Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

ckozkan

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
403
2
15 içinde işe dönüyorum ne yazıkki bulduğum bakıcının daha önce Akciğer hastalığı geçirdiğini öğrendim bu yüzden değiştirmek istiyorum Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bebek bakıcısı varmı birde fiyatlar ne alemde kızlar?

slm ankara gaziosmanpaşada ikamet ediyorum anaokulu öğretmenliği yapptım ddeneyimim var ilgilenirseniz teşekürler----------
benneyaptımki

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben ankara çukurambar semtinde oturuyorum ufuk üniversitesi ve liva pastanesine yakın eğer bu civarda oturuyorsanız görüşebiliriz daha önce çocuk baktığım için deneyimim ve referansım vardır. yatılı düşünmüyorum ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

Merhaba ben ankara çukurambar semtinde oturuyorum ufuk üniversitesi ve liva pastanesine yakın eğer bu civarda oturuyorsanız görüşebiliriz daha önce çocuk baktığım için deneyimim ve referansım vardır. yatılı düşünmüyorum ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz.

merhaba,

benim 10 aylık bir kızım var. akdere semtinde oturuyoruz. şu anda kızıma babannesi bakıyor. fakat getirip götürmek zor oluyor ve bizde bir bakıcı arıyoruz. eğer ilgilenirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyorum.

slm ankara gaziosmanpaşada ikamet ediyorum anaokulu öğretmenliği yapptım ddeneyimim var ilgilenirseniz teşekürler
benneyaptımki

merhaba,

benim 10 aylık bir kızım var. akdere semtinde oturuyoruz. şu anda kızıma babannesi bakıyor. fakat getirip götürmek zor oluyor ve bizde bir bakıcı arıyoruz. eğer ilgilenirseniz sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyorum.

Merhaba saygun56,
forumda sizin çukurambarda oturdugunuzu ve bebek baktığınızı okudum gerçi msj tarihi üzerinden baya geçmiş ama yinede suan çalışıp çalışmadığınızı öğrenmek isterim. Bende Çukurambarda Livaya yakın oturuyorum. 4aylık hamileyim ve ev islerinde bana yardımcı olacak bebek bakımında tecrübeli birini arıyorum.

Eğer hala iş arıyorsanız bi görüşme yapabiliriz diye düşündüm.

15 içinde işe dönüyorum ne yazıkki bulduğum bakıcının daha önce Akciğer hastalığı geçirdiğini öğrendim bu yüzden değiştirmek istiyorum Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bebek bakıcısı varmı birde fiyatlar ne alemde kızlar?

slm ben ankara keçi örende oturuyorum çalışmaya ihtiyacım zordurumdayım yani eyer bana ulaşırsanız sewinirim ücretlede anlaşırız 4yüzede bakarım ben size eşimin msne adresini veriyorum ulaşırsanız sevinirim ------------------- haber bekliyoruma.s.

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhabalar, ben 2 hafta içinde doğum yapacam.şubat ayına kadar evdeyim daha sonra işe başlamam gerekecek. oğlumuza bakabilecek deneyimli birini arıyoruz. nerede oturduğunuzu ve yaşınızı öğrenebilir miyim?

ben birsen 41 yaşındayım batıkentte oturuyorum bebeginize bakıcı bulduz mu ?

Son düzenleme:
mylife_ yer belirtir misiniz lütfen ben bebek bakıcılığı için iş arıyorum ...

Son düzenleme:
yumy yenimahallede bakıcınızı bulabildiniz mi? bulduysanız bile muhitinizde arayanlara var mı ??

Son düzenleme:
mylife_ yer belirtir misiniz lütfen ben bebek bakıcılığı için iş arıyorum ...

henüz bulmadık, zaten şubat ayında istiyoruz. ben tuzluçayırda oturuyorum. batıkentten tek vasıta. bilmiyorum size uygun mu? sadece hafta içi istiyoruz. eğer uygunsa özelden mail adresimi veriyim. kendinizle ilgili kısa bir özgeçmiş gönderirseniz değerlendireceğiz. daha önce çalıştığınız yerler, referans, fiyatlar vs. olursa sevinirim.

ben 42 yaşındayım iki çocuk annesiyim ikiside şu anda üniversitede okuyor.kızım ankara üniversitesinde Türkçe Öğretmeliği okuyor.ben ankara içerisinde hiç çalışmadım Bartın/Amasaradan geldim kzım rahatsız olduğu için buraya taşınmak zorunda kaldık ve şu anda da ekonomik olarak aileme destek olmak zorundayım. yeni taşındığımız içinde tuzluçayır nerededir hiçbir fikrim yok.referans olark sayarsanız iki tane yeğenimi bakıp büyüttüm. Dediğim gibi burada ilk kez çalışacağım için fiyat hakkında pek biligiye sahip değilim açıkçası.... Anlatabileceklerim bunlar eğer düşünürseniz telefon numaramı da veririm ve size uygun olursa görüşebilirz...

merhabalar lise mezunu çocuk gelişimi-özel eğitim mezunuyum. acil olarak işe ihtiyacım var 2 sene çocuk bakıcılığı yaptım ve gelişimini destekleyici bir takım etkinlikler yaptırdım. oyunlar öğrettim ,yemek problemi olan çocuğa zamanla yemediği şeyleri oyun yoluyla yedirdim. 20 yaşındayım etlikte oturuyorum eğer ihtiyacınız olursa ulaşmanıza sevinirim. gözünüzün arkada kalmaması için elimden gelen her türlü çabayı gösterebilirim referans da verebilirim

Son düzenleme:
merhabalar'mesaj kotasini doldurmadigimdan konuya yaziyorum.
ankara turkuaz vadisi konutlarinda oturuyorum. yatili veya gunduzlu bakici ariyorum. XXXXXXXXXXXXX

Merhaba arkadaşlar.bebeğim suan 5 aylık.öğretmenim ve ücretsiz izindeyim.uygun birini bulursam şubatta okula geri dönmek istiyorum.deneyimli en az lise mezunu,çocukları seven,sigara içmeyen ve benim evime gelecek bir bakıcı arıyorum.eğer bunlara uygun birini tanıyorsanız yada bu sizseniz tanışmak isterim.ankara/keçiören'de oturuyorum.sizlerden cevap bekliyorum.şimdiden teşekkür ediyorum.görüşmek üzere.

X