vajinamda çok ağrı var sebebi açılma olabilir mi

melekmehmet

CANLARIM BENİMMMM (M-T)
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
1.288
1
herkesin vajinasında ağrı oluyormuş ama benim başladımı 2 gün flan geçmiyo ağrı sonra birkaç gün ağrımıyo tekrar başlıo falan doktora gitmemede daha 1 hafta falan var sizce bu ağrılar açılmaya neden olabilir mi fikri olan var mı?

senin soruna ek benzer bir soru da ben sorsam:) ilk defa baslayan kasilk agrilarim var bir haftadir zaman zaman azalior, idrar testinde enfeksion flan cikmadi, bunun da acilmayla ilgisi olabilir mi acaba?

Son düzenleme:
regl agrisina benzer agrilar bende de oluyor. Genelde gaz kaynakli oldugunu farkettim. Nasil olur da regl sancisi gibi olur anlayamiyorum.
Acilma olurken kasilma da olmasi gerekiyormus. Kasilmaniz var mi? Yani karniniz bir anda tas gibi kesiliyor mu?

ben 32 haftalık hamileyim normal dogum istediğim için merakda edıyorum acaba açılmamı oluyorki diye birde karında kasılma oluyormu diye sormuşşunuz cook oluyo genellikle ayakta hareket ederken oluyo ama bebekten kaynaklanıyo galıba o

takvimimiz var die yazmamistim; bende 28i bitiriyorum cok sukur.
kasilma olmasi normal 6.aydan sonra yalanci kasilma deniyor, doguma hazirlik, kasilma ne kadar sIklIkta geliyor ordan anlasiliyor gercek kasilmama mi yalanci kasilmama mi die.

burda bununla ilgili açtığım bir iki başlığım var:-))anacım ben çözüm bulamadım vajina ve kasık ağrılarıma.2.doktorumda normal diyo.geçtim bende artık.napam.ağrılarımla yaşamaya çalışıyorum:-))

valla gittim bugün doktora çünkü 2 gündür hiç geçmeden ağrıyordu ama doktor çook çook normal endişe edilecek hiçbirşey yok dedi herkesde oluyormuş hamilelikte ben acaba alttan bakarmıki dediydim ama normal oldugu için bakmadı bile (en iyisi hiiiç endişe etmemek kızlar demekki hamilelikte herkesde oluyo)

valla gittim bugün doktora çünkü 2 gündür hiç geçmeden ağrıyordu ama doktor çook çook normal endişe edilecek hiçbirşey yok dedi herkesde oluyormuş hamilelikte ben acaba alttan bakarmıki dediydim ama normal oldugu için bakmadı bile (en iyisi hiiiç endişe etmemek kızlar demekki hamilelikte herkesde oluyo)

sagol haber verdigin icin haftaya da ben gidecegim kasik sizilarini da ogrenip yazarim:) galiba hepsi normal ama olsun biz dtedbirli olalim. yaa turkiyede doktorlr lttan hic bakmiyor burda 4.aydan beri her kontrolde aciklik ve rahim agzi uzunlugu kontrolu yapiliyor alttan:KK43: olmadan olmaz mi diorum asla dior doktorum. ee turkiyede yapilmadigina gore demekki oluyor:KK43:

36 haftalık hamileyim 4 hafta önce kanamam olmuştu şimdi ise inanılmaz kasık ağrılarım var bu ağrılar rahim açılmasının nedenimi acaba?? doktorum 1 cm açıklık var demişti bu doğum yaklaştı demek mi??:2:

sagol haber verdigin icin haftaya da ben gidecegim kasik sizilarini da ogrenip yazarim:) galiba hepsi normal ama olsun biz dtedbirli olalim. yaa turkiyede doktorlr lttan hic bakmiyor burda 4.aydan beri her kontrolde aciklik ve rahim agzi uzunlugu kontrolu yapiliyor alttan:KK43: olmadan olmaz mi diorum asla dior doktorum. ee turkiyede yapilmadigina gore demekki oluyor:KK43:

canım aslında en iyisini yapıyor sizin doktorlar ne güzel her ay ölçüyorlarmış 32hafta bitti benim daha 38. haftada bakarız alttan diyo ya ben o arada dogum yaparsam

36 haftalık hamileyim 4 hafta önce kanamam olmuştu şimdi ise inanılmaz kasık ağrılarım var bu ağrılar rahim açılmasının nedenimi acaba?? doktorum 1 cm açıklık var demişti bu doğum yaklaştı demek mi??:2:

canım ilk hamileliğimiz olduğu için genellikle hepimiz tecrübesiz oluyoruz valla açılmamı bilmiyorum ama inşallah açılmadır bak ne guzel 1 cm açılmış demekki başladı artık açılmaya

arkadaşlar vajina ağrısı normalmiş.ben ilk bebeğime hamileyken 30.haftamda başladı doktorum bebek doğum pozisyonuna girmiş yani kanala yerleşmiş ve baskı yapıyo onun için ağrı dedi.ben 39.haftada suyum geldi ve normal doğum yaptım şimdi yine hamileyim.inşallah yine normal doğum yaparım.eğer normal doğum düşünüyorsanız sevinin bebek pozisyonunu almış onun için bu ağrılar.

bizim burdaki doktorlar hiç bakmıyo alttan.benim de bi kere bakıldı 20.haftamda serviks uzunlupun biraz kısa geldi bi bakalım demişti.neyse 3.3 cm.çıkmıştı da.iyi demişti.ama bence de bakılmalı ya.

benimde 2. gebeliğim 1.gebeliğimde suyum gelmişti doktora gitmiştim 1 cm açık var demişti ve doğuma aldı o gün dogurdum vajina agrısı yoktu 1.sinde sadece asırı yogun bel agrısı vardı.2.gebeliğimde suan 36 haftalıgım ve hamileliğimin tahmini 4 ayından itibaren dayanılmaz vajina agrısı çekiyorum komsum dediki kızlarda bel agrır erkeklerde vajina kocakarı düşüncesimi dersiniz bilmiyorum ama tam uyuyor dedikleri

benimde 2. gebeliğim 1.gebeliğimde suyum gelmişti doktora gitmiştim 1 cm açık var demişti ve doğuma aldı o gün dogurdum vajina agrısı yoktu 1.sinde sadece asırı yogun bel agrısı vardı.2.gebeliğimde suan 36 haftalıgım ve hamileliğimin tahmini 4 ayından itibaren dayanılmaz vajina agrısı çekiyorum komsum dediki kızlarda bel agrır erkeklerde vajina kocakarı düşüncesimi dersiniz bilmiyorum ama tam uyuyor dedikleri

ayy benimde erkek acaba onun içinmi ağrıyoo:KK9:

benimde doğumdan bir ya önce yalancı sancılaırm başamıştı doktorum normal demişti.

inşallah öyledir.bende 2. bebeğime hamileyim.kızımda belimde hatırlamıyorumda vajinada kesinlikle olmamıştı.vajina da olsa hatırlarım.çünkü bu acayip bi kasılma gibi bir ağrı fakat benim bu bebeğimi de kız dediler.20. haftamdayım.ben de erkek olmasını çok istiyorum.inşallah dr.lar yanılırda senin şu kocakarı doğru tahmin de bulunur :KK1: ne dersin yanılabilirler mi?bu arada senin 2. bebek erkek mi ?:KK49:

X