Oyuncak dikiyoruz-oyuncak kalıpları-yapım aşamaları-basit dikimliler

Kalliste

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2007
9.109
59
55
kalıplar picasaweb.com sitesinden alıntıdır, oyuncak dikmek isteyen arkadaşlarımızın sorularına elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım, ilk önce basit kalıplar ekleyip zora doğru gidelim istedim yerleştirmemide buna göre yapacağım..

30263476682500123fe01.jpg

30451922552b5d02cb481.jpg

Son düzenleme:
Yaff kızım yok diyorum sana kallis sultan kaydirigubbakcemile3 işin kötü tarafı çevremdeki herkeste erkek doğurmakta ısrarlı . :1closedeyes: şimdi söyle bana ben bu kadar güzel şeyleri kendim için mi yapayım :roflol:

Ellerine sağlık canım

ay cok guzel bunlar,tam istedigim ,ayagima geldi ne guzel,biran once denemem lazim,delikafadulden
tesekkurler canima.s.

Yaff kızım yok diyorum sana kallis sultan kaydirigubbakcemile3 işin kötü tarafı çevremdeki herkeste erkek doğurmakta ısrarlı . :1closedeyes: şimdi söyle bana ben bu kadar güzel şeyleri kendim için mi yapayım :roflol:

Ellerine sağlık canım
Hehehe beni görmedin mi? saksıların içine bile melekler dikip yerleştirdim:roflol: yok sokak kapıma yok buzdolabıma.. Ahh bak aklıma ne geldi bir yumurtalık yapmıştım çok kullanışlı ve ilginç onunda kalıbını bulup size ekliyeyim :roflol: çabuk olun çabukkkkaydirigubbakcemile

ay cok guzel bunlar,tam istedigim ,ayagima geldi ne guzel,biran once denemem lazim,delikafadulden
tesekkurler canima.s.

Canım beğenen ve ilgilenenlerin olması ayağına daha çok şeyler gelecek mesajını versin sana:roflol:.. Ama yaptıklarınızdan foto isteriz...

Oyuncak dikecek arkadaşlar yüz boyamaları ve çizimleri için ekleme yapacağım seçenekler çok a.s.

tamam canim bekliyorum,ben biaralar bi sitede coraptan maymun gordum,ve cok heves ettim yaptim,ama kizim dedi anne bune dedim,maymun,maymundan baska herseye benziyo anne dedi,gulmezseniz resim ekliycem soz,,,,:roflol:

baskalarina iyi motivasyon olur bence eliski yapti ben haydi haydi yaparim diye,,,:roflol:

cok ğüzel oyuncaklar ama
kücük cocuk annelerinde sabır denen sey kalmıyor arkalarında koşacağız diye ama genede denemek lazım

hepsi birbirinden güzel kalıplar,paylaşımın için teşekkürler zemuszemus

X