Çağrı merkezinde çalışan var mı??

Kızlar bende çğr merkezinde 2,5 yıl oldu çalışalı.Başta iş yok diye girmiştim işsizlik cok kötü hemde firma iyiydi belki içerdeki bölümlere geçerim ümidiyle girdim girdimde cıkısım olmadı
kaydirigubbakcemile3 ilk 1,5 sene kadar pek zorlanmıyodum ama artık varyaa cok zorlanıyorum.Bayram nedir bilinmez ilk gün dısında tatil olmaz.Vardiyalıdır özellikle bayanlar zorluk ceker sosyal hayat denen bişiyin olmaz yakının evlenir düğününe gidemessin , acil işin cıkar izin alamassın arada yogunluk olunca kafalarına göre yeni vardiya uyarlarlar mecbur gelirsin.Valla beyin olarak köreldiğim kendimi sürekli yorgun argın ve hayattan kopuk gibi hissetirir adamı bu iş.Bundan önce calıstıgım yerde Ofisde 12 - 13 saat calısırdım orasıda yogundu ama dinçtim en azından iş cıkısları gene rahatlıyodum burda o yok.Hftada bi gün tatilsinizdir oda h. içi dir.Ama onun dısında iyi yönlerde var tabi o kadar cok calısanı vardırki hepsi genç dinamik insanlar ortam güzeldir.Şu an 800 TL alıyoruz. Benim calıstıgım firmanın Yemek + Yol + SSK + Revir Hizmeti var...
Ama okuyorsunuz okuduğunuz bölümde calısmak hayal oluyo yada dayısı , tanıdıgı olan ii yerlere geliyor
Beyininiz köreliyor malesef :bbo: bu sene helee bende tansiyon sorunu cıktıı sinirlendiğim için karsıya bunu aksettiremiyorum buda bana artı olarak carpıntı seklinde geri dönüyor cok cok sinirlenince cenem bile kitleniyor bir titreme carpıntı oluyor tedavi aldımda bu ara iyiyim allahtan ama doktor pek önermiyor artık sinirlerim harap olmus o derece yaniii Çok üzgünüm çoook Ama mecbur olmasak ihtiyacımz olmasak neden kendi kendimize cile cektirelim değilmi mecburuz iş yok ekmek parası.Allah inşalahh hayırlı yerlere gelmemizi nasip eder umarım.Tüm cagrı merkezi calısanlara sabır diliyorum.Çünkü gerçekten sabır gerektiricek bir iş ve cok uzun süreli yapılacak bir iş değil.

slm cnm bende finansbank çağrı merkezinde çalıştım sana önerebileceğim cmc cağrı merkezi süper ötesi bir şirket çok üzülüyorm orda çalışmadığım için eşimin tayini nedeniyle çıktım harika bir şirket birsürü eğitim alıyorsn beyin fırtınası vs. vs. bu şirkette para kazandırmak yerine eğitim istiolar ve çok güzel eğitiyorlar maaşıda sana bağlı saat ücreti alıyorsn ben bizim collection ortamına pek ısınamamıştım ama diğer projelerdekiler daha farklı bence kesin cmc ye başvru yap en son mecidiyeköydeydi şimdi karşıya taşındı sanırım

arkadaşlar yarın turkcell global çağrı merkezi pozisyonunda mulakata davet edildim..yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla işinden memnun olan çok elbette zor yanları vardır ancak işsizliğin tavan yaptığı bir dönemde kurumsal bir firmada çalışmak zevkli olabilir diye düşünüyorum...iş görüşmesi detaylarına gelince arkadaşlar takım elbise giymeyi düşünüyorum yalnız en önemli sorunum ağır bi bronşit enfoksiyonu geçiriyorum arayan bayana da belittrim hastayım farklı bir güne randevu verebilirmisiniz die olabilir dedi ancak pozisyon kapanır düşüncesiyle sonra vazgeçtim salya sümük gidicem ilaçlarımı da alıyorum ama bu durumm iş görüşmemi etkiler mutlaka işe alimı etkileyen bi faktör olur mu * cvplarınızı bekliyorum kızlar....:KK61:

