Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

benim geçen haftaki kontrolümde (32.haftamda) ikizlerden biri 2300gr diğeri 2200grdı.ama kızın mı yoksa erkeğin mi daha ağır olduğunu öğrenemedim.boyları da 43-44cm civarıymış.drum küçük bebek olmuyacaklar,gayet büyük olacaklar dedi.

BENİM BEBEĞİM 2,5 CM BUGÜN ölçtürdük kg bilmiyorum ama zayıf doğan çocuk daha çabuk toparlanıyor onu biliyorum ben 9hafta 3 günlük bebek taşıyorum daha çoook yolum varr..

benimde oğluşum en son doktora gittiğimde yani 20 hftalıkken 400gr dı şimdi 24 hftalık oldu acaba kilosu nsıl bi yorum yapan olurmufisfisfis

36.haftada da 2.935 gr 49 cm di :nazar: bakalım salı günü gidicem çatı muayenesi için ne kadar olduk acaba..............

36+1 gebeyim. bebişin kilosu 2370 çıktı. herkes çok düşük diyor:KK43: bebek neden kilo almaz yada alması için ne yapmamız gerekiyor? yada normali nedir bunun kaç kilo olması gerekiyor? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

bence gayet normal kilosu.herkezin lafına bakma 1 ay var biraz daha alır yeterli bence.

ayyy çok teşekkür ederim moral oldu biraz. ne bilim doktorda öyle dedi. bu gidişle sezeryan olursun dedi düşük kilolu bebişleri normal doğum yaptırmıyorum dedi. neyse belki doğuma kadar biraz daha alır. doğuma kadar 3 olsaydı yeterde artar bile. aslında sağlıklı olduktan sonra kilosunun çok ta önemi varmı bilemiyorum aslında. doğunca nasılsa almıcakmı kilo dimi..

36+1 gebeyim. bebişin kilosu 2370 çıktı. herkes çok düşük diyor:KK43: bebek neden kilo almaz yada alması için ne yapmamız gerekiyor? yada normali nedir bunun kaç kilo olması gerekiyor? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

muz yumurta süt ve karnıbaharı tavsiye ediyorum.. bebeğin kilo almasında çok faydalı olduğunu biliyorum..ayrıca kaygfılanma küçük doğsada prematüre bebekler çok çabuk gelişiyormuş.. sevgiler

Son düzenleme:
X