Kırkağaç'ta komando olarak askerlik yapan bildikleriniz...lütfen yardım!!!!!!!!!

Cazu

Dejavu
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
1.730
1.728
kızlar kardeşimin kırkaağç komando çıktı ve biz oklandık resmen duyduğum günden beri uykularım kaçıyo morellerim aşırı bozuk kafamı çok karıştırıyolar şırnak hakkari diye lütfen bu hakkında bilen vrsa yardımcı olurmusunuz buradan paylaşalım..yoksa ben kafayı yicemeyvahedigeldismile

Ahh ah..:teselli:
Arkadaşım aynı duyguları paylaşıyoruz..
Benim kardeşim de Isparta'ya çıktı,25inde teslim inşallah..Kesinleşene kadar şaka gibi geliyordu,insan fena oluyor ama asker olmak her yiğidin değil er yiğidin harcıdır,inşallah bu kutsiyeti büyük, görevlerini başarı ve vatan aşkı ile yerine getirir hepsi..Gurur duyalım onlarla :1hug:
Rabbim hayırla,sağlıkla,sıhhatle gidip gelmelerine nasip etsin..Dualarımızla süsleyelim bu günleri..:Saruboceq:
Yazarken bile kötü oldum daha gözümüzde küçükler ne zaman büyüdü ne zaman 21 yılını devirde askere gidecek hey gidi..Kınalı kuzucuklarımız bizim:_)

Yüreğimizi ferah tutalım ..Hakkari da olsa Şırnak olsa ,herşey Allah'tan..Zahmette rahmet vardır diyelim
Bize de diyorlar Isparta ise mutlaka Hakkari Şırnak ya da Hatay'a düşer diye..Oralar da vatanımızın pir parçası , kanımızdan kan canımızından can..

Fakat öyle şeyler diyorlar ki annem geçen gün fenalaştı ,üzüldü,şeker tansiyon fırladı :gitm

Ki annemin kalbinden rahatsız olduğunu bile bile ..

:eek:lmaz:

Bu hassas dönemde destek gerekiyor bence , güzel şeyler tatlı şeyler söylemeli , iyi düşündürmeli..

Kıyamam kurban olurum ben askerlerime..
Ne kutlu ne mutlu ki asker ablası , asker aileleri olacağız:asigim:

Yüreğim kabardı yine..

Son düzenleme:
öncelikle hayırlı teskereler diliyorum benim
benim yiğenimde safranboludan geldi iki gün önce acemi birliğinini bitirip usta birliği ise mardine düştü
herkes çok endişeli ama bence bu kadar üzülücek bişey yok allahın izniyle yapıp gelirler inşlh
allah rızkı kesmişse askere gitsede gitmesede ölüm bulur
rabbim hayırlı arkadaşlarla karşılaştırsın inşlhh hepsini
bu arada canınızı daha fazla sıkmak istemem ama kırkağaçtan genelde doğuya gönderirler :sinifsinif:
ama üzülmeyin hayırlısını isteyin :Saruboceq:

kızlar kardeşimin kırkaağç komando çıktı ve biz oklandık resmen duyduğum günden beri uykularım kaçıyo morellerim aşırı bozuk kafamı çok karıştırıyolar şırnak hakkari diye lütfen bu hakkında bilen vrsa yardımcı olurmusunuz buradan paylaşalım..yoksa ben kafayı yicemeyvahedigeldismile

canım benim kuzenim orada acemi birliğindeydi sonra diyarbakıra gitmişti sanırım, ya da urfaya. tam hatırlayamadım ama ikisinden biri.

