Ayak Fetişizmi

naz1988

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
1
0
35
Merhaba arkadaşlar. Ben 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 3 aydır bir çocukla ilişkim var. Onu çok seviyorum. Fakat bana 2 gün evvel ayak fetişisti olduğunu, ayaklardan çok hoşlandığını söyledi. Şu an aklım çok karışık ne yapacağımı hiç bilemiyorum. Ayrıca 1 kere ayaklarımı öptü. Çok çekiniyorum bu durumdan, sizce ne yapmalıyım, lütfen tavsiyelerinizi yazın. Bana yardımcı olun.:Saruboceq:

Ayaklarını dekoltelendirme,kapalı şeyler giy.Mesela kovboy çizmesi :1ninca:.
Ayakların güzelse iyi de,ilerde ya ayaklarında deformite,nasır falan olursa bu çocuk seni bırakır,benden söylemesi CADIARZU

ayak bakım seti bulundur en iyisinden ani buluşmalar içinde çantanda mini set bulunsun hep:smiley-cool:

Merhaba arkadaşlar. Ben 21 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 3 aydır bir çocukla ilişkim var. Onu çok seviyorum. Fakat bana 2 gün evvel ayak fetişisti olduğunu, ayaklardan çok hoşlandığını söyledi. Şu an aklım çok karışık ne yapacağımı hiç bilemiyorum. Ayrıca 1 kere ayaklarımı öptü. Çok çekiniyorum bu durumdan, sizce ne yapmalıyım, lütfen tavsiyelerinizi yazın. Bana yardımcı olun.:Saruboceq:

valla,benim,bir arkadaşım ayak fetişistiyle çıktı. kolay değil yaşadıkları.
adam tırnaklarının hep uzun olmasını istiyordu. bu ara ellere de zaafı vardı.el tınaklarını da uzun istiyordu.ojeli.
her buluşmada tel, ediyordu ,bugün bu renk oje sür diye. illaki taze oje sürmesi gerekiyordu.
bir gün arkadaşım bana geldiğinde dehşete kapıldım. ayakkabı bir çıktı. tırnaklar bir uzamış.resmen blair cadısı gibiydi. şoka girmiştim. kız oje satılan yerlerden çıkmıyordu.
ayrıca kışın o tırnaklarla bot giyemiyordu. canı yanıyordu. yürüyemiyordu.
yani pekte,hoşlanılacak bir şey değildi.
ha bu arada çocuk,bir dosya yapmışmış. bütün güzel ayaklı sanatçıları ayaklarını kesmiş ,yapıştırmış.
ayrıca çorap giydiğindede illaki burunsuz çorap giymesini istiyorduki,tırnaklar görülsün. .bencillikten başka şey değildi bunlar.
acaip kızıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
adam tırnaklarının hep uzun olmasını istiyordu. bu ara ellerede zaafı vardı.el tınaklarını da uzun istiyordu.ojeli.
her buluşmada tel, ediyordu
bir gün arkadaşım bana geldiğinde dehşete kapıldım. ayakkabı bir çıktı. tırnaklar bir uzamış.resmen blair cadısı gibiydi. şoka girmiştim. kız oje satılan yerlerden çıkmıyordu.
ha bu arada çocuk,bir dosya yapmışmış. bütün güzel ayaklı sanatçıları ayaklarını kesmiş ,yapıştırmış.

Evet ya,ayak tırnaklarım biraz uzasa ayakkabı kapalıysa işkence oluyor.
Bir de arkadaşın ayakları hiç kokmamalı di mi :sinifsinif:

ayak bakım seti bulundur en iyisinden ani buluşmalar içinde çantanda mini set bulunsun hep:smiley-cool:
Ben bi dakka lavaboya gideyim diye makyaj tazelemeye gider gibi yapıp aslında pedikür yapmalı kaşla göz arasında
Valla zor iş,çok zor,şartlar her zaman uygun olmayabilir :a015:

yaa hadi kışın pamuklu çorap içinde pamucuk pamucuk duruyor ayaklar neyse de yazın fenaa çok yıpranıyorzemuszemusvalla çok zor işin çokk

Ben bi dakka lavaboya gideyim diye makyaj tazelemeye gider gibi yapıp aslında pedikür yapmalı kaşla göz arasında
Valla zor iş,çok zor,şartlar her zaman uygun olmayabilir :a015:

valla yaa kuru kuruya da zor oluyo pedikür ayakta klozete sokup çıkarılmaz kii kaydirigubbakcemile3
el yıkanan lavaboda yıkansa gene ayrı dert millete karşı
ayy ben dertlendim kafamçokkarıştı

Naz1988 sen hoşnutmusun peki bu durumdan.Biz ne desek boş.Senin fikrin de önemli.Eğer istemesen ayağını öptürmezdin.Zorla öpülecek de bir şey değil ki.....

Bence psikoloğa mı gitcek napcaksa yapsın bu işi halledin böle de yaşanmazki kafamçokkarıştı

adam tırnaklarının hep uzun olmasını istiyordu. bu ara ellere de zaafı vardı.el tınaklarını da uzun istiyordu.ojeli.
her buluşmada tel, ediyordu ,bugün bu renk oje sür diye. illaki taze oje sürmesi gerekiyordu.
ayrıca çorap giydiğindede illaki burunsuz çorap giymesini istiyorduki,tırnaklar görülsün. .bencillikten başka şey değildi bunlar.
acaip kızıyordum.

en iyisi tam ayağını öpce zaman depik atmak.. bak fetişizmi neyim kalıyomu
insanlar hoşlanacak şeyde buluyo .
madem okadar seviyon al şişme ayak al öp kokla rengarenk ojelerle süsle..kaydirigubbakcemile3

senin işin zor arkadaşım ..neyi seviyosa sevsin gösterme ayaklarını..
şuan öncelikli düşüncesi aşk sevgi olmalı sonra fantezik şiler..:nazar:

X