Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nilimmmmm sonunda geldin :KK62: hosgeldin :KK70:
yine cok cüceelll olmusss:KK69: herzamanki gibi:KK69:

Son düzenleme:
aslııı :)

bayram tatili sonrası yine buluşuyoruz:) hepinize merhaba ,umarım hepiniz iyi bir bayram yaşamış ve keyifli bir tatilin tadını çıkarmışsınızdır...
bu makyaj gitmeden evvel yapıp yayınlayamadığım bir makyajdı..ve görüldüğü üzere normal bir makyajı stilli bir makyaja dönüştürdüğüm bir makyaj..yine doğaçlama ve bir kelebek benzetmesi uygulamaya çalıştığım bir makyaj..everdays minerals farlar ile jel eyelıner ile uyguladım..umarım beğenirsiniz...

http://4.bp.blogspot.com/_GvroQ5BZ9k8/TOpH5HKER6I/AAAAAAAABpI/Lxa-6pR3hpA/s1600/kelebk1.jpg
kelebk1.jpg

nillll her zamanki gibi çok güzel:KK9::nazar:
normal makyajın değişime uğraması:KK28::nazar:
önemli olan yaratıcılık canım oda sende var:KK9:

Nil hosgelmis
Yine bos gelmemis
harika makyajlar getirmis:KK16:

:KK19:

nillll her zamanki gibi çok güzel:KK9::nazar:
normal makyajın değişime uğraması:KK28::nazar:
önemli olan yaratıcılık canım oda sende var:KK9:

nilimmmmm sonunda geldin :KK62: hosgeldin :KK70:
yine cok cüceelll olmusss:KK69: herzamanki gibi:KK69:

nilll herzamanki gibm cok tatlı olmussun balımm:KK34::nazar:far sürerken bantmı yapıyon kız bu kadar düzgün oluyooo:KK19:

evet canım bu makyajımda bant kullandım :KK34:

lavinya öncelikle hoşgeldin :)
güzel sözlerin içinde ayrıca tşk ederim ...
resimlerini inceledim ..buğday tenlisin evet ,görünen o ama bazı resimlerinde ise açık buğday tenli gibisin ..
ben mesela açık buğdayım ,karşılaştır benimki ile kendi ten rengini...
cilt yapın da benimki ile çok benzer anlattığın kadarı ile..
benim cildim karmadan kuruya dönük diye tanımlanıyor..yani dolayısyla karma ciltliyiz...
cildin için en önemlisi şey rutin temizliği ,sebamed likit antibakteriyeli öneririm 200 mg olanı daha uygun 500 mg olanı 33 tl civarlarında...
gülsuyu rosense marka öneririm saf olanı o ,7 tl idi en son ...
rutin nemlendirici ve göz bakımı olarakta nivea yada netroguana kullanabilirsin..
en az 50 faktörlü güneş kremini yaz kış kullanmalısın mutlaka ,ki ,bu en iyi kırışık önleyicidir ve cildi de nemlendirir..makyaj altı olarak mutlaka kullan:)
doğal olarak maden sodası,kaynatılmış maydonoz suyu veya gülsuyu ile yaptığın buz kalıplarından herhangi birini hergün ,mümkünse sabah akşam yüzüne uygulabilirsin..
bunlar henüz çok taze olan cildini sıkılığını ve canlılığını korumaya yardımcı olacaklardır...

çok ucuve markası belli olmayan ürünleri kullanmanı önermem ,cildine zarar verir bunlar ...avon konusu tamamen bir muamma..memnun olmayanları kadar olanları da var,:) şahsen bzaı ürünleri bende severek kullanıyorum .... flormar ürünlerini bende kullanıyorum ve memnunum kalitesinden ,kendini çok geliştirdi..flormar ürünlerini edinebilirsin elbette:KK66: 193 nolu pudrayı pdra fırçası ile uygularsan ,hem çok büyük bir yoğunluk olmazboynun ile yüzün arasında,hemde daha ssoft ve eşit bir dağılım sağlanmış olur fırça ile...baktın ki yine koyu 2 fıça darbeside boynuna sür,o farkı ortadan kaldır ki doğallık kaybolmasın :)pretty compact pudra193 nolu pudran helen fırça ile maske görnümü verir ise,sana alix avien terrocatta pudrasını öenereceğim no su yok her cilt tipine uyumlu ve yine she bronz allık üzerine (resimleri aşağıda)her iki üründe vazgeçilmezimdir... yüzünü daha ince göstermenin püf noktalarını ise resimleri ile geçmiş sayfalarda anlatmıştım incelediysen mutlaka dene... :KK66:

