doğum için istanbulda hangi hastane daha iyi?

ilminur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2010
7
2
herkese merhaba;

32 haftalık hamileyim henüz doğum hakkında doktorumla tam konuşamadım ama sezeryen olmamı istiyo gibi geldi bense normal doğum istiyorum doktorumu değiştirsem nereye gitmeliyim?Nerede doğum yapmalıyım karar veremedim.Doğum yaklaştıkça endişe ve stres te artıyo :KK43:önerilerinizi bekliyorum lütfen

binlerce hastane var..ne tarz bi hastane istediğini yaz istersen..özel,üniversite,devlet...

Canım ben avcılar hospitalda doğum yaptım.doktorum tülay egeli ilk kontrolden itibaren hep normal doğuma yönlendirdi beni hatta ağrısız doğum terapisi de yapıyordu.kolay bir normal doğum yaptım şimdi 5 aylık bir kızım var.

İstanbul derken ??? canım bu çok geniş bi ifade olmuş, avcılardaysan kartala doğuma gelemezsin ya, nerde oturduğunu söylersen iyi olur...

Son düzenleme:
kesinlikle dr olarak mehtap hanımı öneririm. şuan göztepe medical park hastanesinde görev yapıyor. ama hastaneyi önermem.. hangisi öncelikli diyorsan bence dr. daha önemli. hastane konusunda epey sıkıntı yaşadım ama mehtap hanım nereye ben oraya..... eh gülü seven dikenine katlanır...

X