne testleri isticekler. iste bunlardan sonra yumurtalık takibi istiyorlar canım. ama bi ilk adımı atsan gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor. benim söylediğim fiyatlar özele giriyor. ama nenehatunda sskdan da faydalanabiliyorsun rahat bir şekilde. :enbuyukkk:

X