Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

kizlar diger topiktede sordum cevap gelmedi malum heycan var duramiyo insan benim alt karin kismimda sertlik var gebelik blirtisi olabilirmi yoksa adetime 5 gun var adet oluncada oyle sertlik oluyomu simdiye kadar hic dikkatimi cekmedi sizce ne olabilir canım jelli benimde bazen şişlik oluyo ama adetime yakın genelde bak iki gün önce benimde şişti bugün deilim ama .belirtiler arasında buda olabiliyo başka şüphelerin varmı adetinefalan ne kadar vaar

Son düzenleme:
canim adetime bes gun var. sari akintim var tam mide bulantisi olmasada icim bayiliyo bazen goguslerim de sislik var ama agri yok adetime yakin sisiyo hep onu belirti olarak gormuyorum bide sanci oluyo yani bunlar oluyo ama ben kendimimi kandiriyorum aceba diyorum öyle olmasini istiyorum da ondami diyorum kafam karisik yani

kızlar bugün adet günüm benim henüz birşey gelmedi bildiğiniz belirtiler var farklı bi durum yok benim her defasında sol kasığım ağrıyor adet zamanı soldanmı yumurtluyorum anlamına geliyor bu.

canim adetime bes gun var. sari akintim var tam mide bulantisi olmasada icim bayiliyo bazen goguslerim de sislik var ama agri yok adetime yakin sisiyo hep onu belirti olarak gormuyorum bide sanci oluyo yani bunlar oluyo ama ben kendimimi kandiriyorum aceba diyorum öyle olmasini istiyorum da ondami diyorum kafam karisik yani

canım hadi bakalım inşlh hamişşndir 5 gün kalmş azalmış benim daha 10 beklemem lazım nerden baksan benimde göğüslerde acı hissi var süt damarları belirginleşti kasıklarda ağrı umutluyum ben bakalım bu aydan ne zamandan beri istiyosun bebiş ben 8 aydır bekliyorumm ama sonuç : ----

o bekledigim 5 gun hic gecmiyo canim ya helede sonuc negatif oldumu anlatmiyim bilirsin zaten 1 senedir cocuk istiyorum bende ama nedense bu ay baska bi umut var bende hayirlisi oysaki tamda vaz gecmistim spora diyete baslamistim cocuk dusundukten beri stresten cok kilo aldim onlari verim kendime gelim diyodum ama bakalim yine bosa ümitleniyo olabilirim...

canım inşlh hamişindir nasıl belitiler vardı sende beniimde hep sağ tarafım ağrır hemde öle ağrrki bacama vurur ağrısı

kızlar bugün adet günüm benim henüz birşey gelmedi bildiğiniz belirtiler var farklı bi durum yok benim her defasında sol kasığım ağrıyor adet zamanı soldanmı yumurtluyorum anlamına geliyor bu.

o bekledigim 5 gun hic gecmiyo canim ya helede sonuc negatif oldumu anlatmiyim bilirsin zaten 1 senedir cocuk istiyorum bende ama nedense bu ay baska bi umut var bende hayirlisi oysaki tamda vaz gecmistim spora diyete baslamistim cocuk dusundukten beri stresten cok kilo aldim onlari verim kendime gelim diyodum ama bakalim yine bosa ümitleniyo olabilirim...

benimde oğlum bi sene sonra geldi bana tam evlilik yıl dönümünde haberini aldım..bende cnm oğlumdan sonra 3,5 sene ara verdim spiral vardı 8 ay önce aldırdım ama şimdi tık yok hala ama bence eğer sende bu ay herzamankinden farklı hisler varsa umutlandırmkata istemem ama olabilir çünkü insan hissediyor. yaşın kaç kaç kilosun ben 22 yaşındayım bende doğumdan sonra kilo kaldı başım dertte zaten ama napım 85 kiloyum :))

cok guzel bi cocugun varmis allah bagislasin anali babali buyutsun insallah 2 cisinede kavusursun.ben 25 yasindayin 5 yillik evliyim 69 kiloyum canim. kilolari takma kafana nasil olsa verirsin kafana koyduktan sonra can sagligi önemli olan. canim bana cevap verdigin icin cok tesekkur ederim esim gelcek simdi cikmaliyim ama buralardaysan yine karsilasir sohbet ederiz merak ediyorum hamilemisin diye olurmu öptüm bay.

