2012 ekim meleklerini büyütüyoruz

Yaaa bende kaynanadan biktim...oğluma tam ana kuzusu offf 11 yıldır çekiyorum...biktim hem de nasil...eşim sinava hazirlaniyor hayırlısıyla kazanırsa gider kurtuluruz inşallah...dua edin ne olur hayırlısı olsun...gidersek iyimi olcak kotumu bilemem eşim doktor kazanırsa uzmanlıkta cok gelemem eve şartlar daha zor olur diyor burda rahatız diyor kafamı bulandırdı kaynansm hariç rahatım burda ama onsuz olmak daha iyi olur gibi..offf birde burda kalırsak koleje başvurmuştum belli olmadı anca çalışırsam oyalanirsam kalalım diye dua ediyorum...anlayacağınız hayırlısı icin bana dua edin....
allah kurtarsın canımm

günaydınlarrr ... kızımı uyuttum eşimi işe göndwerdim sabah eşime dogum günü pastası kestik sürpriz yaptım :KK16: güzel bi gün olsun ewlatlarımızla...
nıce yıllara evladınızla ınsallah

masallah uykucuyaa
slm kızlar ben aranıza yeni katıldım kızım 7 ekim2012 doğumlu yani 6 aylık olacak 2 gün snr odasını ayırmayı düşünüyorum sizler naptınız ayırdınız mı...
benımkı 40 cıktıktan sonra hep ayrı yattı...hıc yanımızda degıldı yanı
Eki Görüntüle 677181

teyzoşlar ben artık arkama yaslanmadan oturabiliyorum :KK1: ama bazen yana düşüveriyorum çok komik oluyor o zaman :KK1:
ay kurban olurum oglusumaaa

$Fotoğraf0229.jpg

buda benım kızım arkadasıyla oynuyor..:nazar:

sarı civcivim büyümüş de oyunlara mı başlamış arkadaşlarıyla :KK16:

gerçi birbirlerinden pek hoşlanmış gibi gözükmüyolar :KK1:

emekliyo mu tuğçecim ece?

doruk da emekleme isteği yok henüz. yüzüstü koydum mu hemen dönüveriyor sırtüstü

her an emekleyebılır ama benım kız yurumeye daha heveslı.
oglan eceye vurdu ece de bagırıyordu o an:KK4::KK4:
sonra ece yapıstırdı bı tane

oyy kuzuma bak sen.sen nasıl oldun canımm?

çok şükür hızlı toparlıyorum canım..saolsun kayınvalide hiç yalnız bırakmadı..kızımı fazla kucağıma almıyorum emmeden emmeye...bu haftayı atlatırsam tamamım inşallah..Allah dermansız dert vermesin kimseye..tuğçecimm ecemede maşallah nasıll güzelleşmiş kiloda almışş sankiii..:nazar:

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım kızım 7 ekim2012 doğumlu yani 6 aylık olacak 2 gün snr odasını ayırmayı düşünüyorum sizler naptınız ayırdınız mı...

hoşgeldin , ben erken die düşünüyorum , sabiha paktuna keskin 3 yaşa kadar uyanınca anneyi görmesi güven duygusunu geliştirir diyor ,gerçi bana kalsa yatağına bile koymicam , kucuşumda uyutcam :KK16:

Eki Görüntüle 677181

teyzoşlar ben artık arkama yaslanmadan oturabiliyorum :KK1: ama bazen yana düşüveriyorum çok komik oluyor o zaman :KK1:

bakhele şu küççük erkeğe sen , büyümüşte desteksiz otururmuş , çok tatlısın ama yaaa :nazar::nazar::nazar:

kızlar nerelerdesiniz ? biçoğumuz kayıp bugünlerde :44: benimde kızım çok mızmız dünden beri , bi derdi var ama anlamadım gitti :KK50:

süt azlığı bende çektim. az az emiyo kızım ama ben çareyi çok sık emzirmete buldum. birde gece çok emziriyorum, yada uyutunca. öyle öyle düzene girdi, iştahı arttı sütümde çok şükür düzeldi. Allah yardımcın olsun, buarada sütün olmadığına emin misin? neye göre karar verdin? bebeğin kilo alımıyla mı yoksa kendi gözlemlerinle mi? çünkü bende az sandığım ve emmiyo diye üzüldüğüm bi ay en iyi kilo aldığı ay olmuştu, hayret etmiştim. meğer azar azarda olsa sık beslenmek çok yaramış.

Canım sutumu daha once sagıyordum 30 20 ml geliodu sonra sagmayı bıraktım hep mama verdim zaten kızım bıberona alıstığı için beni emmedi şimdide bence emmek istio ama sutum az yani goğsumde i doluluk hiissetmiyorum bende vermiorum uzun zamndr sıktırıgımda gelio ama

X