Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hımmm ne güzel kaswacım yaaa allahım işallah bu ay sonuna kadar banada nasip edecek o duyguları ben çok sağlamım cnaım ya hiç şimem felan olmadı hala her işimi yapıyorum mesela .. mutfağımı felanda temizliyorum yemekleirmi yapıyorum ayaktayım yani evde süpürüp siliyorum sağlam geçti hamileliğim umarım doğumda sorunsuz geçer ne sorayım canım hastane nasıldı mesela güzel ilgileniyolarmı doktorlar hemşireler bebek bakımını snemi yapıyosun hastanemi yapıyo mesela
eve gelince ve şimdi nasıl yavrular tek başına bakabiliyomusun sen bi düze uydurabildinmi bebeklere yada bebeklermi seni kendi düzenini uydurdu emzirebiliyomusun yoksa sadece mamamı veriyosun ne bilim anlat beni heyacan basmaya başladı ne yapacağım ne edeceğim diyeee
Canım ne mutlu sana ben çok ağırdım wc ye bile yalnız gidemiyordum ben...Ama her şeye rağmen çok güzel günlerdi.
Ben hastaneden,doktorlardan, hemşirelerden kısacası herşeyden memnundum canancığım..bebek bakımını hemşireler yapıyor.. sen prenses gibi yatıyorsun ..odan süsleniyor,lohusa şerbetin getiriliyor...Annem benimle.. ara ,sıra evine geçiyor ..ben ona geçiyorum.. dün gece annem gitti bugün yalnızız.Ama annemde olsa bebeklerimin geceleri bana ait..Annem banyoların da, kucakta ,susturmada, evimin yemeğini yapmakta bana yardımcı..Bundan sonra her hafta temizliğe bi ablamız gelecek..Kızım için düzenimi kurdum ama oğlum için imkansız sürekli ağlayan ve kucak kuşu bir oğlum var..Ve gaz problemimiz korkunç...Kızımı emziriyorum,oğlum istemiyor ona da sağarak veriyorum onu bile isteyerek içmiyor mama gibi malesef..Seninde bir düzenin olacak..Dilerim çok karışanın olmaz...
aaaa sonrasında aradım cnm nasıl geçti mevlüt felan diyecektim...
Numaran çıkmamış demek ki canım sağol arayıp hatrımı sormak istediğin için..

kaswa burdaysan bişi daha soracağım medical parkta doğumu kameraya felan çektirebiliyomusun kuzummm serpille mary çekmişler amaonlara soramadım nasıl hallettiniz diye bazılarıda hastabakıcıya 5-10 lira ile makineyi ver çekiyo diyolar sen bişi yapabildinmiiii
Canım benim eşim doğuma girdi benimle ve doğumumuzun her ayrıntısı kameraya ve fotoğraf makinasına çekildi...Bu çekimi orada bir görevli yapıyor...kimseye para vermiyorsun...

hımm ne güzel demek kameraya çekiyolar bebek bakımı felanda yapılıyo güzelmiş peki bez felan almasamda olur o zaman dimi

canım karışanım maalesef olacak kaynanam hemen üst katımda oturuyo ve maalesef çok konuşan bir kadın anlayacağın beni kötü günler bekliyor işallah başa çıkabilirim
ya bide bu kucak mevzusu var dr lar işte ilk 3-4 ay kucağınıza alın alışır diye korkmayın sizi hissetsin felan diyo ama bak sen şimdi kucağa alıştı diyosun nasıl yapacağımı şaşırdım
bide gaz sorununa ne tür çözümler üretiyosunn

looo canoooo e bebektenmi aldın park yatağııı eve getiriyolarmııı?

yok e bebekten almadım ben kociş haşim işcandan aldı kanz marka nakit 150 ye verdiler ama e bebekte getiriyo adrese teslimi var yani internetten sipariş verdinmi

aman yaa benim büyüyen beşikk derinliği benim kuzulara yetmiyor aşağa sarkıyolar
alişş malumm bulduğu yerde sallanıyor duvara tırmanacak durumda
eşimde kafayı bozduu park yatak alacağımm bu beşikler kalkacak
annemde iki park yatak var birini alacağız...birtanede eve
ne anladım o kadar para verdim offf bu çocuk takımı çok sinirimi bozuyor çokkk

annemlerin burada kraftın park yatağını aldım ben 120 taksitle
oradan alayım daha uygun yaww

