Kavitasyon yaptıran var mı?

evet 3 seans yaptıdım 5 cm inceldim ama yediklerimede dikkat ediyorum.Bence kavitasyon işe yarıyor.

bende yaptırdım kavitasyon gerçekten işe yarıyor benm göbekden 3 cm göbek ustundende 2.5 cm gitti ama şöyle bişey var bu yöntemle yağları patlatıyolar ve bunu vucuttan atmak sizin işiniz düzenli spor yapıcaksınız şimdi diceksiniz zaten spor yapınca zayıflıyosun dıye ama bunda yağlar patladı için daha çok sonuç alıyorsunuz benm göbeğim baya düzleşti ilk seansda vede devam ettircem ve 10 gun arayla yaptırıabılıyosunuz eğer bide yedıklerınıze dikkat edıyosanız super sonuçlar alırsınız fiyatlarınıda söylım size eğer göbek ve bel yahne simit le beraber 150 ye yapıoalar tek bölgeye 80 e yapıolar bide 18 dkka suruyo bir seans bu arada ben antalyada yaşıyorum bilginize

bende yaptırdım kavitasyon gerçekten işe yarıyor benm göbekden 3 cm göbek ustundende 2.5 cm gitti ama şöyle bişey var bu yöntemle yağları patlatıyolar ve bunu vucuttan atmak sizin işiniz düzenli spor yapıcaksınız şimdi diceksiniz zaten spor yapınca zayıflıyosun dıye ama bunda yağlar patladı için daha çok sonuç alıyorsunuz benm göbeğim baya düzleşti ilk seansda vede devam ettircem ve 10 gun arayla yaptırıabılıyosunuz eğer bide yedıklerınıze dikkat edıyosanız super sonuçlar alırsınız fiyatlarınıda söylım size eğer göbek ve bel yahne simit le beraber 150 ye yapıoalar tek bölgeye 80 e yapıolar bide 18 dkka suruyo bir seans bu arada ben antalyada yaşıyorum bilginize

cnm sen ıslak kavitasyon mu yaptırıyorsun 10 gün ara sadece ıslk kavitasyonda oluyor benim haftada 3 kez power plate gidiyorum diye de 2 ye indirdiler kaslar şişmesin diye. ama gerçekten işe yarıyor.

arkadaslar ben Ankara Ümitköy'de buldum, acayip işe yarıyor.. 2 seansta toplam 7 cm inceldim, çok buyuk rahatlık sağlıyor bence... yaza girmeden incelmek istiyorum....

bu arada istanbulda kavitasyonla ve radyofrekansla ilgilenen arkadaşlar warsa benim gittiğim merkezi önerebilirim.kavitasyon uygulması jel ile yapılıyor.radyofrekansta jel ile uygulanıyor.aynı zamanda radyofrekans teknolojisi ile göğüs toparlanıyor ve dikleştiriliyor.tek seansta görülebilir değişiklik oluyor.çekmeköy madenlerde uygulama aldığım yer özel olarak ilgilenmek isteyen arkadaşlar warsa eğer özelime msj atarak adres telefon ve bilgi werebilirim.yerimseniben
cekemkoyde oturuyorum bende buranın adresini rica edecektim tesekkurler

merhaba kızlaarrr bende yenı basladım kavıtasyon elektro terapı bırarada yaptırıorum daha ılk seanslarımı yaptırdım sonuc alanlar yazsın lutfen bende burdan yazıcam sureklı:))))

arkadaslar ben Ankara Ümitköy'de buldum, acayip işe yarıyor.. 2 seansta toplam 7 cm inceldim, çok buyuk rahatlık sağlıyor bence... yaza girmeden incelmek istiyorum....

Selülitini var mıydı? selülitlerde azalma oluyor mu? ben çok incelmek istemiyorum sadece selülit görüntüsünden kurtulmak istiyorum.