umarım yardımcı olabilmişimdir :KK66:

alix avien erracotta pudrave üzerine she bronz allık görüntüsü lavinya'cım..
ve detaylar bu sayfada http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/390789-nil-makyaja-kadina-dair-hersey-6.html
images

parıltısı daha az olsun dersen bu ,flormar bronz allık

golden rose bronzer pudra
images

yüz kontürleme-burun -yüz inceltme resimli anlatımı ise bu linkte:
http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/390789-nil-makyaja-kadina-dair-hersey-10.html

pudra fırçası, avondan alabilirsin işlevi gayet iyi ve fiatı da oldukça uygun ...
avob fırçaları gayet iyidir fiatına göre:KK66: kabuki olan fırçasını edinebilirsin ,daha yüksek kapatıcılık sağlamak istersen ..
kabu ki ise küçük ve sık kılları olandır...

images
images

bronz makyaj örneği
images

saol nil ablacım çok yardımcı oldun..bakım için dediğin ürünleri en kısa zamanda almaya çalışıcam bakalım babama aldırablrsem iyi olur:KK70:
bu arada senin sheye benzer bi allık aldım oturduğum yerdeki kozmetikçiden kız yüzümde denedi ve bayıldım verita trend terracota 20lira,kahverengi üstüne hafif altın ışıltılı,nette bulamadım ama evde telefon flaşıyla çektiğim resmi koyuyum.Tekde güzel duruyo ama ışıltısı fazla kaçarsa flormar 193le üstünden geçip karıştırarak kullanablrm.
bide önceki msjdaki resimleri silermisin nil ablacım:KK34:[/QUOTE]

canım evet she ye benziyor ,beğendi isen kullan tabii.:KK23:
bu arada resimlerini mod arkadaşlara iletelim onlar silsin olur mu ? senin msjındaki resimleri ben silemem ,artık edit süren yok sende silemezsin mod arkadaşlara rica et lavinya cım :KK34:

:nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK16::KK16::KK23::KK30:
bilmem anlatabildimmi:KK9:
süper olmuş emeğine sağlık

tmm nil ablacım vlla kocaman kocaman bisürü resmim olmadı kendim silebilirim sanıodum sevmedim :KK70: mod arkadaş kim bide msj atıyım hemen ben bilmyrmda*?:105:

özellikle üstteki farın renkleri harikaymış.tam özel günlere göre bir far bence.krem bazlımı?bir de fiyatı ne kadar acaba?

Nil nasılsınn??Site değişmeye başladığından beri giremiyorum,takip edemiyorum.Zaten alışamadım da hala sitenin yeni haline:KK43:
Benim senden bi ricam olcak;daha önceden yapıp resmini koydun mu bilmiyorum.Kleopatra makyajı yapabilir misin:)Yani yapılış şeklini de görmek istiyorum.Merak sardım bu ara,netten fotoğraflar indirdim ama,tam anlaşılmıyo.Senden görüp belki yapabilirm.Saol şimdiden.Öpücükler..:KK76:

tmm nil ablacım vlla kocaman kocaman bisürü resmim olmadı kendim silebilirim sanıodum sevmedim :KK70: mod arkadaş kim bide msj atıyım hemen ben bilmyrmda*?:105:

lavinyacım canım yeşil renkli olan kullanıcılar moderatör ,tanrıça ve ilarzu makyaj bölümünün modları onlara özel msjla ulaş,onlar gelince siler :KK31:bu arada sana da maşallah demeyi unuttum,çok uru bir güzelliğin var tazecik:nazar::nazar::nazar:

özellikle üstteki farın renkleri harikaymış.tam özel günlere göre bir far bence.krem bazlımı?bir de fiyatı ne kadar acaba?

maviş hepsini 25 dolara aldım,9 doları kargo.. tek o far yanılmıyorsam 5 dolardı,krem bazlı canım evet ama o fardan ziyade glitter diye geçior ışıltı daha çok sim diyelim ..yaptığım makyajlarda göreceksiniz :KK19:

Nil nasılsınn??Site değişmeye başladığından beri giremiyorum,takip edemiyorum.Zaten alışamadım da hala sitenin yeni haline:KK43:
Benim senden bi ricam olcak;daha önceden yapıp resmini koydun mu bilmiyorum.Kleopatra makyajı yapabilir misin:)Yani yapılış şeklini de görmek istiyorum.Merak sardım bu ara,netten fotoğraflar indirdim ama,tam anlaşılmıyo.Senden görüp belki yapabilirm.Saol şimdiden.Öpücükler..:KK76:

tşk ederim canım ,çok iyiyim :)

evet sitenin yeni haline alışamayanlardan birri de benim :KK43:

yapmaya çalışırım canım ,elimden geleni :KK66:
bu gece denerim :)
makyaja mı merak sardın ,yoksa sadece kleopatraya mı ?