Kızlar merhaba, ben de bir gsm operatörünün çağrı merkezinde çalıştım yaklaşık 2 sene. Üniversiteden mezun olur olmaz işe girdim ve o deneyimsiz halimle ilk başta çok yoruldum ama inanılmaz çok şey öğrendim. Ama bakıyorsunuz ki bir süre sonra size çok eğlenceli gelen şeyler sizi inanılmaz yormaya başlamış. İşe ilk başladığımda zamanın nasıl geçtiğini anlamazdım, sonra o mesailer ve vardiya beni feci yormaya başladı. Gece ikide bitecek vardiyamın üçe sarktığı bile oluyordu. O saatte kim arar demeyin, sarhoşlarla ve güya telefon şakası yapanlarla muhabbetin en yoğun olduğu zamanlardır o saatler :KK1: Bir süre sonra insanların egolarından, sizi sürekli aşağılamasından, hiçbir işi olmamasına rağmen sırf taciz etmek için aramasından bütün sinirleriniz gerilmeye başlıyor. Ama artıları yok mu tabii ki var: Kendinizi inanılmaz geliştirip, sınırlarınızı nereye kadar çok iyi öğreniyorsunuz:KK1: Bir çok eğitim alıyorsunuz ve bir çoğu da gerçekten yararlı eğitimler. Sürekli çalıştığınız için para biriktirmek zor olmuyor:KK52: Çağrı merkezinden emekli olan kimse yok, bence ne kadar zorlukları olsa da uzun vadede çok işinize yarayacak bir deneyim. Ayrıca yüzlerle insanla konuşup bir anlığına da olsa hayatlarına dahil olabilmek çok değişik ve enfes bir duygu:KK71:

Kızlar bende çğr merkezinde 2,5 yıl oldu çalışalı.Başta iş yok diye girmiştim işsizlik cok kötü hemde firma iyiydi belki içerdeki bölümlere geçerim ümidiyle girdim girdimde cıkısım olmadı
kaydirigubbakcemile3 ilk 1,5 sene kadar pek zorlanmıyodum ama artık varyaa cok zorlanıyorum.Bayram nedir bilinmez ilk gün dısında tatil olmaz.Vardiyalıdır özellikle bayanlar zorluk ceker sosyal hayat denen bişiyin olmaz yakının evlenir düğününe gidemessin , acil işin cıkar izin alamassın arada yogunluk olunca kafalarına göre yeni vardiya uyarlarlar mecbur gelirsin.Valla beyin olarak köreldiğim kendimi sürekli yorgun argın ve hayattan kopuk gibi hissetirir adamı bu iş.Bundan önce calıstıgım yerde Ofisde 12 - 13 saat calısırdım orasıda yogundu ama dinçtim en azından iş cıkısları gene rahatlıyodum burda o yok.Hftada bi gün tatilsinizdir oda h. içi dir.Ama onun dısında iyi yönlerde var tabi o kadar cok calısanı vardırki hepsi genç dinamik insanlar ortam güzeldir.Şu an 800 TL alıyoruz. Benim calıstıgım firmanın Yemek + Yol + SSK + Revir Hizmeti var...
Ama okuyorsunuz okuduğunuz bölümde calısmak hayal oluyo yada dayısı , tanıdıgı olan ii yerlere geliyor
Beyininiz köreliyor malesef :bbo: bu sene helee bende tansiyon sorunu cıktıı sinirlendiğim için karsıya bunu aksettiremiyorum buda bana artı olarak carpıntı seklinde geri dönüyor cok cok sinirlenince cenem bile kitleniyor bir titreme carpıntı oluyor tedavi aldımda bu ara iyiyim allahtan ama doktor pek önermiyor artık sinirlerim harap olmus o derece yaniii Çok üzgünüm çoook Ama mecbur olmasak ihtiyacımz olmasak neden kendi kendimize cile cektirelim değilmi mecburuz iş yok ekmek parası.Allah inşalahh hayırlı yerlere gelmemizi nasip eder umarım.Tüm cagrı merkezi calısanlara sabır diliyorum.Çünkü gerçekten sabır gerektiricek bir iş ve cok uzun süreli yapılacak bir iş değil.