Genelde manısa ısparta yada sivasa gönderiyor foça olsaydı kesin şırnak hakkari derdim

Ahh ah..:teselli:
Arkadaşım aynı duyguları paylaşıyoruz..
Benim kardeşim de Isparta'ya çıktı,25inde teslim inşallah..Kesinleşene kadar şaka gibi geliyordu,insan fena oluyor ama asker olmak her yiğidin değil er yiğidin harcıdır,inşallah bu kutsiyeti büyük, görevlerini başarı ve vatan aşkı ile yerine getirir hepsi..Gurur duyalım onlarla :1hug:
Rabbim hayırla,sağlıkla,sıhhatle gidip gelmelerine nasip etsin..Dualarımızla süsleyelim bu günleri..:Saruboceq:
Yazarken bile kötü oldum daha gözümüzde küçükler ne zaman büyüdü ne zaman 21 yılını devirde askere gidecek hey gidi..Kınalı kuzucuklarımız bizim:_)

Yüreğimizi ferah tutalım ..Hakkari da olsa Şırnak olsa ,herşey Allah'tan..Zahmette rahmet vardır diyelim
Bize de diyorlar Isparta ise mutlaka Hakkari Şırnak ya da Hatay'a düşer diye..Oralar da vatanımızın pir parçası , kanımızdan kan canımızından can..

Fakat öyle şeyler diyorlar ki annem geçen gün fenalaştı ,üzüldü,şeker tansiyon fırladı :gitm

Ki annemin kalbinden rahatsız olduğunu bile bile ..

:eek:lmaz:

Bu hassas dönemde destek gerekiyor bence , güzel şeyler tatlı şeyler söylemeli , iyi düşündürmeli..

Kıyamam kurban olurum ben askerlerime..
Ne kutlu ne mutlu ki asker ablası , asker aileleri olacağız:asigim:

Yüreğim kabardı yine..

canm benm senn bu yazdıklarında benm yüreğimi kabarttı ağlıyorum suan yine çok gurur verivi ama çokta üzülüyorum nasıl atlatıcaz allah hepsini korusun hepsi ana kuzusu senn kardeşin içinde hayrlı teskereler şimdiden canm dualarımızı eksik etmeyelim

merhabalar.kardeşimde 3 aya yakın orda acemiliğini tamamladı.eğitimleri çok ağırdı:KK43: diyorduk kesin doğu bölgelere gidecek ama kardeşim koruma seçmelerine girdi paşa korumaları oluyormuş belirli bölgeler için özel seçilmiş askerlerden, kardeşimde ankaraya paşa koruması olarak seçildi ama santim santim her yerine bakmışlar.ve böylelikle askeriliğini ankara da tamamlamış oldu..şansı güldü o yüzden.kırkağaca yemin törenine gittik canım yemyeşil bir tepede asgariye 5 km ilerisinde piknik yerleri var heryer yem yeşil kardeşinde şansını değerlendirsin seçmelere girsin umarım onunda olur..hayırlı teskereler..

canım abim orda acemi birliğinde 3 ay kalmıştı.sonra ankaraya koruma olarak gönderilmişti.seçimler yapılmış abmle beraber 15 kişi seçmişler.kendisini göstersin belki şanslı olabilir.

benim eşim orda acemi birliğini yaptı. geleli 5 yıl falan oldu.
ve ne kadar kötü bi yer olduğunu anlat anlat bitiremez..
beylikdüzü karakoluydu sanırım tam yeri..
bigün kadın teröristin pusuya yattığını ve bomba taşıdığını vs.. baya şeyler anlatıyordu.
herşeyden önce kışı aşırı soğuk olurmuş.. 5 dk da bir nöbet değişilirmiş o 5 dk.ya rağmen donardık diyor..
Allah kardeşine kolaylıklar versin hayırlı teskereler şimdiden