dirimmm ucuzmuş kızzz o kraft modeli ne öğren banada desene almadı bende ikinci yatak olarak onu alayımmmm

hımm ne güzel demek kameraya çekiyolar bebek bakımı felanda yapılıyo güzelmiş peki bez felan almasamda olur o zaman dimi

canım karışanım maalesef olacak kaynanam hemen üst katımda oturuyo ve maalesef çok konuşan bir kadın anlayacağın beni kötü günler bekliyor işallah başa çıkabilirim
ya bide bu kucak mevzusu var dr lar işte ilk 3-4 ay kucağınıza alın alışır diye korkmayın sizi hissetsin felan diyo ama bak sen şimdi kucağa alıştı diyosun nasıl yapacağımı şaşırdım
bide gaz sorununa ne tür çözümler üretiyosunn

Alla yardımcın olsun o zaman tatlım...Sıkı bir lohusa depesyonuna soktular beni...ne çok şey biliyor herkes benden başka şaşırdım kaldım ellerinden gelse emzirmeyi de bana bırakmayacaklar..alsanaalsanasmile Hiç istemedim kucağa alışmalarını en korktuğum şeydi inan...ama eşimin ailesi çocukları kucaklarından indirmeye korkuyorlar..olan bana oldu...off istemediğim o kadar şey oluyor ki...Hele öpme faslından nefret ediyorum...:eek:lmaz: Gaz için bir çözüm üretemedik malesef gecelerimiz gündüz gündüzlerimiz gece oldu..İnan bazen sabaha çıkacak gücüm olmaz diyorum...ammaaaaaaaaaa....ne zaman ki sabah oluyor yavruların günleri başlıyor..işte o an tüm yorgunluğa rağmen , dünyanın en mutlu delisi oluyorum...çok güzel duygular canancım çokk..çıldırasıya yorgunluğuna rağmen....opuyorumnanaktan

dirimmm ucuzmuş kızzz o kraft modeli ne öğren banada desene almadı bende ikinci yatak olarak onu alayımmmm

pazar günü alacaz sanırım cnm
ben sana bildiririm
gaziosmanpaşada buranın yeri bide ben boyutları büyük olandan alıyorum
boyutu küçük olanlar daha ucuzz aman ben büyük alacamm 5 yaşa kadar yatacaklarrrr

Alla yardımcın olsun o zaman tatlım...Sıkı bir lohusa depesyonuna soktular beni...ne çok şey biliyor herkes benden başka şaşırdım kaldım ellerinden gelse emzirmeyi de bana bırakmayacaklar..alsanaalsanasmile Hiç istemedim kucağa alışmalarını en korktuğum şeydi inan...ama eşimin ailesi çocukları kucaklarından indirmeye korkuyorlar..olan bana oldu...off istemediğim o kadar şey oluyor ki...Hele öpme faslından nefret ediyorum...:eek:lmaz: Gaz için bir çözüm üretemedik malesef gecelerimiz gündüz gündüzlerimiz gece oldu..İnan bazen sabaha çıkacak gücüm olmaz diyorum...ammaaaaaaaaaa....ne zaman ki sabah oluyor yavruların günleri başlıyor..işte o an tüm yorgunluğa rağmen , dünyanın en mutlu delisi oluyorum...çok güzel duygular canancım çokk..çıldırasıya yorgunluğuna rağmen....opuyorumnanaktan

cnm benim yaaa....üzülme ....şuna deyineceğim yaşadığımdan ötürü söylüyorum
bebekler kişileri iyice tanıdıklarında bence kucağa alışıyolar
mesela ben 4,5 aylıkken dönemye başladıklarında yere battaniye attım yerde tuttum
bak şimdi biri kucağıan alsın ağlıyolar beni yere at diyee...düşünnnn

senin oğluşun kolik cnm ondan senin kucağında sakinleşiyor kuzum.....şimdi alışmazz yani merak etme derimmm ....bende senin ayındayken çok kucağımda tuttumm ama bişeyyy olmadııı

yawww şu büyükler biraz karışmasa ya şuraya bak ellerinden gelse emzirecekler meğerrr
ayy depresyona felan girmek istemiyorum sakince çocuklarımı büyütmek istiyorum ben sadece gelip giidp öpsünler istemiyorum herkes seviyeli dursun ben zaten sizden mecbur yardım isteyeceğim ama siz herşeye karışırsanız beni sinir etmekten başka bişeye yaramazki bu sanırımkavga edeceğim günler yakın bana allahım güç versin hepimizeee
yavrular için herşeye değiyo dimi kasawaaaa kevserde öyle diye 2 saat uyku ile tüm gün ayaktayım diyo sanırım bu anneliğin gücüüü

