Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

bende terk edilmiştim 5 ay oldu yaklaşık ama facede ekliylik birbirimizde malesef ki yemin etmiştim hiç konuşmucam ta ki o yazana kadar bişi yazmıcam diye bu gün dayanamayım nasılsin dedim o da ii yazdı sen neden sormuyorsun nasıl olduğumu dedim neden sorayım dedi ben kimseye sormam dedi o zaman arkaşlarından çıkarabilirsin madem öyle sonra sen ne yapıyorsun dedi neler yaptığımızı okul iş var mı yok mu vs konuştuk ama biz onla ne sevgili olduk nede arkadaş ikisi arasında gidip geldik ama sevgili olmak için ben hevesliydim ve bellide ediyordum sonra seni rahatsız ediyorsam silebilirsin dedim tamam yazma artık dedi neden azarlıyorsun dedi hep aynı şeyleri söylüyorsun dedi hayır sadece rahatsız etmek istemediğimi söledim dedim (farkındayım çok ezik davrandım) tamam ok bye yazdı bende tamam ok by yazdım sonra dayanamayıp it gibi azarlıyorsun helal olsun dedim ve onu arkadaşlarımdan çıkardım şimdi içimde bir boşluk var hergün faceye girip profiline bakıyordum yeni arkadaşlar kızlar ekliyordu üzülüyordum paylaşımlarından pay çıkarmaya çalışıyordum şimdi sudan çıkmış balık gibiyim sildiğime pişman mıyım hayır sadece kendimi küçük ve değersiz olarak gösterdiğim için pişmanın galiba zamanı ihtiyacım var kaybetmek kolay kazanmak zor bunu anlaması zaman alcak yada onun silmem canın minnet olcak saçma ama şuan onu sildim diye üzüyorolabilceğini düşünüp yine de kıyamıyorum bakalım zaman ne göstercek sizce yaptığım doğrumu

bende terk edilmiştim 5 ay oldu yaklaşık ama facede ekliylik birbirimizde malesef ki yemin etmiştim hiç konuşmucam ta ki o yazana kadar bişi yazmıcam diye bu gün dayanamayım nasılsin dedim o da ii yazdı sen neden sormuyorsun nasıl olduğumu dedim neden sorayım dedi ben kimseye sormam dedi o zaman arkaşlarından çıkarabilirsin madem öyle sonra sen ne yapıyorsun dedi neler yaptığımızı okul iş var mı yok mu vs konuştuk ama biz onla ne sevgili olduk nede arkadaş ikisi arasında gidip geldik ama sevgili olmak için ben hevesliydim ve bellide ediyordum sonra seni rahatsız ediyorsam silebilirsin dedim tamam yazma artık dedi neden azarlıyorsun dedi hep aynı şeyleri söylüyorsun dedi hayır sadece rahatsız etmek istemediğimi söledim dedim (farkındayım çok ezik davrandım) tamam ok bye yazdı bende tamam ok by yazdım sonra dayanamayıp it gibi azarlıyorsun helal olsun dedim ve onu arkadaşlarımdan çıkardım şimdi içimde bir boşluk var hergün faceye girip profiline bakıyordum yeni arkadaşlar kızlar ekliyordu üzülüyordum paylaşımlarından pay çıkarmaya çalışıyordum şimdi sudan çıkmış balık gibiyim sildiğime pişman mıyım hayır sadece kendimi küçük ve değersiz olarak gösterdiğim için pişmanın galiba zamanı ihtiyacım var kaybetmek kolay kazanmak zor bunu anlaması zaman alcak yada onun silmem canın minnet olcak saçma ama şuan onu sildim diye üzüyorolabilceğini düşünüp yine de kıyamıyorum bakalım zaman ne göstercek sizce yaptığım doğrumu

bence ıyı yapmıssı caım cunku gerı donmek ısteyen pısman olan bırı ole soguk davramazdı yanı

kızlar bende 2 bucuk ay once falan ayrılmıstım sevglımden burada da yazıyordum duygularımı onu gorunce hıc unutamadıgımı anladım ve bugun ıtıbarıyle barısır gıbı olduk gorusuorz bakalım zaman neler gosterecek umarım ıyı seyler olur herseyı hayırlısı yaa

