düğünde geline ne takılır?

kkatre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
391
0
36
kızlar nişanda set bilezik yüzük saat takılmıştı düğünde ne takılır acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
valla takılıvak şeyler zaten takılmış sana.extradan bi kaç bilezik daha takılır benm bildiğim.

evet takılacak herşey takılmış aynıları tekrar takılır ve eger durumları varsa bilezik takılır ekstradan

sen onları gerı verırsın onlar sana orada tekrar takar benım bıldıgım..

ekstra bılezık veya kucuk altınlardan belkı..

mimoza canım hayırlı olsun...durumları pek ii değilse fazla bişey isteme...inci mini setler var istersen olnardan aldır...fazla pahalı değil...kolye,küpe ve yüzükten oluşuyo bu mini setler...
nişanda sana ne almışlardı giysi vs..olarak...?

valla bana nişanda takılan 1 tane kolyesi küpesi yüzüğü olan set 6 tane bilezik 3 yüzük 1 saat ve set takılmıştı.9 temmuz 2009 da evlendim görümcem inci yüzük eltim sünnet altınının büyüğünü kayınvalidemde bilezik taktı nişanda 1 tane nişan kıyafeti abiye olarak 1 tanede takım elbise gecelik takımı ve ayrıca 1 bluz ve pantolan almışlardı.1 tane nişan kıyafetimin altına giymek için abiye ayakkabı 1 tanede normal günde giymek için ayakkabı ve ev terliği almıştık fantazi

düğün alışverişindede 2 takım elbise 1 etek ve üzerine bluz 1 pantolon ve üzerine bluz gecelik takımı 4-5 tane bluz 2 tane pantolon hırka pijama takımı mayo 3 tane ayakkabı 1 tane terlik 2 tanede çanta ve bindallı gelinlik bu kadar cnm

valla bana nişanda takılan 1 tane kolyesi küpesi yüzüğü olan set 6 tane bilezik 3 yüzük 1 saat ve set takılmıştı.9 temmuz 2009 da evlendim görümcem inci yüzük eltim sünnet altınının büyüğünü kayınvalidemde bilezik taktı nişanda 1 tane nişan kıyafeti abiye olarak 1 tanede takım elbise gecelik takımı ve ayrıca 1 bluz ve pantolan almışlardı.1 tane nişan kıyafetimin altına giymek için abiye ayakkabı 1 tanede normal günde giymek için ayakkabı ve ev terliği almıştık fantazi

of of of dedim ilk önce ne şanlıymışsın. ama Afyon'lusun sonuçta adetlerinizi bilirim herşeyi erkek tarafı yapıyor sizde. benim ailem herşeyimi aldı çifter çifter 8 bilezik, bir künye bir bileklik iki küpe taktılar. eşimin ailesi bir set 4 bilezik oda incelerinden başka bişey yok. ben dert etmedim o kadar ama kaynanam ailemin taktığı bileziklere kafayı taktı ve borçları üzerimize yıktı.

valla canım sana yine bayağı birşey yapılmış
bana nişanda set takıldı sadece ve sadece gecelik ve ayakkabı alındı.kıyafetimi bile eşimle biz aldık.
düğünde 4 tane bilezik taktı ama öyle kalın değil ha görümcemler ve teyzede 1 er tane taktılar ve ne gelinlik ne gelinlik ayakkabısı hiiiiç bişey almadılar.
sen yine şanslısın canım senden daha kötü olanlarda var.

Takı olarak soruyorsan eğer sözde kaynanam bir künye taktı nişanda 22 ayar pahalı bir set takıldı 3 ağır bilezik 1 yüzük alyansımı ve tekaş pırlantamı zaten nişanlım aldı 3 bilezikte bizimkiler taktı sırnaşık şey

düğün için + bişey istemedim ne takarlarsa zaten keside kesmedik biz... Sonuçta kendimiz yapıyoruz herşeyimizi hoş benim ailemin taktığı bilezikleri ben ve nişanda takılan takılarıda nişanlım aldı :umursamaz:

Kıyafet olarak soruyorsan eğer 1 takım elbise , 1 nişanlık, 2 çanta, 2 ayakkabı,2 terlik, 2 iç çamaşırı,1 komple sabahlık seti, ayrıyetten 2 atlet kilot seti,makyaj seti, aklıma geldikçe eklerim zaten bohça bölümündede resimlerim var opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

Takı olarak soruyorsan eğer sözde kaynanam bir künye taktı nişanda 22 ayar pahalı bir set takıldı 3 ağır bilezik 1 yüzük alyansımı ve tekaş pırlantamı zaten nişanlım aldı 3 bilezikte bizimkiler taktı sırnaşık şey

düğün için + bişey istemedim ne takarlarsa zaten keside kesmedik biz... Sonuçta kendimiz yapıyoruz herşeyimizi hoş benim ailemin taktığı bilezikleri ben ve nişanda takılan takılarıda nişanlım aldı :umursamaz:

Kıyafet olarak soruyorsan eğer 1 takım elbise , 1 nişanlık, 2 çanta, 2 ayakkabı,2 terlik, 2 iç çamaşırı,1 komple sabahlık seti, ayrıyetten 2 atlet kilot seti,makyaj seti, aklıma geldikçe eklerim zaten bohça bölümündede resimlerim var opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

Sarışeker;Kız nispet mi yapıyon..olan var olmayan var.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Konu sahibi gelin,sana da herbişey takılmış..

Düğünde extra 1-2 bilezik takılır durumları varsa..
yoksa da taktıkları setleri,düğünde tekrar takarlar.. o da mükerrer bi hareket oluyor ama neyse..bizde öyle olmuştu..
mutluluklar...

X