Son düzenleme:
manisa kırkağaçtan sonrada siirtte yapmış :KK43:((
pardon kafam karıştı soğuk diye bahsettiğim yer siirt :)

benim kardeşim amasya da yapıcak :KK43:( allah hepsine hayırlı teskereler versin şimdiden..bizimki de komando olamadım diye dinir olduu,nasıl istiyordu..bir arkadaşı ıspartaya düşmüşte keşke yer değiştirme şansımız olsa diyor..şimdi olmasa bile dağıtıma geldiklerinde kesin gözüyle bakıyorum ben :KK43:(

merhabalar.kardeşimde 3 aya yakın orda acemiliğini tamamladı.eğitimleri çok ağırdı:KK43: diyorduk kesin doğu bölgelere gidecek ama kardeşim koruma seçmelerine girdi paşa korumaları oluyormuş belirli bölgeler için özel seçilmiş askerlerden, kardeşimde ankaraya paşa koruması olarak seçildi ama santim santim her yerine bakmışlar.ve böylelikle askeriliğini ankara da tamamlamış oldu..şansı güldü o yüzden.kırkağaca yemin törenine gittik canım yemyeşil bir tepede asgariye 5 km ilerisinde piknik yerleri var heryer yem yeşil kardeşinde şansını değerlendirsin seçmelere girsin umarım onunda olur..hayırlı teskereler..

evet arkadaşın da dediği gibi kırkağaç güzel ve yeşilliktir.. en azından oradayken içiniz rahat olsun, iklimi falan iyidir. kar vs. yağmaz pek :)
ben oraya çok yakın oturuyorum da, oradan biliyorum. yerimseniben

bizimkide isitiyo bize çok zor ama onlar üstünlük sayıyolar öylede zaten hepimiz gurur duyalım allah yardımcıları olsun

aahh arkadasım nasıl güneş gibi aydınlattın beni bilsen bunlar istisna ama keşeke keşeke olsa orda nasıl değerlendiriyolar ki boy pos falanmı neye bakarlar bu korumalık için falan

aahh arkadasım nasıl güneş gibi aydınlattın beni bilsen bunlar istisna ama keşeke keşeke olsa orda nasıl değerlendiriyolar ki boy pos falanmı neye bakarlar bu korumalık için falan

evet canım boy pos duruş vücut yapısı herşeye bakıyorlarmış:bbo: hareketlerden de geçiyorlar galiba koşu filan. şansını denesin canım sıkmayın canınızı bizde çok korkuyorduk ama allah kardeşimin gönlüne göre verdi.ama 3 ay şimdilik orda canım içinizi ferah tutun

evet canım boy pos duruş vücut yapısı herşeye bakıyorlarmış:bbo: hareketlerden de geçiyorlar galiba koşu filan. şansını denesin canım sıkmayın canınızı bizde çok korkuyorduk ama allah kardeşimin gönlüne göre verdi.ama 3 ay şimdilik orda canım içinizi ferah tutun

saol canm umarım allah bizmde gönlümüze göre verir hep dua ediyorum ama herşey allahtan dualarınızı esirgemeyin sizde nolur

manisa,foça,ısparta,söğüt
buralar genellikle doğuya çıkıyor
ama hiçte belli olmaz
şans işi gibi bişi bu
nişanlım söğütte yaptı,usta birliği Aydın'a çıktı çok şükür :Saruboceq:
kuzenimde söğütten Ağrı'ya gitti

yani pek belli olmuyo nereye düşeceği
bol bol dua et kötü düşünme
doğuya yada batı
olacağı varsa her yerde olur sorun

allah sağ salim kavuştursun sizleri cnm

manisa,foça,ısparta,söğüt
buralar genellikle doğuya çıkıyor
ama hiçte belli olmaz
şans işi gibi bişi bu
nişanlım söğütte yaptı,usta birliği Aydın'a çıktı çok şükür :Saruboceq:
kuzenimde söğütten Ağrı'ya gitti

yani pek belli olmuyo nereye düşeceği
bol bol dua et kötü düşünme
doğuya yada batı
olacağı varsa her yerde olur sorun

allah sağ salim kavuştursun sizleri cnm
aminnn canmm düşündüğüm tek şey bu zaten hayrlısınla sağ salim gidip gelsin burunları kanamadan allahım hepsini korusun hepsi kardeşimiz hepsi ana kuzusu onların

X