Valla şuna bende katılıyorum.peşinden koşma,yalvarma yani.sonucunda aklına gitmeyi koyduysa ya gidicek ya da merhametliyse yanında kalmaya çabalıycak.ne anlamı var ki kendi istediği için kalsın kalıcaksa.düşünüyorumda karşımda benim için aciz bi şekilde ağlayan birine merhamet duyarsam üstüne bir de aşkla ilgili bir sorun yaşıyorsam ve bunu sorguluyorsam daha bi yavan gelmeye başlar o duygu.karışır aklım ne yapacağımı bilemem.yani o üzgün diye mi kalmak istiyorum yoksa sevdiğim içinmi anlayamam.o yüzden gitmek isteyen bir gitsin bakalım.yaşasın.bensiz bir nefes alsın.benden bir günaydın mesajı almadığı günleri olsun.yokluğumu iliklerinde hissetsin.acı vermeye başlarsa boşluğum dönecektir geri.içi acıya acıya dönmüyorsa geri bu onun problemidir artık.siz özgürsünüzdür,sizin kalbinizde bir yük yoktur.artık onun kalbindedir yük siz terkedilmişliğe ağlarsınız o mücadele edemeyip kaybetmişliğe.ve terkedilmenin acısı çabuk geçer ama kaybetmişliğin acısı bi ömür sürer.ben terkedildim şuan evet ama bu geçicek ama zamanında kaybetmişliğimin acısını unutamadım hiç ii biliyorum.çokta üzülüyorum şuan.bende herkes gibi kendimi suçlamaya başladım.sonra farkettim ki ben bir çok kişiden daha fazla hata yapmadım.sevgi bırakılmaz,her ne olursa olsun terkedilmez.mücadele edilir.sonuna kadar son damlaya kadar..seviyorum ama gidiyorum olmaz.ben dayanamıycak kadar dolduğumda bile gitmediysem o da gitmemeliydi...fırtınalara yenilen bir aşkım olucaksa hiç olmasın daha iyi.bunları mantığımla yazıyorum.ama kalbime yön vericek olanda o.neyi düşünürsen onu yaşatırsın kalbine.beyinle kalp ayrı değil o denli...hatta gidebilen dönmese daha iyi...yine gitmeyeceğini kim garanti edebilir.kalbiniz bu tedirginlikle kendinden her zaman ödün vermeye hazır olucak ve hiç birzaman kendiniz olamıycak sağlıklı hareket edemiyceksiniz.bir araya gelebilirsiniz ama bu biraz kendiliğinden olsun çabayla değil.

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: harika yazmışsın arkadaşım ellerine sağlık, bayıldım yazına :KK34:

Arkadaşlar demişya ''sensizliği iliklerine kadar hissetsin''
Hissetmeyen hissetmiyor arkadaşlar ya....
Benim nefes alamaz zamanlarım olmuşken..
Bensizliği benim onsuzluğu hissettğim gibi hissetmiyor ya;öyle acıtıyor ki..
O sinsi sakin de hissetmedi..Bu deli dumrul da hissetmedi..yokluğumu hissetmediler..
O günden beri aramamıştım.Bugün dayanamayıp aradım.
Çok ruhsuz konuştu..
Bana bunu layık gördü demek;o kadar vefadan sonra..
Ben aklına geldimmi''diye sordum..
Yok gelmedi''dedi.
Unuttun mu yani''dedim;
unuttum''dedi..
Ben de ruhsuz konuştum..içim acısa da..
..Kapatmam lazım dedi ve kapattı..
Çok acıydı,beni unuttuğunu anlamakk....

Bu duyguyla başa çıkmak ne kadar zormuş;iki sevdiğim;can bildiğim insan da ''bensiz'' olmak istedi..
zormuş başa çıkması..

Son düzenleme:
O sinsi sakin de hissetmedi..Bu deli dumrul da hissetmedi..yokluğumu hissetmediler..
Çok ruhsuz konuştu..
Yok gelmedi''dedi.
Unuttun mu yani''dedim;
unuttum''dedi..