tamma dirim sen modeli bana yazarsın çünkü önce benkraft almaya karar vermiştimama 200 diye vazgeçtim kanz aldım nede olsa ikiside alman malı diye

yani dirim kucağa almayınmı hiç bir zaman diyosun yataklarında kalsın sonrada yeremi atalım veletleri eee emzirirken felan mecbur kucağa almıyacakmıyızzz

cnm benim yaaa....üzülme ....şuna deyineceğim yaşadığımdan ötürü söylüyorum
bebekler kişileri iyice tanıdıklarında bence kucağa alışıyolar
mesela ben 4,5 aylıkken dönemye başladıklarında yere battaniye attım yerde tuttum
bak şimdi biri kucağıan alsın ağlıyolar beni yere at diyee...düşünnnn

senin oğluşun kolik cnm ondan senin kucağında sakinleşiyor kuzum.....şimdi alışmazz yani merak etme derimmm ....bende senin ayındayken çok kucağımda tuttumm ama bişeyyy olmadııı

Dırım ağzından bal damlamış inan ki...inş.dediğin gibi our inş...

ülen canan alınnn diyommmmmmmmmmmmmmmmmmm kızzzzzzzz
malesef öpme sendromu çok oluyor
senin için gidiyor ama öpüyolarrr
ama zamanla alışıyorsun mesela halam alişinnn çükünden tut kafasına kadar öpüyorrrrrrrrrrrrrrr

öptürmem manane manane yada öpmeyi para karşılığı yapalım köprü misali o zaman öpmezle ben isim olayında öyle yaptım bana 2 bilezik alan kızıma istediği ismi koyabilir dedim kimse iki bilezik almaya yanaşmayınca kızın isim olayı tamamen bana kaldı heheheh

haaa kucağa alın diyosun alalımda kaynana söylensin dursun demiiiii şimdiden başlamış zaten direk bana söylemiyoda ortaya atıyo lafları çocuk eğitimi ile ilgili işte çocuk kucağa alınmazmış altını değiştiri atarmışsın yatağa o orda oyalanırmış işte illa emmesi lazımmmış cırt pırt bez değiştirilmezmiş doktora götürülmezmiş şimdiden başlaı allah yardımcım olsunnn ben kaynanam bana yardım eder eşyalarını felan alır demiştim ama havamı aldım bi yelek bile örmedi bi takım kıyafet bile almadı yaptığı iki yorgan onada bizde ilk bebeğin çeyizini kız tarafı yapar diye söylenerek yaptı ama and içtim birdaha söylesin kapının önüne koyacağım yaptığı 2 yhorganıda benim ammen herşeyini yapar sizin oğlunuzun çocuğu 3 yıldır başımın etini yediler çocukta çocuk diye şimdi çocuk yapıyorum herkesin eli bomboşş çok yanılttılar beni çokkk

karnım ağrımaya başladı yawwww sabah beri tuvaletim vargidiyom gel,yom bi türlü yapamıyom herkes kaçmış bende uzanayım biraz yaprak dökümünden sonra buluşuruzzzz

Herkese iyi geceler..nasılsınız arkadaşlar......CANAN bebeklerinin dolabına bayıldım,valla çok iyi bir fikir,çokta şık durmuş.bizimde dolabımız lila ve düz,bendemi böyle yapsam acep.peki o süslemeleri nerden aldın.Sen kesin karar verdinmi medikal parkta doğum yapmak için,peki oradaki dr.kimdi canım.?
KASWA,DIRIM sizde burdaymışsınız ama kaçırmışım.iyimisiniz kızlar,maşallah sizler zor zamanları atlattınız çok şükür,darısı bizlerin başına olsun.Bende bugün pek takılamadım,midem çok kötüydü,başımda çatlıyordu resmen.Bir bakayım kimler var dedim.oooh muhabbetler edilmiş herkes çekilmiş köşesine.
Ya bana yardımcı olun lütfen.dr.çok ilgisiz kafası çok karışık sanki,dün sonuçları gösterdik,benim durumumdan bir haber resmen.ilaçlarımı ne kadar kullanayım dedim.12.haftayı bitirene kadar dedi.ee ben 13+4 üm dedim.sorum öyle ortada kaldı.eşimde ben bu dr.hiç beğenmedim diyor.başka dr.gitsem herşeye baştan anlat vs.Bana akıl verin lütfen.

