Kollarındaki Tüyleri Yakarak Alan Var mı ?

EsmerBelaG

Guru
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
122
0
31
arkadaslar kollarındaki tüyleri yakarak alan varmı eger alan varsa bunun yararlarını ve zararlarını sölermisniz ben yeni almaya başladım.....sengözlerimebaksanab

ya annemin teyzesi kızları zamanında aygazda yakıyolarmış ama azalma fln oldumu bilmiorum canım sen nasıl yakıosun sonra iz kalmasın iyice yaklaştırmak lazım..canım sonucu bildirirsen sevinerem..

pürüzsüz olması güzel de bende zaten çok fazla yok o sebepten almıyorum aldığım yerlerle yeterince başım belada :KK70: :KK70:

bide odun külüyle falan yakılıyomuş eskiden.formda okuduğuma göre eskiler böle alıomuş ve 2-3 seferde tamamen bitiomuş..bunun hakkında bilgisi olan varmı??

benim kollarımdaki tüyler ince olmasına karşın çok uzunlar ve çok kötü görünüyorlar.Bende makasla kısaltıyorum.

ya annemin teyzesi kızları zamanında aygazda yakıyolarmış ama azalma fln oldumu bilmiorum canım sen nasıl yakıosun sonra iz kalmasın iyice yaklaştırmak lazım..canım sonucu bildirirsen sevinerem..
ya aslında çok basit okadarçok yaklaştırmıorum üstünden hızlı bir şekilde geçiorum ben ocakta yakıom yalnız hiç yanma fln olmadı dikkat etitigiin sürecede olmaz azalıomu çogalıomu orasını bilmiom çünkü bnde yeni başladım ama güsel gösüküo yani eski halinden kat kat daha iyi ztn bnm bilegim ince tüylerimde ince ama uzunlar ve sıklardı oyuzden çok kotu bi görünümü vardı ama artık yoklar hehe :)))) merak ediosanız bir kere deneyin hiç bişeycik olmuo yerimseniben

tüglerini kendin mi yakiyorsun yoksa hani su bildigimiz Işın Tedavisini mi uyguluyorsun tam olarak anlayamadimda :bbo:

neee :1shok::1shok:
ciddi olamazsiniz ya cani yanar insanin fisfisfis

yok yanmıyor , çünkü çok yaklaştırmıyorsun ocağa , uzaktan tutsan bile yanıyor ve kısalıyorlar , sadece çok kötü kokuyor , bende eskiden yakardım ki hala arada yakıyorum ama genelde ağdayla alıyorum Şeniz

yok yanmıyor , çünkü çok yaklaştırmıyorsun ocağa , uzaktan tutsan bile yanıyor ve kısalıyorlar , sadece çok kötü kokuyor , bende eskiden yakardım ki hala arada yakıyorum ama genelde ağdayla alıyorum Şeniz

evet hehe çok kotu kokuo jeyyar ama yaklaştırr yaklaştırmas hemencecik yanıo yaktıktan sonrada o pis koku gitsin die önce yıkıom sonra krem fln sürüom :eek:

bende orta okul caglarımda yakardım naniknanik annemden gızlı ama sımdı agdayla alıorum mıs gıbım oluorjeyyar

evet bende aldım.daha doğrusu ocakta yaktım.iyi oluyor.sadece ilk yaktığında biraz kolun kokuyor kıllar yandığı için. benim annem hep ööle yaparmış ve azalmış hatta şimdi yok gibidir...

benim bir arkadaşım bacaklarındaki tüyleri çakmakla alıyordu... ben de ondan gördüm yaptım ama bacağımı yaktım. yok çok yaklaştırmayacakmışım da ,ondan olmuş... aman aman bir daha hiç denemedim ...............................

bence yakma sır le al kol tuylrı kokunden alındıkca azalan tek bolgemızdır bu sbebten yakman dogru olmaz cunku o kokten almayacak we bır dahakı cıkısında coook kalın cıkacaktır sırı sıddetle onerırım

evet bende aldım.daha doğrusu ocakta yaktım.iyi oluyor.sadece ilk yaktığında biraz kolun kokuyor kıllar yandığı için. benim annem hep ööle yaparmış ve azalmış hatta şimdi yok gibidir...

cerencım sana sunu soyleyeyım kı ocakta yakmakla dııl sıgara kulunu sıcak sıcak basmakla oluyor o ocak ısı cok daha kalınlastırır cunku kokunden almıyor sadce utu yapıyor ancak sıgara kullerı gıbı kuller kılın kokunu yakıyor ıcıne bastırman gerekıymus ama sanırım

X