cadi bir müşteri temsilcisinin halini en iyi başka bir müşteri temsilcisi anlar heralde. Seni çok iyi anlıyorum. Benim de seninkiyle aynı olan çarpıntı durumundan dolayı işten ayrılan arkadaşlarım olmuştu. Allah çok büyük kolaylık versin. Hiçbir şey sağlığından değerli değil. Ben şu anda saatleri 9.00-18.00 olan ve hafta sonu da tatil olan bir işte çalışıyorum. Çok şükür rahatım. Allah sana da ve bütün işi olmayan arkadaşlara da versin işallah.

kızlar sizden acıil yardım istiyorumm..bugün görüşmeye gittim turkcell global a.ş. çağrı merkezi pozisyonu..ilk görüşmem olumlu geçti yarın tekrar gidicem similasyon testi yapılcakmış..daha sonra neler olur hiç bilmiyorum aranızda çalışanlar var bu süreci anlatabilirler mi.lütfennnn :KK43:

Bende yeni bir çağrı merkezi şirketinde işe başlamak üzereyim süreçlerinde smilasyon testi yoktu mülakatlar gerçekleştirildi aşama aşama sonrada teklif.
Pazartesi kısmet olursa eğitimlere başlayacağım ama benimde tereddütlerim var yapabilirmiyim diye
saatleri iyi 9-18 arası ama ücret düşük geliyor bana.Çağrı merkezinde çalışan arkadaşlar ne kadar ücret alıyorlar acaba net ücretleri neler ?

kızlar sizden acıil yardım istiyorumm..bugün görüşmeye gittim turkcell global a.ş. çağrı merkezi pozisyonu..ilk görüşmem olumlu geçti yarın tekrar gidicem similasyon testi yapılcakmış..daha sonra neler olur hiç bilmiyorum aranızda çalışanlar var bu süreci anlatabilirler mi.lütfennnn :KK43:
canım ben işe girerken similasyon testi yapılmamıştı. Ama bence şöyle bir durum olur. Seni telefonun başına geçirirler ve bir müşteriyle görüşmeni isterler. Tabii gerçek bir müşteri değil de insan kaynaklarından biri olur seninle görüşecek kişi. Burada diksiyonuna çok dikkate etmen gerekecektir. Muhtemelen biraz zorlayacak, zor müşteri gibi davranacaktır sabrını ölçmek için. Net cevaplar vermeye dikkat et ve soğukkanlılığını korumaya çalış. İşallah iyi geçer görüşmen. :KK71:

canım ben işe girerken similasyon testi yapılmamıştı. Ama bence şöyle bir durum olur. Seni telefonun başına geçirirler ve bir müşteriyle görüşmeni isterler. Tabii gerçek bir müşteri değil de insan kaynaklarından biri olur seninle görüşecek kişi. Burada diksiyonuna çok dikkate etmen gerekecektir. Muhtemelen biraz zorlayacak, zor müşteri gibi davranacaktır sabrını ölçmek için. Net cevaplar vermeye dikkat et ve soğukkanlılığını korumaya çalış. İşallah iyi geçer görüşmen. :KK71:

cnm maalesef üzülerek yazıyorum çok kötü bi iş görüşmesinden geçtim.similasyon testine girdim..10 sayfaya yakın bir sigorta şirketini poliçeklerini birde müşteriyi konu aln bi çalışma verdiler. elimizde hesap makinesi kalem ayrıca kağıt bi 15 dk okuduk not aldık neyse afalladım tabi bunlarda ne daha önce sigortacı değilim ki nasıl cvplar vercem konuyu da tam anlayamadım...içerde oturan bi kız vardı ben size yardımcı olurum dedi onu dinlmeketen tekste yazılan hiç bişey aklımızda kalmadı hemen geldiler içeri aldılar.tk lideri tekrar bi görüşme yaptı ama çok gergindim...sonra o kişiyle mulakata girdik çağrı aldım ama öle cvplar verdimki resmen battım...global aş. bu konuda çok zorluyor sanırımm büyük ihitmal olmıcak tkm. lideriinin surat ifadeside inanılmaz olumsuzdu...

