Çağrı merkezinde çalışan var mı??

karıyer nette baktım koc bılgı grubu dıyo ama anadolu yakasında ıkamet eden dıyor ben mı yanlıs bakıyorum ılana ?

karıyer nette baktım koc bılgı grubu dıyo ama anadolu yakasında ıkamet eden dıyor ben mı yanlıs bakıyorum ılana ?

Doğru ilana bakıyorsun anadolu yakasında oturan diye şart koymuşlar ben de yeni faerkettim..fakat benim çalıştığım süreçlerde her iki yakayada servis imkanı vardı şu anda da devam ediyor diye biliyorum...

çok sağol pelin .inşallah hayırlısı olsun bakalım.sen ne kadar çalışmıştın koç sistemde çok korkmaya başladım ben :)

çok sağol pelin .inşallah hayırlısı olsun bakalım.sen ne kadar çalışmıştın koç sistemde çok korkmaya başladım ben :)

Önemli deil canım...... herşey için hayırlısı... ben yaklaşık 4 sene çalıştım ve benim de aynen senin gibi hiç çağrı merkezi deneyimim yoktu 6 ay çağrı aldım ardından grup lideri oldum ardından çağrı merkezi yönetici oldum ve evlenene kadar devam ettim.. çok güzel bir ortam ve çok güzel bir iş .. tadını çıkarmaya ve kendini göstermeye bak eğer kendini gerçekten gösterir ve üstlerine,yöneticilerine bu işi severek benimseyerek yaptığını ispatlayabilirsen önün çok açık olur ama sakın bu işte deneyimin yok diye korkma:):)::) ..bol ceserettttt ve enerjik bir şekilde karşılarına çık :dance:

acaba cagrı merkezı olarak ıstanbulda onerebılecegınız yerler var mı?suan calısanlar bılgısı olanlar yazarsa sevınırım

avea çağrı merkezinden mail geldi ,çalışan varmı arkadaşlar,bu konuda hiiç tecrübem yok

koç holdinge mailm attım döndülerr :) uygun pozisyon olması halinde arıcaklarmışş

acaba cagrı merkezı olarak ıstanbulda onerebılecegınız yerler var mı?suan calısanlar bılgısı olanlar yazarsa sevınırım

canım istanbulda olman büyük avantaj
Turkcell'in çağrı merkezini düşündün mü hiç
Türkiye'nin tartışmasız en büyük ve en iyi çağrı merkezidir

Turkcell'in çağrı merkezine nerden ve nasıl başvurabileceğim konusunda bilgisi olan var mı ? bir de acaba evli bayanlara uygunmu şartları hep duyuyorum etrafımdan torpille giren çok thy çağrı merkezinde arkadaşım torpille girdim dedi diğer türlü girmek çok zor dedi. fbilgisi olan varsa yazabilir mi ?

bende istiyorum evlenince çalışmayı ama hiç iş tecrübem yok nasıl olur ki acaba mafoldumben

Turkcell'in çağrı merkezine nerden ve nasıl başvurabileceğim konusunda bilgisi olan var mı ? bir de acaba evli bayanlara uygunmu şartları hep duyuyorum etrafımdan torpille giren çok thy çağrı merkezinde arkadaşım torpille girdim dedi diğer türlü girmek çok zor dedi. fbilgisi olan varsa yazabilir mi ?

canım turkcelin birçok çzöüm ortağı var.bitanesi global herkes oraya girmeye çalışıor.ama hepsi vardiyalı kimisi gece 2-3e kadar kimisi gece boyu.ben globalle görüştüm mülakat falan 7x24 vardiyalı servis var ama nişanlı olduğu öğrendiklerinde hab,re sordular nişanlın sonra bişi dermi vb... yani evli bi bayan için çok zor çağrı merkesi.ancak çağrı merkezinden satıişlar var onlar sabah 9 akşam 6ya kadar.mesala touchpoint var ona başvur mecidiyeköyde yeri.

turkcellin müşteri hizmetlerini global bilgi pazarlama a.ş. yürütüyor
yine grup şirketi yani
globalde torpil olmaz,olsa da sonradan baktın beceremiyorsun bu işi yollarlar seni,torpil pek sökmez yani,önemli olan bu işi yapabilirliğin,diğer şirketleri bilemem tabi
ayrıca deneyim şart değil,onlar zaten eğitimini veriyor bu işin
ama tabiki önceden mülakat şu bu ,senin iletişime,diksiyonuna vs bakarlar
kariyernette global bilgi diye aratınca çıkıyor
sonra pozisyonun değil firma isminin üstüne tıkla firmanın diğer ilanlarını göreceksin
global bilgi pazarlama aş,turkcell ve grup şirketleri vs vs diye farklı isimlerde olabiliyor
her şehirde yok ama çağrı merkezi,istanbul,izmir,erzurum,diyarbakırda vardı en son,bir de ukraynada açılmıştı galiba,başka varsa bilmiyorum

canım turkcelin birçok çzöüm ortağı var.bitanesi global herkes oraya girmeye çalışıor.ama hepsi vardiyalı kimisi gece 2-3e kadar kimisi gece boyu.ben globalle görüştüm mülakat falan 7x24 vardiyalı servis var ama nişanlı olduğu öğrendiklerinde hab,re sordular nişanlın sonra bişi dermi vb... yani evli bi bayan için çok zor çağrı merkesi.ancak çağrı merkezinden satıişlar var onlar sabah 9 akşam 6ya kadar.mesala touchpoint var ona başvur mecidiyeköyde yeri.

canım çok teşekkür ederim nasıl olduğunu merak etmiştim giren arkadaşlar çok memnunlar ama yeterli bilgim yoktu ilgin için sağol buyrunnnnnnnnn

arkadaşlar 2 aralkta koç sistemte çağrı merkezinde işe başlıyorum.bilgisi olan varmı bu şirket hakkında

maaşı çok düşük 550 ama servs ve yemek ordan aslında çok güzel biryer.kariyer için de iyi olabilir.ama maaş konusu.bilgisi olan varmı.

Ay sizlerin yorumları okuyunca biraz içime su serpildi.daha önce koçsistemle görüştüm ama geri dönüş olmadı.şuan finansbankın çağrı merkezinin sınavnı kazandım mülakatlarına gidicem kendime güveniyorum olur diye düşünüyorum.ama herkes yok 3 yıl sözleşme varmış yok 3 senede kulakların ağır işitmeye başlıyormuş dayanamazmışım korktum acaba gitmesemmi diyorum:KK43:

çağrı merkezine basvuraım dedım o kadar olumsuz seyler okudum kı anlatamam kulagın sagır olurmus zor mus vs vs

X