Saç Rengi ve Saç Boyama bu renk için koyu küllü sarı veya açık külllü kumralla boyasam olur mu

deriaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
7
0
38
Arkadaşlar 2 hafta önce kuaföre açık kumral tonlarında bir renk istediğimi söylediğimde önce açma işlemi yapmamız gerek dedi ve açtıktan sonra loreal casting 700 kumralına benzer bir tona yani hafif turuncumsuluk olan bir kumrala boyadı. Ben saçımın rengini aşağıdaki gibi bir renk istiyorum acaba açık küllü kumral veya lorealin 8.1 koyu küllü sarısıyla boyasam olur mu? Hangi tonları önerirsiniz?

ImageShack - Image Hosting :: kesk.jpg
http://img25.imageshack.us/my.php?image=296f16d55d.jpg

Eklentiler

• $kesk.jpg
    $kesk.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
Fotodaki renk çok hoş gözüküyor. Ama biraz dorelik var galiba sen küllü renge boyasam demişsin ama.... Kafanı karıştırmayım daha iyi anlayanlar vardır umarım benimde çok hoşuma gitti renk -tatlicadiarzu-

Fotodaki renk çok hoş gözüküyor. Ama biraz dorelik var galiba sen küllü renge boyasam demişsin ama.... Kafanı karıştırmayım daha iyi anlayanlar vardır umarım benimde çok hoşuma gitti renk -tatlicadiarzu-

Ben çok anlamam ama diğer resimde küllü gibi durmuş saçın rengi , bir de kendi saçımın rengini kırar diye düşündüğüm için küllü olur mu diye sordum canım :)

Evet ışık yansımasından dolayı birinde dorelik diğerinde var diğerinde yok gibi ama ben dorelik olan halini daha çok beğendim yani ilk fotoğrafı.

2. resimdeki saçların rengi muhteşem, küllü açık kumral gibi duruyor :uhm:

bu rengi koleston 8/1 açık küllü kumral ile tutturabilirsin bende kullanıyorum dipler çıktıkça üst üste boyarsan yani yaklaşık 6 boyama sonucunda bu rengi bulursun ben saçımda kızıllık olmasın diye küllü kullanıyorum memmunum
şimdi küllü sarısını denemek istiyorum:kahve:

bu rengi koleston 8/1 açık küllü kumral ile tutturabilirsin bende kullanıyorum dipler çıktıkça üst üste boyarsan yani yaklaşık 6 boyama sonucunda bu rengi bulursun ben saçımda kızıllık olmasın diye küllü kullanıyorum memmunum
şimdi küllü sarısını denemek istiyorum:kahve:

Sağol cnm. forumda daha çok lorealin küllü tonları önerilmiş kolestonunki nasıl saçını çok yıpratıyor mu bir de kolestonun kapağındaki çok grimsi duruyor diye kararsız kalmıştım.

deriaa yıpratmayan boya yok sanırım koleston renk tutmasında başarılı ama evet saçı yıpratıyor

Koleston yakıyormuş diye duymuştum.. Saç rengi de süpermiş..

Tabiki açık renk..Eve geldiğinde içine ferahlık ve mutluluk vermeli.Bu çok önemli özellikle krem ve sütlü kahverengi tonları uyumuyla dizayn edilmiş bir ev muhteşem olur..

X