Saç Rengi ve Saç Boyama Pelin karahan - saç rengi

Akasha

BiR İmTiHaNdIr AşK...
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
1.244
253
35
kızlar, şu Pelin Karahan ' ın resimleri var mı sizde. dizide geçende gördüm de saçını çok hoş bir renk yaptyırmış. adını felan biliyor musnuz?

Bir de Bihter 'in rengini merak ediyorum..

sanki koyu kumral gibi saçları

Eklentiler

• $pelin_karahan.jpg
    $pelin_karahan.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 8.086
  • $pelin_karahan_3.jpg
    $pelin_karahan_3.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 3.310
  • $pelin+karahan.jpg
    $pelin+karahan.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 998
canım bunları demiyorum, yeni bölümlerde gördüm, farklı bir renge boyatmış saçlarını.. daha açık bu renklerden.. kahve tonlarında..

canım kumral kesınlıkle bak ben sacımı loreal castingın 700 kumralına boyadım dogal rengım orta kahve mı denır ne denır ole bıseydı buna boyadım 2defa ıkıncısınde aynı pelinin sac rengı gıbı oldu kumral yani

loreal casting cerem gloss a göre pelin kestane şekeri beren de açık kestane bence.

kestane şekeri daha koyu oluyor bildiğim kadarıyla ama..

koyu kumral canım kendi saç rengime çok yakın ikiside.pelinle bihterin renkleri hemen hemen aynı.

canım kumral kesınlıkle bak ben sacımı loreal castingın 700 kumralına boyadım dogal rengım orta kahve mı denır ne denır ole bıseydı buna boyadım 2defa ıkıncısınde aynı pelinin sac rengı gıbı oldu kumral yani

benimde saçlarım kahve tonlarıydı, bende castingin kumralını aldım ve pelin le aynı renk oldu... gerçi ben biraz daha açmak istiyorum..

X