Arkadaslar Eskişehir'de spor salonu önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

peribalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
338
172
merhaba bayanlar eskişehirde ikamet ediyorum ve fazla da kilolu degilim ama bi 10 kg vermeliyim eskişehirde düzgün güvenilir vede hesaplı bir spor salon arıyorummmm tavsiye ve paylasımlarınızı bekliyorumm tesekkürler....a.s.

İsmini tam hatırlayamıyorum ama haller gençlik merkezinin oraya gidenler var çok memnunmuş.
İsmini yarın öğrenmeye çalışırım senin için.
içinde tüm spor aletleri ve havuzu varmış ki bence havuzunun olması çok büyük bir avantaj

sagolun kızlar..fitlife yazıldım.cokk temiz cidden bütcemede uygun geldi...yinede tesekkurler

Eskişehir spor salonları yeterli kaliteye sahip olmakla beraber Eskişehir'in öğrenci kenti olması ve spor salonları nı öğrencilerinde sıkça kullanmasından dolayı fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlarına rağmen profesyonel eğitmenler ve son teknoloji aletlerle müşterilerine hizmet veren Eskişehir spor salonları aynı zamanda hijyen ve temizlik konusunda da güven vermektedirler.

Eskişehir Spor Salonları

1. Eskişehir Lider Spor Merkezi

Tel: (222) 234 15 54

2. Dinamik Do Spor Klubü

Tel: (222) 234 61 88

3. Hilal Spor Merkezi

Tel: (222) 221 48 09

4. EsJim Spor Klubü

Tel: (222) 221 48 09

5. Woman Ays Spor Center

Tel: (222) 226 22 02

6. EnerGYM Eskişehir Spor Merkezi

Tel: (222) 225 52 52

7. Şahin Spor Klubü

Tel: (222) 233 67 57

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba; yaklaşık 1.5 senedir Eskişehir`de yaşamaktayım... Maalesef çok fazla çevrem yok burada... Ben de bir spor salonu arıyorum... Vişnelik`te bir salondan bahsetmiş bir arkadaş; onunla ilgili bilgi almak istiyorum... Ya da şehir merkezine çok uzak olmayan, park sorunu yaşamayacağım bir salon önerirseniz çok sevinirim... Sevgiler...

Ben de birkaç gün sonra Lider Spor Klübü'ne yazılıcam.
Hamamyolu'ndan yunusemre caddesi yönüne doğru ara sokağın hemen girişinde. Ara sokak çok olduğu için park sorunu yok.
Burdan gidenler var mıdır acaba?

Ben de birkaç gün sonra Lider Spor Klübü'ne yazılıcam.
Hamamyolu'ndan yunusemre caddesi yönüne doğru ara sokağın hemen girişinde. Ara sokak çok olduğu için park sorunu yok.
Burdan gidenler var mıdır acaba?

Merhabalar lider spor salonuna yazılmayı düşünüyordum ben de çünkü evime çok yakın, ücretleri ve ortamı hakkında biraz fikir verebilir misin, sen memnun musun?

Merhabalar lider spor salonuna yazılmayı düşünüyordum ben de çünkü evime çok yakın, ücretleri ve ortamı hakkında biraz fikir verebilir misin, sen memnun musun?

Merhaba, baya uzun süredir gitmedim spor salonuna ama son yıllarda hep gidiyordum. Her seferinde fiyatı aynıydı, aylık 80 TL, üç aylık 150 TL idi. Havalar düzelince yine yazılmayı düşünüyorum. Eğer zam geldiyse de diğer spor salonlarına göre çok ucuz. Ortamı çok güzel ve kalabalık. Haftada üç gün hoca eşliğinde step-aerobik-fitnes vardı ayrıca haftanın yedi günü aletlerle çalışmak da sınırsız.

Merhabalar ben yeni sayılır doğum yaptım ve bayanlara özel spor salonına gitmeyi düşünüyorum havuzlu olanı var sanırım bide bu salonların... ilk kez gidicem bu konuda yardımcı olurmusunuz

X