Bu duyguyla başa çıkmak ne kadar zormuş;iki sevdiğim;can bildiğim insan da ''bensiz'' olmak istedi..
zormuş başa çıkması..

:KK14::KK14::KK14:çok üzüldüm pislikler:KK14:

Herkesin duyguları ayrı yönde işliyor.her duygusallık aynı değildir.çok iyi biliyorum ki dön diye ağlasam ve devam etsek inanın hiç mutlu olamıycam.bazen kadın niye karışıyor ki bile diyebiliyorlar bi kavgaya karışmak istediklerinde.kararlarına saygı duyulmasını beklemeleri sizin onları düşünmenizden daha önemli olabiliyor bazen.evet erkekler malesef böyle ama ne yaparsak yapalım bizde böyleyiz.kadınız çünkü.bir çok erkek kendi karar verdiğine inanmak ister.bu şeyi aklına siz sokmuş olsanız bile.erkeklerin çoğu acısını kendi kendine çekmek ister.çok saçma bir biçimde içine akıtır gözyaşlarını.atlatırız kardeş ayıpsın der mesela arkadaşı teselli etmek istediğinde bile.görüyorsunuz biz kadınlar paylaşım içindeyiz.biz daha ağır bi ayrılığı böyle dolu dolu yaşayarak atlatıyoruz ve içimizde hiç birşey kalmıyor daha sonra.ama onlar uyuşuyorlar.çözmeden rafa kaldırıyorlar ve o uyuşukluk geçtiğinde gün gibi yüzlerine çarpıyor gerçekler.farkımız bu sanırım.biz ağlaya ağlaya tek bir iz bırakmamacasına silicez belki ama onlar kaybettiklerinin esiri olarak çıkıcak karşımıza.çok seviyorum ben de ama terkedilmişliğin kırgınlığını bir türlü atamıyorum içimden.onu bi yandan severken bi yandan da beni hiç düşünmeden gittiğini düşünmek çıkmaza sokuyor.sevgimle gururum çakışıyor ve susuyorum.hani bazen her ne olursa olsun şuan dönse bana sımsıkı sarılsa başka hiç birşey umrumda değil diyoruz ya bekleyin o geçicek.mesela takibi bırakın.kiminleyse kiminle.sizi neticede bıraktı o.o ve ya şu sebeple bırakıldınız işte dahası var mı.hatanız varsa af dileyin,içinizde kalmış son şeyleri söyleyin.ona belki hissettiremediklerinizden dem vurun,yanlış anlaşılmaları düzeltin ve gidin.dahası boşa.bazılarının yalnızlığa ihtiyacı olabilir.herkes aynı değil.bu kabul edilemez benim açımdan ama en azından bekleyenler için...

:KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: harika yazmışsın arkadaşım ellerine sağlık, bayıldım yazına :KK34:

saol arkadaşım çok üzülüyorum şuan bende ayrılalı 5-6 gün oldu ama daha önceki ilişkilerimde hiç bi işe yaramadı durdurmaya çalışmak .hatta dönme süresini daha da uzattı.ha dersenki giden döndü mü döndü.ama benim içimde hiç birşey kalmamıştı.kalsada güvenmediğimden başlayamadım.o yüzden tecrübe oldu ve zaman geçtikçe kendi değerininde farkına varıyor insan zaten.seven geri döner onlarda insan erkek olsalar dahi.dönmüyorlarsada uygun değilmişiz diyebiliriz.kimine tadından yenmez muhabbetin vardır akar akar kiminle oturur bakışırsın bundan pay biçelim

Kızlar bişey sorucam.benim başlangıçlarım hep annemin evlilik yıldönümüne denk gelio ayrılıklarım doğum günümden sonraki haftalara.yani annemin evliliği bir başlangıç doğum günümden sonra bir bitiş ve tek başıma yeni bir başlangıç gibi.sizinde tarihleriniz var mı böyle enteresan merak ettim.ama benimki sadece aşk açısından diil iş anlamındada vs. böyle herşeyde