nero cnm ben neden memnun kalmadım kanamam olduğunda laitf bey ona pasladı beni
o gece gelmedi çünki karşıda oturuyor ...sonra ertesi gün geldi
kanama neden dedik...olabilir bu dönemde yapılacak hiçbişey yok dedi...
kaybedersek kaybederiz dedi....düşün ben ölüyorum ağlamaktan bebeklerime biişey olacak diye.....

kanamam devam etti gece yine gittik acildeki doktor evde bekle bişey yapamayız dedi...
sonra latif bana janeye git dedi sağolsun sabah ilk beni aldı hemen muayne etti
bebekler çok iyi dedi...ve kanamanın sebebini söyledi plesenta aşağada bu 5 ay bitiminde yukarı çıkabilirde çıkmatada bilir dedi...ama rahim iyi merak etme bişey olmaz dedi..
beni rahatlattı hastaneye yatırdı...

ama serkan ölürse ölür dediiialsanaalsanasmileohaoldumsmile
.

aaaaa çok şaşırdım kuzum ya bana çok ilgili davrandı biraz havalı geldi ama bana sökmez havası.sadece bana ssk hastası ile özel sigorta hastası arasında farklı davranıyorlar gibi geldi..

evet canım ben odalara çıktım odalar büyük banyo felan var sıcak su var ama ben kocaman odada sadece 1 koltuk gördüm ilgimi çeken sadece oydu yani oda büyük ama boş hani sanki kalabalık misafir için dizayn etmişler ama oturacak yer koymamışlar gibi tabi ben temizlenmiş boş oda gördüm belkide konuluyordur gelen felan oldumu bide tv var odada kapı süslemesi felan yapıyolar birde

inşallah iyi olur canancığm ya valla çok sıkıldım ben artık dr dr gezminşallah,ekten.memnun kalırım

cano kızzzzzzzzzzzzzz gellllll deyyomm 1.30 dan sonra olur heralde babannesi kuran okuyacak zatenn

neroo bacım medıcalpark otel gibi kızııımmmm süperrrrrrrrrr yaniii

bakacağız kuzum artık,gerçi hastane bana biraz soğuk geldi ama,

tamam aşkım kocişe ikna çabalarına bugün başlıyayaım anca ikna ederim göbeğim olmasa sana verecem derdim ikna ederdimmm ama şimdi elimde adama verecek hiç bişey yokki hehhe neyse fantezi yapayım doğumdna sonra si
yah fartiyer alıcam senin için felan diyim ay ne aşifte karuyummm yawwww

kızz hiç güleceğim yoktu heee

viewer.php
[/URL][/IMG]

bayıldım çok güzel güle güle kullanmak nasip olur inşallah

Herkese iyi geceler..nasılsınız arkadaşlar......CANAN bebeklerinin dolabına bayıldım,valla çok iyi bir fikir,çokta şık durmuş.bizimde dolabımız lila ve düz,bendemi böyle yapsam acep.peki o süslemeleri nerden aldın.Sen kesin karar verdinmi medikal parkta doğum yapmak için,peki oradaki dr.kimdi canım.?
KASWA,DIRIM sizde burdaymışsınız ama kaçırmışım.iyimisiniz kızlar,maşallah sizler zor zamanları atlattınız çok şükür,darısı bizlerin başına olsun.Bende bugün pek takılamadım,midem çok kötüydü,başımda çatlıyordu resmen.Bir bakayım kimler var dedim.oooh muhabbetler edilmiş herkes çekilmiş köşesine.
Ya bana yardımcı olun lütfen.dr.çok ilgisiz kafası çok karışık sanki,dün sonuçları gösterdik,benim durumumdan bir haber resmen.ilaçlarımı ne kadar kullanayım dedim.12.haftayı bitirene kadar dedi.ee ben 13+4 üm dedim.sorum öyle ortada kaldı.eşimde ben bu dr.hiç beğenmedim diyor.başka dr.gitsem herşeye baştan anlat vs.Bana akıl verin lütfen.

artvnli cnm valla bend dr dr gezdim medikal parkı seçmemin tek sebebi yeni doğan yoğn bakımda sgk anlaşması var,bak dırımda jane hanımı tavsiye etti onu denesene cnmm

X