Bikini bölgesini evde nasıl alıyorsunuz?

Yaaaaaaa Bu Eldiveni Nasil Kullaniyorsunuz Sirrini Banada Anlata Bilirmisiniz. Ben Kullanmaya Kalktim Hafta Sonu Canim O Kadar Acidiki Anlatamam.krem Falan Sürüyormusunuz.yardimci Olun....kurtulmak Istiyorum Killardan...
eldiveni takıp tüyleri tutuyorsun ve hızlıca çekiyorsun,eczaneden alırsan daha iyi olur.ben koltuk altımı ve malum bölgeyi bu şekilde alıyorum.ilk başta acıyordu fakat sonradan alıştım.eskiye göre haha seyrek çıkıyor tüylerim.

ya kızlar peki bu sir ağdayı nasıl kullanıyosunuz acaba benmi beceremiyorum.makineniz falan mı var bi anlatırsanız sevinirim....

ya bu emla yı ben mı kullanmayı beceremedim. hiç uyuşmadı.. :S tabaka halinde surdum, üstüne o içindeki jelatınını yapıştrdım. 1 saat bekledim. sonuç: koca bi husrannn :S

merhaba sis

kremi tabaka halinde sürmedim ben masaj yaparak iyice yedirdim kremi
jelatini üzerine kapatsanda kapatmasanda işe yarıyor.yerimseniben

1,5 saat bekledim ben perospektüsünde en etkili olduğu zaman 1,5 - 2 saat arası diye yazıyor ordan okusaydın keşke.Ben okudum ona göre uyguladım azıcık acıyo ama okadar olur 20 dakikada işim bitti.:teytey:

sende sürdükten sonra 1,5 saat beklersen işe yarayacağını düşünüyorum ben:nazar:

Nasil Yani Tabaka Halindemi Sürüyosun Yediriyomusun Ben Tabaka Halinde Sürdüm 45 Dk. Bekledim Uyuşmuş Ama 2 Tane Kullandim.çok Güzel Bişey Ya Artik Hiç Aci Yok....

Nasil Yani Tabaka Halindemi Sürüyosun Yediriyomusun Ben Tabaka Halinde Sürdüm 45 Dk. Bekledim Uyuşmuş Ama 2 Tane Kullandim.çok Güzel Bişey Ya Artik Hiç Aci Yok....

bende ilk defa kullandım yarencim perospektüsünde sürün yazıyordu.bende eczacıya sordum oda sürüp yedirin dedi.Bende öyle yaptım.Genede işe yaradı ama bende memnunum yani:sm_cool:

arkadaşlar sir ağda'nın kartuşları var hani kuaförlerin kullandığı onlardan alın hatta iki kartuş alın çok pahalı birşey değil, cezvede suyu ısıtın içine kartuşları atın erisin biri soğuyunca diğerini kullanın eliniz bile değmeden tüylerinizi alacağınız bölgeye sürün hazır satılan ağda bezi veya evinizde bulunan sağlam bir patiska parçasını uygun ölçülerde kesin ağdayı sürdüğünüz yere yapıştırın aşağıdan itibaren hızla çekin hepsi bu, sir ağda sonrası aldığınız bölgeyi su ile temizlemeye kalkmayın kartuşu aldığınız yerden temizleme yağı alın veya bebe yağı da aynı işi görür, uyuşturucu kremle filan hiç uğraşmayın biraz da acıya dayanıklı olun ama dimi anacım:1hug:
kılsız-tüysüz günler dilerim
:dance:

bende merak ettim bu epilasyonla bu işi yapınca canı yanmıyomu insanın bu uyuşturucu kremde hakkaten uyuşturuyomu

