lohusalık kanaması 40 günü aşanlar fikir verin

06_gelincik_05

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
142
7
arkadaşlar doğum yapalı 45 gün oldu hala akıntım devam ediyo.doğumdan bir ay sonra bayağı rengi açılmıştı sarıya dönmüştü bende kırkım çıkana kadar biter dedim kendi kendime ama yok.sarardıktan sonra tekrar hafif kırmızı pembe bşr hal aldı bi süre.şimdide kıvamı çok koyu bir akıntı halinde devam ediyo.rengide kahverengi yeşil kirli sarı pembe karışımı tuhaf bi renk.acaba bu normal bir durum mu yoksa bir sorun mu?hemşireyiz güya ama böyle şeyler yaşanınca daha iyi öğreniliyo.aynı durumda olanlar var mı?ne zaman bitti?doktora gittiniz mi?

canım benim 60 gün sürdü bazen azaldı bazen çoğaldı pembe veya kırmızı renkteyd hep
bence bir doktora danışmalısın

benim tam 40 gün sürdü sonrasında yine normal kanama olsaydı regl olmuşsun derdim ama rengi değişik diyorsun bencede doktora görünmende fayda var canım

ben cumartesi doktordaydım bugun 41. gunum zamn zamn azaldı zamn zamn çoğaldı.
doktorum kontrolde sordu. kanaman var mı diye evet dedim normal bi kaç gune gecer dedi. bende tedirgindim şimdi içim rahat demekki normal bi şeyki önce kendi sordu.

o bahsettiğim değişik renk tamamen kırmızıya dönüştü.yani normal adet oldum.bazıları kırkı çıkar çıkmaz oluyormuş ya bende onlardan oldum yani:)zaten hiç istemiyordum aylarca olmamayı insanı hamilemiyim acaba diye paranoyak yapar ama birde şunu duydum hemen adet oluncada süt azalıyomuş uzun süre vermiyormuşsun sütünü acaba öle bişey varmı zaten benim sütüm normaldede az öyle olursa altı ayıda tamamlayamam daha bebeğim iki aylık olmadı bile:sinifsinif:

o bahsettiğim değişik renk tamamen kırmızıya dönüştü.yani normal adet oldum.bazıları kırkı çıkar çıkmaz oluyormuş ya bende onlardan oldum yani:)zaten hiç istemiyordum aylarca olmamayı insanı hamilemiyim acaba diye paranoyak yapar ama birde şunu duydum hemen adet oluncada süt azalıyomuş uzun süre vermiyormuşsun sütünü acaba öle bişey varmı zaten benim sütüm normaldede az öyle olursa altı ayıda tamamlayamam daha bebeğim iki aylık olmadı bile:sinifsinif:
olumlu düşünün süt psikolojiden etkilenir.
adet görüyorsunuz yumurtlama başlamış, cinsel hayatınız daha iyi gider boşverin.sütünüz de yeter.

X