acil 10 kilo vermem lazım ltfn yardımmm

papaty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2010
101
2
kızlar bildiğiniz hızlı klo verden neler var bildiklerinizi ve uyguladıklarınızı yazarmısınız lütfen:KK59:

çok fazla kilo vermedim ama 64 ten 50 ye inebildim 1 buçuk sene de.en son 54 falandım kk sayesinde 48'i gördüm ama şimdi 50 lerde dolaşıyorum.ilk 64 ten 54 e nasıl indiğimi yazayım :aslında farketmeden kilo vermiştim aynaya bakınca hala aynı görüyordum kendimi ama etrafımdakiler zayıfladın sen diyince bi tartılayım dedim bi baktım 50 leri görmüşüm şöyle bi düşündüm niye kilo vermişimdir ben diye o sene başka bi şehre gitmiştim ekmeklerinin tadı ağzıma hoş gelmiyordu böylece ekmeği kesmiştim.her gün 1 saat yürümem gerekiyordu otobüs gitmeyen bir yöne gidiyordum bilmeden her sabah spor yapmıştım.ve akşamları eve geç geliyordum 11 gibi yorgun olduğum için akşam yemeğini en son 5 te yemiş oluyordum yani akşam dan sonra gece yemeğini kesmiştim ben böyle kilo vermiştim.

yediklerini yarıya indir ekmeğide kes ilk 3-4 gün biraz zor gelir ama sonradan bünye alışıyo ve fazla bişey yiyemiyosun.kepek ekmeği ye.ben 1 ayda 4-5 kilo vermiştim.çorba içiyodum makarna pilavda yiyodum ama önceki yediğimin yarısı kadar.bide bol su.sabahları kalkar kalkmaz bir bardak ılık su iç.diyet listelerine de hergün uyulmuyoki canım.

yediklerini yarıya indir ekmeğide kes ilk 3-4 gün biraz zor gelir ama sonradan bünye alışıyo ve fazla bişey yiyemiyosun.kepek ekmeği ye.ben 1 ayda 4-5 kilo vermiştim.çorba içiyodum makarna pilavda yiyodum ama önceki yediğimin yarısı kadar.bide bol su.sabahları kalkar kalkmaz bir bardak ılık su iç.diyet listelerine de hergün uyulmuyoki canım.

kepek ekmeği yiyorum birde yürüyüşe fala cıkamıyorum onun yerine oryantel oynamaya başladım bugun faydası olurmu acaba. ben bebek yapıcam boyum 1.60 klomise 68 çok fazlam var acil vermem lazım.

canım zayıflamadan da düşünme bence ben diyet yaptım iki haftadır ilk daha birinci haftasında 3 kilo verdim sabah öğle arşam ve bir kere ara ile inanılmaz zayıfladım beyez ekmek yemeedim ... çayıma yada kahveme hiç şeker atmadım kola cips bu tür aburcuburları hayatım dan çıkardım günde 3 ltre su içtim... 1 kupa yeşil çay ve ıhlamur içtimm günde iç canım... bu arada bende senin gibi yürüyüşe çıkamıyorum evde kendim sabah yarım saatt 100 mekik bel ve basen sıkılaştırma hareketleri yaptım..
toplam yarım saat birde akşam yemek yedikten 1 saat sonra bunları yarım saat yine tekrarladımmm herkes şaşırdı 1 haftada 3 kilo verdiğime... sanada tavsiye ederim canım bende seneye ikinci bebeğimi düşünüyorum allah nasip ederse... hedefim 50 olmak şuan 57 kiloyum.... boyum da 1,65 cm ...:KK66:

kepek ekmeği yiyorum birde yürüyüşe fala cıkamıyorum onun yerine oryantel oynamaya başladım bugun faydası olurmu acaba. ben bebek yapıcam boyum 1.60 klomise 68 çok fazlam var acil vermem lazım.

canım ben 97 ile hamile kaldım kilolu hamile kalmak çok kötü çok zorluyo insanı.hamile kalmadan önce 5 kilo vermiştim.bide hergün tartılma o da insanın zayıflama isteğini kırıyo haftada 1 kere tartıl.2 hafta içinde doğumum olacak inş. doğumdan sonra diyetisyene gideceğim bende.3-5 kilo fazlam olsa kendim veririmde baya bi kilo vermem lazım.hamile kalmadan önce o kadar takmıyodum ama hamile kalınca dank etti kafama.bedenime zulm ediyomuşumda haberim yok.İnş istediğin kiloya inersin sağlıklı bebişin olur canım.

X