ben de alacağım uyuşturucu kremden ama bir türlü fırsat bulamadım (yazdırmak istiyorum, sağlık karnesine yazılıyormuş) ergenliğe ilk girdiğimden beri ağda ile alıyorum tüylerimi. annem ilk zamanlar beni yatırıp ağdayla alıyordu (zorla) canım annem alıştırdı beni sağolsun. ben de ağdayla almaya devam ettim hep ama epey uzun zamanımı alıyor, canım yandığı için çabuk çabuk alamıyorum maalesef. genelde çam sakızı ağda kullanıyorum ben. çünkü bezle çekilen ağda vajinal bölgenin alt kısmında sarkmaya yol açıyormuş. gittiğim iyi bir güzellik merkezinde de bahsettiğim alt kısmı özel bir ağdayla ve bezle değil el ile alıyorlardı. ağdayı yapıştırdıktan sonra parmağınızla uçundan hafif hafif kaldırarak alın alt kısmı bu arada diğer elinizle de alacağınız bölümün gergin olmasını sağlayın. bezli ağda üst kısımda kullanılabilir ama alt kısım için tavsiye etmiyorum. ayrıca vucudun her yerine sürdüğünüz kartuşları alıp bir de oralara sürmeyin, hiç hijyenik değil bence.

ya kızlar peki bu sir ağdayı nasıl kullanıyosunuz acaba benmi beceremiyorum.makineniz falan mı var bi anlatırsanız sevinirim....

MAKİNE FALAN YOK BENDE BİLDİĞİMİZ CEZVE.YALNIZ ÇOK AZ SÜRÜP SÜRÜP HEMEN BEKLEMEDEN ÇEK. KOMPLE SÜRERSENİZ OFFFFFFFF MÜMKÜN DEĞİL

arkadaşlar ağdayla falan uğraşmayın alın bi epilatör aleti alın tüylerinizi yazın ağda ısınır heryere bılaşır oturur ağlarsınız kışın donar inanın şuan fiyatları en iyileri 100-180-200 ytl civarı yaptırın taksit alın.kılların uzamasını da beklememiş olursunuz makine miniminnacık kıılları bile alıyor tavsiye ediyorum ama ben iğneli epilasyon araştırıyorum.lazeri denedim çünkü

arkadaşlar ağdayla falan uğraşmayın alın bi epilatör aleti alın tüylerinizi yazın ağda ısınır heryere bılaşır oturur ağlarsınız kışın donar inanın şuan fiyatları en iyileri 100-180-200 ytl civarı yaptırın taksit alın.kılların uzamasını da beklememiş olursunuz makine miniminnacık kıılları bile alıyor tavsiye ediyorum ama ben iğneli epilasyon araştırıyorum.lazeri denedim çünkü

Lazerden memnun kalmadın mı? Ben de iğneliyi denedim de sabredemedim bıraktım.

Bende güzellik merkezine gidip aldıranlardanım..
Hem bacaklarımıda aldırıyorum toplam 20 dk dan az sürüyor..
Fiyatlarıda komple 30 Ytl , yazın ayda bir kışın ise ayda ikikere yada ayda bir..Çok rahat oluyor evde iki saat uğraşana kadar temiz temiz aldırım , gider..

Bende güzellik merkezine gidip aldıranlardanım..
Hem bacaklarımıda aldırıyorum toplam 20 dk dan az sürüyor..
Fiyatlarıda komple 30 Ytl , yazın ayda bir kışın ise ayda ikikere yada ayda bir..Çok rahat oluyor evde iki saat uğraşana kadar temiz temiz aldırım , gider..

aynen falla bende küçüklüğümden beri hep jiletle almıştım ne aptalmışım 5 ay oldu ağdaya başladım cesaret ettim.kuaföre gidiyorum özel bölge ayda 1 alıyorum bacaklarda öle.kendim makineyle alınca bacaklarım kızarıyor benek benek oluyor o yüzden bacaklarıda aldırıyorum.toplam 30 ytl uğraşmaya değmez...

ya bende jıletten bıktım yaa... kasıklarımı almadığım halde sankı oralarıda jılet le yapmışım ğibi oluyoo :KK43: ya bende kuaföre ğitmek istiyorum ama bi turlu cesaret edemiyorum ..of ya benide cesaretlendiren arkadaşlarım olsa .. ewdede hayatta yapamam cünkü denedşm ama cekemiyorum :KK43: arkadaşım bence kaför en iisi ama cesaret işte .. sankı bi kere ğitsek devamı ğelir ama bi ğidiş iştee ...

