Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

slm kızlar ben bıraktım sarımsak ceviz kürünü cevizim bitmişti almadım 1kilo daha verdim akşam yemeklerini kestim 6dan sonr yememeye gayret ediyorum inşaallah dahada vericem

Sarımsak yutmanın bağısaklara, el - ayak üşümlerine, saç dökülmesine, (40 gün aç karna yutulursa) saç ağarmasına iyi geldiğini duymuştum, ceviz suyu da kollestrolü düşürüyor, ceviz de beyin için iyi, yani aslında sağlıklı bişi, zayıflatmasa bile faydası vardır, bence deneyin kızlar opuyorumnanaktan....

kızlar ben de yarın başlıyorum bakalım 1 ay boyun ca kulanıcam biraz kilo vermem zor olcak sanırım çünkü ben çok tatlı yiyiyorum. ve düzen siz yemek yiyiyorum ve bilgisayar başında çalıştıhım için hareket hiç yok yani(.haaa bu arada emzikli lere bi zararı olurmu acaba bunun için cevap yazarsanız sevinirim )ben de gelişmeleri takip ediyorum ve burdan yazıcam grüşmek üzere.

bende uraşıyorum ama bir türlü olmuyor.zayıflayamıyorum.arkadaşlar glifor diye bir ilac var kullanan varsa bana yazsın ben bugün kullanmaya başladımda araştırıyorum netten emin olamadım.

Sarımsak yutmanın bağısaklara, el - ayak üşümlerine, saç dökülmesine, (40 gün aç karna yutulursa) saç ağarmasına iyi geldiğini duymuştum, ceviz suyu da kollestrolü düşürüyor, ceviz de beyin için iyi, yani aslında sağlıklı bişi, zayıflatmasa bile faydası vardır, bence deneyin kızlar opuyorumnanaktan....

sac agarmasina iyi mi geliyor ??? ben 23 yasindayim ve 18imde yaslarim agarmaya basladi denesemmii acaba ??? ve saclarim acayip döküluyor ama koku yapar ya mafoldumben

kızlar ben bu konunun peşini bırakmıy cam ve hep buraya yazıcam. bugün benim de3 .günüm gerçekten tokluk hissi veriyor yanlız kızlar ilk gün sarımsahı bütün yutum bohazıma takıldı birtürlü gitmiyor.kokuyapar bölüncediye bölmeden yutim dedim:eek:lmaz:bohuluyordum nerdeyse bakalım sonucu ben de çok merak ediyorum şu anda bidehişiklik yok çarşambadan çarşam baya tartılacam sonucu yazarım

peki kilo nasıl alınır bu konuda bi bilginiz var mı?

ne :külosu kıs biz verem diyoruz yoksa sende almakmı istiyosun benim bilgim var nasıl kilo alındıhından gelyanıma öhretim biraz sürtün bana kilolarım senin olsun valla hepsini al:roflol::roflol:şaka yapıyorum canım sakın alınma bilmiyorum biz yiyerek olıyoruz :)))))

Kızlar, affınıza sığınarak soruyorum: Cevizleri çiğneyip mi yutacağız, bütün mü?
Bu karışımı denemek istiyorum.

ayyy agzın sarmısak kokmaz mı bee.ıyyy iğrenç bir ay boyunca korkarca gibi dolaş.-tatlicadiarzu- kafamçokkarıştı

ZAFERGAMZE sarımsakla cevizi suya koyuyosun o suyu içiyosun,,,sarımsağı çiğneyip yutmuyosun,,,neden yazıları okuyup cevap yazmıyolar anlamıyorum :eek:lmaz:

Her gün işe gelmeyecek olsam belki denerdim ama işe gelene kadar yedi sülaleme sövdürmek istemiyorum açıkçası:roflol:

İyisimi biz bir gün aç kal 3 gün tıka basa ye mantığıyla devam.naniknanik

selam ben 1 ay denedim 2 haftadır şehir dışındaydım yapamadım ..cevizleri yeyip sarımsağı kesip yutuyordum sonrada dişlerimi fırçalıyordum koku yapmıyor eminim çünki sık sık soruyordum oda arkadaşımda çevremdekilerde kokmuyorsun diyorlardı

ben gayet iyi okudum .mantıklı düşününce sarmısagın kokusu suya cıkar oda ister istemez koku yapar.:nazar:

ben bir hafta kullandım tatılde oldugum için bırakmıştım şimdi yine başlıycam sadece suda koku oluyo oda çok az içerken rahatsız bile etmiyo....içtikten sonrada zaten hiç koku olmuyo....bende kokucak dıye başta korkmuştum... faydasını gordum kılomda azalma olmasada kabızlık problemimi ortadan kaldırdı:lepi:

X