çok teşekkür ederm nil ablacım senn kadar olamasakda:KK54:

tşk ederim canım ,çok iyiyim :)

evet sitenin yeni haline alışamayanlardan birri de benim :KK43:

yapmaya çalışırım canım ,elimden geleni :KK66:
bu gece denerim :)
makyaja mı merak sardın ,yoksa sadece kleopatraya mı ?

Demek bu gece,süperr:)
Sadece kleopatra makyajına merak sardım:KK31: Makyaja merakım zaten var ama sadece görsel açıdan,yoksa uygulama yok:)Yani günlük sade makyajımı yaparım da,seninki kadar profesyonel değil.Merakla bekliyorum canımmm

Demek bu gece,süperr:)
Sadece kleopatra makyajına merak sardım:KK31: Makyaja merakım zaten var ama sadece görsel açıdan,yoksa uygulama yok:)Yani günlük sade makyajımı yaparım da,seninki kadar profesyonel değil.Merakla bekliyorum canımmm

anladımm:)

tamam canım bu gece uygularım bu tarz bişi ..bahtına ne çıkarsa:)

images

günaydın nil bu ürünleri yurt dışındanmı sipariş ediyorsun?oldukça uygunmuş fiyatları aslında.aldığın ürün sayısına göre kargo bedeli değişiyormu canım?birde hangi siteden alıyosun acaba?yalnız benim bir problemim var doğu görevindeyiz şuan ve benim bulunduğum yere uluslar arası kargolar gelmiyor sadece yurtiçi geliyor.bu durumda ben sipariş veremem dimi?

Dün gece geç yattım,belki koyarsın resimleri diye:KK1:
Sen yapcaksın şimdi;ama bakalım ben yapabilcek miyim:18::KK8:

:18:nilcim yoğurt maskesi deneyim dedim evde süzme yoğurt vardı yaptım yüzüm pancar gibi oldu ısındı neden acaba yaaofff giderek kızarıyorum:KK5::KK53::84::84::84:

günaydın:KK16:
kleopatra makyajını sabırsızlıkla bekliyoruz:KK19:

geldi ablamm:)
günaydın nil bu ürünleri yurt dışındanmı sipariş ediyorsun?oldukça uygunmuş fiyatları aslında.aldığın ürün sayısına göre kargo bedeli değişiyormu canım?birde hangi siteden alıyosun acaba?yalnız benim bir problemim var doğu görevindeyiz şuan ve benim bulunduğum yere uluslar arası kargolar gelmiyor sadece yurtiçi geliyor.bu durumda ben sipariş veremem dimi?

maviş evet cheryyculture diye bir siteden alıyorum ...takipsiz kargo ile 9 dolar sabit kargosu ama ürünler orijinel ve uygun ..
dün yine aldım bişiler hatta,çok memnun kaldım ... doğuda durum öyle ise,batıdaki bir akrabanın adresini ver kolay ulşılabilen merkezi bir yer olsun ama..o sana tekrar kargolasın yurt içinden ,ancak böyle olabilir canım... :KK66:

Dün gece geç yattım,belki koyarsın resimleri diye:KK1:
Sen yapcaksın şimdi;ama bakalım ben yapabilcek miyim:18::KK8:

gece yaptım beğenmedim,bir daha yaptım ilki daha kolay ..bu arada bana hiç yakışmadı,kleopatra makyajı :))

:18:nilcim yoğurt maskesi deneyim dedim evde süzme yoğurt vardı yaptım yüzüm pancar gibi oldu ısındı neden acaba yaaofff giderek kızarıyorum:KK5::KK53::84::84::84:

beryy muhtemelen süzme yoğrut olmasından dolayı olmamıştır,normal yoğurtla yap..
süzme toğurt daha mayhoş tadı ya yerken de ,o yakmış olabilir..kurumuştur şimdi cildin ,tahriş olmasın nemlendir bol bol..

butterfly istediğn klepatra mayajı,umarım beğenirsin :)
mvili olanı gece yaptım ama içime hiç sinmedi,sonra yeşil olanı yapmaya çalıştım,
mavili de kaş detayını önemsemeiştim oysa püf noktası o imiş:)
sen 1 istedin 2 geldi ,kısmet :)

kleopatra.jpg

027ox.jpg
009bkr.jpg

Eklentiler

• $kleopatra.jpg
    $kleopatra.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:
X