Saç Rengi ve Saç Boyama fahriye evcenin yeni dizisindeki saçı

deniz ve mehtap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
750
3
kızlar..fahriye evcenin "yalancı bahar" dizisindeki saç rengi tam olarak nedir acaba bilen varmı???? $252352322.jpg $23523234.jpg $22342343.jpg $yalanci-bahar-2-bolum-ozeti-ve-fragmani.jpg

Ay bende merak etmiştim bilen varsa banada söylesin çok güzel ama tek renk değil galiba karışım...

bazen açık kumral kumrala benziyor bazende koyu kızıllık turunculuk olan bir renk gibi duruyor. ışıklardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama ben kumrala benzedği zamanlarında ki tonu beğeniyorum o renk nasıl elde edilir bilen varsa söylesin bana da :KK61:

bakır kızıl kahve diye geçiyormuş birazda akmış hali galiba. kızıllık olan saç istemiyorum ben:KK50: rengi gösterende saç şekli ve fön galiba dizideki dalgalı saç modeli de çok hoş :KK34:

bende hiç beğenmedim rengini ve kesimin ön kısımlarını hiç hoş bulmadım :44: renk ışıkta kızıl gibi normalde kumralımsı gibi duruyo :26:

benim saçımın eski rengi benim akıllı kuaförüm kendi siyah olan saçımın üstüne açık kumral boyamıştı bu renk olmuştu o kadar da demiştim halbuki istediğim renk olmaz açılma işlemi yapılmadan diye o da kuaför diye geçiniyo işte

saçını fönleseler daha iyi her bölümde... maşa yapıyolar hafif dalgalanıyo aklıma direk bihter geliyo

kızlar fahriyenin eski hali tabiki daha güzeldi.neclayken yani. bembeyaz bi tene siyah saçlar hatuna bambaşka bi hava veriyordu
ama ben sadece rengi sordum ..bana rengi lazım kızlarrrr..bakır kahve diyebilirmiyiz yani..

bakır kızıl kahve diye geçiyormuş birazda akmış hali galiba. kızıllık olan saç istemiyorum ben:KK50: rengi gösterende saç şekli ve fön galiba dizideki dalgalı saç modeli de çok hoş :KK34:

Sakın kızıl kahve denemeyin ben bi dönem saçımı bakır kahveye boyuyordum.Daha ışıltılı bakırı fazla olsun diyerekten bir kere hata edip kızıl kahve aldım.Sonuç felaketti, ne bakır kahve ne de Fahriye Evcen'in saçıyla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir renk çıktı. O renkten kurtulmak için saçıma açma işlemi uygulandı ve dolayısıyla saçlarım bir hayli yıprandı.
Fahriye Evcen'in saç rengini kendiniz tutturamazsınız. Çünkü saçında gölge ya da paket uygulaması var. Size tavsiyem Fahriye Evcen'in netten saç rengini belirgin şekilde gösteren bir kaç fotoğrafını cep telefonunuza atın ve kuaförünüze gösterip işi ona bırakın. Resim göstermek en garanti yol.

merhaba kızlar. bu renk koleston 8/74 gizemli kahveye benziyor biraz. ben kendim onu kullanıyorum sürekli olarak ve sacımın dogal rengi koyu kestane olmasına ragmen güzel tutuyor tavsiye ederim. ama tabi ki fahriye evcenin sacı tek renk degil bence birebir aynısı olmaz ama yakın bir ton yakalarsınız sanıyorum. denemekte fayda var :)

merhaba kızlar. bu renk koleston 8/74 gizemli kahveye benziyor biraz. ben onu kullanıyorum sürekli olarak ve sacımın dogal rengi koyu kestane olmasına ragmen güzel tutuyor tavsiye ederim. ama tabi ki fahriye evcenin sacı tek renk degil bence birebir aynısı olmaz ama yakın bir ton yakalarsınız sanıyorum. denemekte fayda var :)

kızlarr konumuz değil biliyorum ama konu açmak istiyorum ama açamıyorum yya deli olcam ltff biri bana acil link gönderebilirmi lütfen yardımmmmmmmmmmmmm kızlarrrr.............:KK43:

kızıl kahve cok cok farklı bi renk.. siyah daha guzeldi ama bu da ayrı hava katmıs tabiki...bal rengi ne benzettim kuaforde boyanması gerekilen bi sac rengi tek basına elde edilemez

X