ben az önce evde kendim ağda yapmak içn debelendim ama sadece koltuklatlarımı alabildim.kasığımdaki kist yüzünden son 2 sefer jilet yapmak zorunda kalmıştım.şimdi ameliyattan sonra dikişlerim alınınca ağda yapayım dedim ama yemedi:çok üzgünüm:2 kere jilet yapmak bile onca yıllık ağdanın incelttiği tüyleri sertleştirmiş.en iyisi kuaför ama bildiğin yerden şaşmayacaksın.:enbuyukkk::enbuyukkk:

ben de bıktım valla uğraşmaktan.ağdacıya gitmeye de utanıyorum bi türlü cesaretlenip gidemedim. kızım olursa tutucam elinden ağdacıya götürcem küçükken o alışsın bari benim gibi olmasın :)

gel ben seni cesaretlendireyim benimde zamanında sevgilim cesaretlendirmişti benim kuaföre götürürüm hiçte utanmazsın kadın alışık çünkü sende bi kere gitmeyle alışırsın bende asla açmam diyordum sende izmirdesin bana yakınsan seninle gelirim canım benim kuaföre

Açıkçası ben de kimsenin beni ağda yapmasını istemem. Çok utanırım kesinlikle. Herşey bi yana da ağdacılar mikrop yuvası yaahuu, kuaföre bi kaşlarım için giderim o bile beni ürkütyo bazen. hepatit mepatit bi sürü hastalıklar oralarda var. Hem bi arkadaşım kuaför salonlarında çalışmıştı. Başkası için kullanılan ağdadan arta kalanlar varsa onu diğer kadnlarda kullanıyolarmış. Düşünsenize diğer kadında ne hastalık varsa hepsi size bulaşabilir. Hadi hastalığı bırakın bu iğrenç bişe yawww

bende merak ettim bu epilasyonla bu işi yapınca canı yanmıyomu insanın bu uyuşturucu kremde hakkaten uyuşturuyomu

bende buzlu epilasyon aleti kullanıyodum..philips satin ice... :) ama valla aciyi geçirdigi filan palavra yani..acıyo yine hemde bayagı acıyo..he buzun sogukluğu biraz rahatlatıyo ama acı hala en üst noktada...bende Emlayı denedim..inanılmaz....boşuna acı çekmeyin derim...his yok acı yok...süper..hemde bu kremi sigorta karşılıyo..tabi doktora yazdırmanız lazım...bi bayan doktora denk gelsemde yazdırsam bari :)

arkadaşlar sir ağda'nın kartuşları var hani kuaförlerin kullandığı onlardan alın hatta iki kartuş alın çok pahalı birşey değil, cezvede suyu ısıtın içine kartuşları atın erisin biri soğuyunca diğerini kullanın eliniz bile değmeden tüylerinizi alacağınız bölgeye sürün hazır satılan ağda bezi veya evinizde bulunan sağlam bir patiska parçasını uygun ölçülerde kesin ağdayı sürdüğünüz yere yapıştırın aşağıdan itibaren hızla çekin hepsi bu, sir ağda sonrası aldığınız bölgeyi su ile temizlemeye kalkmayın kartuşu aldığınız yerden temizleme yağı alın veya bebe yağı da aynı işi görür, uyuşturucu kremle filan hiç uğraşmayın biraz da acıya dayanıklı olun ama dimi anacım:1hug:
kılsız-tüysüz günler dilerim
:dance:

canım iyi hoş demişsinde oyle hızla çekin demesi kolay tabi :Roflol: gel onu bide bize sor :))) Bide şöyle bi durum var arkadaşlar insanlarda acı eşiği denilen bi olay var..ve herkesde kesinlikle aynı degil..bazılarının acı eşiği çok düşük ve en ufak bi acı bile bu insanlara işkence olur ( yani ben ) bazılarının ise acı eşiği yuksek olur ki onları ateşe tutsanız belki acı duymazlar :))) kimisi en ufak biseyde acı duyarken bazısı da işte boyle cart curt alıyo :))) bu yuzden cekiyim kurtulayım diyemiyorum ben :)))

X