Kavitasyona benzeyen bir alet daha var. Eximia adında. Zaten tam adı eximia kavitasyon sanırım. O da ses dalgasıyla yağları parçalayıp idrar yoluyla vücuttan atıyormuş. Bunu yaptıran var mı aranızda? Ben bir yerle konştum. ılk seansta 4 cm kadar gidermiş. iki hafta sonra başlamayı düşünüyorum bakalım. Seren Serengil bu aletle zayıflamış. Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Ankara'da yapılan yerin adı adresi v.s bir şekilde bana ulaştırırsanız çoook sevinirim...

Kavitasyona benzeyen bir alet daha var. Eximia adında. Zaten tam adı eximia kavitasyon sanırım. O da ses dalgasıyla yağları parçalayıp idrar yoluyla vücuttan atıyormuş. Bunu yaptıran var mı aranızda? Ben bir yerle konştum. İlk seansta 4 cm kadar gidermiş. iki hafta sonra başlamayı düşünüyorum bakalım. Seren Serengil bu aletle zayıflamış. Bilgisi olan paylaşabilir mi?

canim, nerde yaptirdigini yazarmisin? ben karsiyakada yapan bi yer buldum oraya gitmeyi düsünüyorum.. ve seans ücreti ne kadar ödüyorsun?

arkadaşlarr ben kavitasyon ve power plate yaptırıcam 2sini birden bide vakum gibi bişi var buda şekil vermeye yarıyomuş 10 seans pp 10 seans kavitasyon 4 seansta bu alet 900 milyonn valha bugun pp gittimm çok zor ya hareketleriianlatamm 10 dakika zor çalıştımm yaptıran kişii ayaklarımı tutu ancakk yaptımm aşırıı zorr gorulduguu gibii hiç degil kavitasyona girmedim hiç ama

Selam kızlar bugün leventte bir yer ile görüşmem var.Yalnız fiyatlar pahalı geldi bana.15 seans r.frekans 1800 tl 8 seans kavitasyon 1500 tl dedi.Sanırım semt farkı.Çünkü ümraniyede bu makinaları getirip piyasaya dağıtan kişinin hepsini 800 tl ye yapıyor.Avrupa yakasından Anadoluya geçmek zor ama bu kadar fiyat farkına değer.Bu arada ıstanbulda daha uygun fiyata yaptıranlar lütfen gittiğiniz yeri yazarmısınız.

Kızlar lütfen gidenler gelişmeleri paylaşın.Seans seans ne olduğunu ve kaç cm incelme vaad ettiklerini belirtin.Uygulama için yer araştırıyorum.ıstanbul için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kızlar lütfen gidenler gelişmeleri paylaşın.Seans seans ne olduğunu ve kaç cm incelme vaad ettiklerini belirtin.Uygulama için yer araştırıyorum.İstanbul için tavsiyelerinizi bekliyorum.

canımm bben daha pazartesi gidicem ve benimkinde işte ilk power plate e gircem sonra kavitasyona giricem banada çok incelme vaad ettiler ama bakalım sende aslında 2 sinin olduguna girsenn daha ii olabilir çunku power plate spor yerine geçiyo benn egerr bi fark gorursem kesinlikle bilgilendiricem

Bugün ön görüşmeyi yaptım.Mega kavitasyon 8 seans ve yanında biocell diye bir cihaz önerdiler.Buda 15 seans olucak.Kavitasyon tek bir bölgeye çalışırken biocell tüm vücutta etkili.Fiyatta baya pazarlık yaptım.Gittiğim yer bana yakın olması açısından 4.leventte saka güzellik merk.Sanırım bu hafta başlıcam.Giden arkadaşlar gelişmeleri yazarsa çok iyi olur.

Ecem24,
Canım karşıyakada hangi merkez özelden mesaj atar mısın?Ben izmirde bu yöntemi uygulayan bi yer bulamadım ben de yaptırmak ıstıyorum

X