idrarda beyaz tortular

fisnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
46
0
slm kızlar ben bugün idrar testi yaptım negatf çıktı fakat bişey dikkatımı çektı ,idrarımda beyaz beyaz tortular vardı sizce neden olur .

Benimde idrarım tortular vardı ve idrar testi yapmıştım çıkmamıştı.

Kan testinde çıktı canım hamile olabilirsin

kan testi yaptır bence..Hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım

idrarda beyaz totular hamilelik belirtisi canım.kan testi yaptır.........

Son düzenleme:
ama kimindede çıkmıyormuş bu tortular öyle hamile kalanlarda varmışş..biraz yanıltıcı gibi geliyo bana bu tortular

ben hamileyken tortu gelmemişti ilk defa duydum ama içine sinmediyse kan testi yaptır :))

erken gebelik testinden kastettiğin bildiğimiz evde yapılan idrar testiyse,adetten on güne kadar sonuç veren varmış ama benim adetten 3 gün sonra belli olmuştu

benimde vardı idrarımda tortular hatta heralde hamileyim dedim ama adet oldum.yani bence hamilelikle alakası yok

cevaplarınız için tşk arkadaşlar ,çok takıntı yaıyorum sanırım ayın 24 veya 25 ınde adet olmam lazım sabırsızlıkla bekleyeceğim o günü :)

canım en erken olan adetın geçince heralde çünkü benım arkadaşlarımlarımdan duyduğum hep bu bende adet günümü bekleyeceğim ve adetten bir kaç gün sonra yapacağım

canımcım tortular bazen tutuyor bazen tutmuyor yani tutmayanı da gördüm en kesin sonuç kan testinde böyle birşeyden şüpheleniyorsan test yaptır canım allahım yardımcın olsun inşallah hamilesindir

canım benim de var beyaz tortular ama ben hamilelikten olduğunu sanmıyorum. Başka birşeyden de olabilir ama neden bilemiyorum.Belki hamilelikten şüphe edince herkes her tarafını kurcaladığı için:) onlara dikkat ediyoruz belki onlar her zaman var:)))

slm canım ben adet oldum malesef dün yani yanılmışım hislerımde inş bir daha kı ay

üzülme canım allahı hayırlısını versin ben de beklemedeyim bakalım adetime daha var ama ümit işte her ay her gün bir ümit benim için.allahım kaybettiğim bebeğimin yerine inşallah sağlıklısını verir.rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin

bilemiyorum inşallah allahım isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

kızlar bende bekliyorum adetim çok düzensiz bende 2yıl önce 4aylık bebeğim öldü karnımda 2yıldır istiyoruz bakalım inşallah rabbim bizede verir

X