cnm maalesef üzülerek yazıyorum çok kötü bi iş görüşmesinden geçtim.similasyon testine girdim..10 sayfaya yakın bir sigorta şirketini poliçeklerini birde müşteriyi konu aln bi çalışma verdiler. elimizde hesap makinesi kalem ayrıca kağıt bi 15 dk okuduk not aldık neyse afalladım tabi bunlarda ne daha önce sigortacı değilim ki nasıl cvplar vercem konuyu da tam anlayamadım...içerde oturan bi kız vardı ben size yardımcı olurum dedi onu dinlmeketen tekste yazılan hiç bişey aklımızda kalmadı hemen geldiler içeri aldılar.tk lideri tekrar bi görüşme yaptı ama çok gergindim...sonra o kişiyle mulakata girdik çağrı aldım ama öle cvplar verdimki resmen battım...global aş. bu konuda çok zorluyor sanırımm büyük ihitmal olmıcak tkm. lideriinin surat ifadeside inanılmaz olumsuzdu...

Canım çok üzüldüm. Ama hiç belli olmaz, bakarsın olumlu dönerler. Olmazsa da varmış bir hayır der başka çağrı merkezlerine bakarsın. Geri dönerlerse mutlaka haber ver olur mu?

canım istanbulda olman büyük avantaj
Turkcell'in çağrı merkezini düşündün mü hiç
Türkiye'nin tartışmasız en büyük ve en iyi çağrı merkezidir

begonya merhaba. 1 sene önce global bilgi'den aranmıştım ama home office olduğu için kabul etmemiştim. az önce tekrar aradılar ama bu sefer çağrı merkezi için.maaşları hakkında bilgin var mı?

Merhaba,

Daha önce çağrı merkezinde çalıştım fakat yine iş arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir firma var mı?

Ne yazık ki firmalar eskiden olduğu gibi çağrı merkezlerini kendi bünyelerinde barındırmıyor ve bu işleri taşeron firmalara yaptırıyorlar. Doğal olarak çalışma şartları çok kötü. Sürekli görüşmelere gidiyorum ama hiç iyi şeyler okumadım bu firmalar hakkında. Maaş konusunda sıkıntı yaşatmayan veya bu sıralar alım yaptığını bildiğiniz bir yer varsa paylaşır mısınız lütfen?

Bende yeni işe girdim ama çalıştığım yerde çağrı merkezi deperatmanı için elaman arıyolar.çalışmak isteyen olursa haberim olsun.

Bugün Global Bilgi'den arandım. Dış arama projesi olduğunu ama satış işi olmadığını, müşterileri arayarak bilgi güncellemesi yapılacağını söylediler. Telefon mülakatı iyi geçti ve yarın görüşmeye çağırdılar. Dış arama olduğu için haftasonu tatil ve çalışma saatleri 10-19 arası. Global'de çalışan var mı? Maaşları çok merak ediyorum. Çünkü bir yerle daha görüşme halindeyim ve onun maaşı çok iyi. Yarın Global ile görüşmeye gitsem mi gitmesem mi karar veremedim :44:

arkadaşlar şu anda inanılmaz işe ihtiyacım var.eskişehirde ikamet ediyorum.çağrı merkezinde çalışmak istiyorum.saatlerine ve stresine sonuna kadar katlanmaya razıyım.eskişehir için nereye başvurmalıyım?
netten bakıyorum ama birkaç yer görebildim gördüklerime başvurdum.

X