mustela emziren anneler için zayıflama hapı

rengarenkrengarenk

evli mutlu çocuklu
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
582
1
MUSTELA ACTİVATEUR FERMETE CORPS - HAMİLELİK SONRASI ZAYIFLAMA
Mustela Activateur Fermete Corps - Hamilelik Sonrası Zayıflama

Eski Vücudunuza Merhaba Deyin

Eşsiz formülü sayesinde, hormonal değişiklikler nedeniyle ciltte oluşan bir takım gevşemeler ve istenmeyen fazlalıklar için özel olarak hazırlanmıştır. İçeriden etki ederek özel patentli formülü sayesinde vücudunuzun eski formuna kavuşmasına yardımcı olur.

İçeriğinde bulunan Hodan yağı ile balık yağı birleşimi (%80 oranında Omega–3 içerir) yağların dışarı atılmasına yardımcı olur,

B grubu vitaminleri ve Magnezyum, çinko gibi oligo-elementler arasından yapılmış özel bir seçim üst deri katmanını güçlendirmeye, cildin elastikiyetini sağlayan destek proteinleri olan kolajen ve elastin oluşumunu artırmaya yardımcı olur.

Yapılan klinik çalışmalar sonucunda;

4. Haftadan İtibaren

Sıkılaşma : %84'e
Cilt renginde Canlılık : %89'a
Siluette İncelme : %75'e
Rahatlama Hissi : %91'e varan

8. Haftadan İtibaren

Yeniden Şekillenme : %70'e
Daha Sıkı ve Yoğun Görüntü : %70'e
Cilt Kalitesinde Artış : %75'e varan artış ve düzelmeler gözlemlenmiştir.

Kullanımı

Sabah ve akşam bir bardak su ile 1er kapsül alınır. 3 aylık bir kürü tamamlamanız tavsiye edilir. Beraberinde uygun bir diyet programı uygulamanız sonuçların hızlanmasını sağlayabilir. Hekime danışmadan aynı zamanda başka gıda ekleri alınması tavsiye edilmemektedir.

Tıbbi kontrol altında test edilmiştir. Alerjik reaksiyon riski minimuma indirgenerek formüle edilmiştir. alıntıdır

doğum yaptığım ilk hafta kullanmaya basladım bir kutuyu bitirdim çok fazla idrara çıkıyodum snr bıraktım 2. kutuyu almadım.aradan 2,5 ay geçti bugün eczaneden tekrar aldım umarım işe yarar...

slm canım bi kutuda kaç kilo verdin ve başladığında kaç kiloydun emziren anneler kullanabiliyomu sütten bebege geçmiyomuki bide yeniden başladığını yazmışın burada zaman zaman nasıl gittiğini bizimle paylaşırmısın biraz çok sordum ama pahalı bi hapmı inş istediğinb kiloya ulaşırsın bebeğinide güle güle büyüt.

sagl cnm.zaten emziren anneler için üretilmiş,içeriğinde vitaminler ve ananas özü var sanırım ananastan dolayı ödem attırıyo.doğumdan snr ilk ay 7 kilo verdim bu hapı kullanıyodum snr bebeğin yorgunluğundan bi hapı bile içmeye üşendim ve devam edemedim ama geçen zaman içinde de hiç kilo vermedim.dün tekrar başladım bakalım nolcak.yanlızca kilo verdirmekle kalmıyo vücudu sıkılaştırıyo ve dinçlikte veriyo...

kızlar dün star haberde izledim doktora danışmadan zayıflama hapı kullanmayın dediler zararlıymış aman dikkat edin kızlar kendinize allaha emanet olun:hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya::hulya:

kızlar ben doktoruma sordum daha doğrusu çocuk doktoruna sordum dedim bir sakıncası var mı içeriğni falan anlattım.Hayır hiçbir sakıncası yok rahatlıkla kullanabilirsin dedi.Size de söyleyeyim dedim.Anneme aldırttım içeceğiğm bu akşam bakalım...

doktor bi sakıncası yok dediyse çok iyi...bende kullanmak istiyorum...faydasını görenler varsa mutlaka yazsın....çok merak ediyorum...

ben kilo verdim ama deneyimlerimi yazmaya niyetlendim bi arkadaşımız sagolsun reklam yaptığımı düşününce bende yazmayı bıraktım.İyilikte yaramıyo... Doğum snrsı ödem attırıyo.Hastaneden eve geldiğim gün kullanmaya basladım bi zararı olmadı.Dr de sordum problem yok demişti...

X