oje markası onerebilir misiniz?

su_ufak_tefek_kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2011
33
2
Kullandigim ojelerden memnun kalamadim bir turlu oysa bakimli elleri olan bayanlara hep ozenirim. Flormar tirnaklarimi sarartti golden rose cok cabuk bozuldu. Soyle 5 gun bir hafta falan gidecek iyi bir marka onerebilir misiniz?

Kullandigim ojelerden memnun kalamadim bir turlu oysa bakimli elleri olan bayanlara hep ozenirim. Flormar tirnaklarimi sarartti golden rose cok cabuk bozuldu. Soyle 5 gun bir hafta falan gidecek iyi bir marka onerebilir misiniz?

flormarda dahil olmak üzere hangi markayı kullanırsanız kullanın altına mutlaka parlatıcı sürün ve ojeyi üzerine uygulayın tırnak sararmalarından bu şekilde kurtulursunuz.ama bi ojeyi 2 günden fazla tırnakta tutmakta yıpranmalara ve sararmalara neden olabilir.
oje seçimine gelince pastel ve alix avieni deneyin bide catherine arley zaten iyi marka başkada yok :)

Arkadaslar onerileriniz icin hepinize tesekkurler. Gecen gun alix avienin batak yesilinialdim. Tek kat surunce petrol yesili gibi oluyor cift kat surunce batak yesili. Tavsiye ederim herkese.:KK64:

Alix Avien ojeler gayet iyi,tırnaklarınızın altına base coat üstüne de top coat uygularsanız kalıcılığı artar.:KK34:

X