cok guzel bi cocugun varmis allah bagislasin anali babali buyutsun insallah 2 cisinede kavusursun.ben 25 yasindayin 5 yillik evliyim 69 kiloyum canim. kilolari takma kafana nasil olsa verirsin kafana koyduktan sonra can sagligi önemli olan. canim bana cevap verdigin icin cok tesekkur ederim esim gelcek simdi cikmaliyim ama buralardaysan yine karsilasir sohbet ederiz merak ediyorum hamilemisin diye olurmu öptüm bay.

canım bende eşim gelcek yeemk hazırlım belki gelirim yine yarın sate tmm bedne öpt seni snde saol umarım hamişizdir ..

slm kızlar dilerim belirtilerinizi bebişler yapıyordur hayırlısıyla inş. strese girmeyin relax olun allah büyük:KK70:

canım inşlh hamişindir nasıl belitiler vardı sende beniimde hep sağ tarafım ağrır hemde öle ağrrki bacama vurur ağrısı

aynen benimde sol bacağıma vuruyor.
şişlik gögüslerde sızlama işte kasığımda sancı batma tarzı vajinam ıslak böyle geldi gelecek gibi bacaklarım ağrıyor belim ağrıyor ve hiçbir şey yapasım yok halim yok.
işte belirtiler bunlar inş gebeyimdir inş canım.

aynen benimde sol bacağıma vuruyor.
şişlik gögüslerde sızlama işte kasığımda sancı batma tarzı vajinam ıslak böyle geldi gelecek gibi bacaklarım ağrıyor belim ağrıyor ve hiçbir şey yapasım yok halim yok.
işte belirtiler bunlar inş gebeyimdir inş canım.

inşlh gebesindir hayırlısı

merhaba arkadaşlar beni 11 kasımda doğum yaptım doğumdan sonra 2 şubatta ilk defa adet oldum bugün ayın 11 ve ben hala adet olmadım hamileyim diye çok korktum:KK69: test yaptım negatif çıktı sizce bu normalmidir bana yardımcı olurmusunuz lütfen cevaplarınızı bekliyorum:KK59::KK59:

merhaba arkadaşlar beni 11 kasımda doğum yaptım doğumdan sonra 2 şubatta ilk defa adet oldum bugün ayın 11 ve ben hala adet olmadım hamileyim diye çok korktum:KK69: test yaptım negatif çıktı sizce bu normalmidir bana yardımcı olurmusunuz lütfen cevaplarınızı bekliyorum:KK59::KK59:

arkadaşım valla günün geçmiş ilginç geldi bana ama belki daha düzene girmemiştir sen yinede için rahat etsin dersen kan testi yaptır ama bence düzene girmemiştir gibi geliyo dedim gibi için rahat etsin kan testi yaptır madem

bakalım dediyin gibi yapıcam cnm saol içim hiç rahat deil çocuk büyütmek sorun deyilde daha kızım çok küçük

bakalım dediyin gibi yapıcam cnm saol içim hiç rahat deil çocuk büyütmek sorun deyilde daha kızım çok küçük

bilirim cnm o zorlukları ttabii erken daha yeni doğum yapmışsın sen ama korumadınmıydı bende doğumdan sonrakırkım çıktı 8 ay sonra oldum adet hemen spiral taktırdım eğer uzun süre çocuk istemiyosan bence dene ben 3.5 yıl ara vermiştim şimdi istiyorum tekrar ama önce bi kan testi yaptır

merhaba arkadaşlar.benim sat 9 şubattı.ve ben hala adet olmadım.test yaptım negatif.ne adet belirtim var nede gebelik.sadece biraz sol göğsüm sızlıyor.gebelik ihtimalim varmı sizce?

benimde adet belirtilerim var 3 gündür ama olamıyorum. gögüslerime dokunamıyorum. zaman zaman kasık ağrısı oluyo. testte bişey çıkmadı. bekliyorum. ümit var mı sizce

Yine ben :) Bugün dahada ilginc seyler yasiyorum belim, bacaklarim agriyor, karnim sis, sert ve oturunca yada sag tarafima yatinca sag tarafimda sislik var. Gögüslerimde hala sis ve damarlarim sadece gögüslerimde degil kasiklarimin altindada görünüyor hala adetlenmedim ve bu kadar belirtiden sonra adetlenirsemde bidaha hamilelik belirtilerine inanmicam :) :KK76:

canım subat 28 çekiyo op yüzden gecikmiş oalbilir belirtied olabilir en iyisi bi kaç gün bekle ve sonra yap test

merhaba arkadaşlar.benim sat 9 şubattı.ve ben hala adet olmadım.test yaptım negatif.ne adet belirtim var nede gebelik.sadece biraz sol göğsüm sızlıyor.gebelik ihtimalim varmı sizce?[/QUOTe=

X