Saç Uzatma Yöntemleri Yılan yağı badem yağı karışımı

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar bugün aktara gittim ve kendime yılan yağı badem yağı susam yağı hint yağı sarımsak yağı saf zeytin yağı ve jojobo yağı aldım toplam 6 tane yağ aldım yani bunları karıştırsam bi yan etkisi zararı olur mu ve sadece tek olarak yılan yağı kullanımından daha fazla uzatır mı acil yardım edin yaza kadar uzaması lazım sacımın :KK43: senağlama senağlama

canım sarmısak ve yılan yağını diğerlerine karıştırma bence, onların saç teline değil köklerine etkisi var sadece. diğerlerini karıştırarak kullanmak daha kolay olur senin açından. yılan yağı ve sarmısak yağını da sadece saç derine sür güzelce masaj yap. sarmısak yağı gerçekten ama gerçekten çok kötü kokuyo, ama çok da etkili. yıkadığında kokudan kolayca kurtulabilmen için saçın tamamına sürmesen iyi edersin.

ya yağlarn hepsi iqrenc kokuyor :KK70: o zaman ben hic birini karıştırmym teker teker kafama süriym olur mu

yok hayatım, susam yağı diğerlerine göre çok güzel kokar, yılanla sarmısak hariç diğererini karıştır,susam kötü kokan yağları bastıracaktır. gene de beğenmezsen karışımına menekşe yağı da katabilirsin, dökülmeye iyi gelen bi yağdır, çok da güzel kokar.

yok hayatım, susam yağı diğerlerine göre çok güzel kokar, yılanla sarmısak hariç diğererini karıştır,susam kötü kokan yağları bastıracaktır. gene de beğenmezsen karışımına menekşe yağı da katabilirsin, dökülmeye iyi gelen bi yağdır, çok da güzel kokar.

yok cnm ben kokuda değilim istediği kadar koksun ya ben razıym yeter ki saclarım bir an önce uzasın :) birde bu karışıma defne yağı katsam bişey olur mu

süper olur.

yılanyağı ve sarmısak yağını karıştırsak bir sorun olmaz dimi ben kullanmayı dusunuyorumda yararları nelerdir bilen biri söyleybilir mi

yılanyağı ve sarmısak yağını karıştırsak bir sorun olmaz dimi ben kullanmayı dusunuyorumda yararları nelerdir bilen biri söyleybilir mi

ikisi de dökülmeye iyi gelir, yeni saç çıkarır,uzamayı hızlandırır. ama önce sarmısak yağını bi kokla,hatta tek başına sür saçına. kokusuna razıyım diosan karıştır yılan yağıyla. aksi takdirde sarmısağın kokusuna dayanamazsan yılan yağın da ziyan olur ki orjinal ise yılan yağı pahalı bi yağ...

yılan yağı ve badem yağı karışımına zeytinyağı da eklesek olur mu?bi de hızlıca uzaması için bunu ne kadar sıklıkla yapmamız gerekir...

2-3 günde bir uygula :) benimde eşimin saçları çok fazla dökülüyor :KK43: yılan yağı aldım uygulamaya başladım saçlarına umarım iyi gelir.. :KK43:

daha neler yapmalıyım acaba :KK43:

ben yılan yağı kullandım ve bi işe yaramadı çokda inanmıştım uygularken.badem yağıyla zeytinyağı falan olabilir diye düşünüyorum tabii yılan yağından olumlu sonuçlar alanlarda olabilir.eğer öyleyse yaazarlarsa iyide olur hani.

Yılan yağı, badem yağı, susam yağı karışımı kullandım 1.5 ay kadar, fakat bi gelişme göremedim umudumu yitirdim bıraktım artık saçıma formüller uygulamayı.senağlama

ben uyguladım zeytinyağı-badem yağı-yılan yağı karışımını saçlarım şekil almaya başladı ikinci kullanışım daha.şampuanıma da çamterebentinden koydum.denemenizi tavsiye ediorum.daha önce de kullanıodum çam terentinden saçları çok çabuk uzatıyor..

ya ben 3 yıldır badem yagı kullanıorum.. sampuanımada katıorum.. bnm saclarım hc uzamaz 4 ayda 2 cm uzamıs dusunun artık.. ama badem yagı her ne kadar uzatmasada bnm sacıma cok ıı gelıo.. yumusacık oluo ve tane tane oluo.. düzleştrmesı kolaylasıo.. son 3 aydırda badem yagıyla yılan yagını karıstırıp kulanıorum onunda pek etkısını grmedım.. ama en son zeytın yagı madem yagı yılan yagı ucunu krıstırıp cok azcık ısıtıp sacıma surdum :KK70: tek etkı eden bu oldu hıssedıorum uzuolar :d

Turkiye`de ne yazik ki satilan yaglarin urunlerin aktarlarin ruhsat saglik bakanligi izni vs genelde yok yani aldiginiz yagin ne yagi oldugunu nereden bileceksiniz kimbilir ne sattilar bildiginiz guvendiginiz yerlerden alin

X