Kızlar bişey sorucam.benim başlangıçlarım hep annemin evlilik yıldönümüne denk gelio ayrılıklarım doğum günümden sonraki haftalara.yani annemin evliliği bir başlangıç doğum günümden sonra bir bitiş ve tek başıma yeni bir başlangıç gibi.sizinde tarihleriniz var mı böyle enteresan merak ettim.ama benimki sadece aşk açısından diil iş anlamındada vs. böyle herşeyde

Derinden bakınca hayatımızın asla ve asla tesadüflere bağlı olmadığını anlıyor insan.
Gene de siz iyi şeylere anlam verin. Kendinize bu tür tarihler yakıştırmayın.
Sevgiler

Çok ruhsuz konuştu..
Yok gelmedi''dedi.
Unuttun mu yani''dedim;
unuttum''dedi..

zormuş başa çıkması..[/QUOT

Cnm hiç üzülme inanki değmez.Şunada emin ol ne kadar hissetmiyor akıllarına gelmiyor gibi davransalarda gururlarından yada korkularından itiraf edemiyorlar.Biz kadınlar nsl hemen kaybımızın acısını hissedersek,onlarda düz mantık olduklarından geç kafalarına dank ediyor.Bnde sevgilimle ayrıldığımda hemen faceten silmiştim.Ama gizli gizli bakardım.Paylaşımları bnm duvarımdaki paylaşımlara cvp şeklindeydi.Hatta bir sözümü duvarına yazmıştı ve o sözü bn içimden gelerek yazmıştım kalıplaşmış sözlerden değildi.Onu sadece bir kere arayıp bir kere daha deneyelim dediğimde faceteki duvarıma hiç bakıyormusun diye sormuştum.Hayır hiç ilgilenmiyorum dedi.Ama bnm sözümü yazdığını söyleyince tek sendemi var sanki diye itiraz etmişti.Evt o söz bana ait değince ne var yani snn facene bakmam snn çokmu hoşuna gitcek sanki dedi.Anlıycanız acı çektirmek istediklerinden ve gururlarından yalan söylüyorlar.Normal erkek arkadaşlarımada sevgilini özlüyormusun diye sorduğumda asla diyolar.Ama 2sene önce biten ilşkisinden kalan ex aşkının resimlerini facete paylaşıyor.Altınada tabi bir not sadece öylesine paylaştım bişey hissetmiyorum.Düşünün resimleri silmemiş ama sorunca aklına gelmiyor ne mantık:) Bu arada bnmkide msnden bni silmemiş bn engelledim ama adresini o silmeden kaldıramıyorum ona msnimi sil dediğimde bn silmicem sen sil diyor.Ama sorsan bni istemiyor.Gerçi dönsede artık bn onu asla kabul etmem.
Offf ya bunlar resmen yaramaz çocuklar gibiler bir güzel sopa attırcaksınki akılları başına gelsin.Bn dayak karşıtı olamama rağmen evire çevire dövebilirim:))

Cnm asla pişmanlık duyma.Yamasaydında aklında soru işareti kalıp sürekli seni yiyip bitircekti.Son bir kez sevgin için denemişin.Aşk insana neler yaptırıyor.En azından şimdi soru işareti kalmadı birde zamanla acın hafiflicek.Ama zaman geçtikçe onun kafasına dank etcek.Silmeklede en doğrusunu yapmışın.Yoksa seni elinin altında çantada keklik olarak düşünürdü.Değerini bilemezdi.Şimdi zamana bırak ve en azından vicdanen rahat olmaya çalış.Aşk için elimden geleni yaptım diye kendine moral ver. Bnde snn gibi başta kızdım kendime ama şimdi düşününce iyiki diyorum en azından aklımda soru işareti kalmadı vicdanen de rahatım.Artık gönül rahatlıyla önüme bakabilirim.Yapmasaydım acabalar bni yiyip bitirirdi.Tabi bn bir kere aradım ve asla bir daha yoluna çıkmadım.

ben elimden geleni fazla fazla yaptım vicdanım çok rahat ve bu günde beyfendi bildirimlerime abone olmuş ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim

ben elimden geleni fazla fazla yaptım vicdanım çok rahat ve bu günde beyfendi bildirimlerime abone olmuş ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim

Tabiat boşluk kaldırmaz. Erkekler ise hiç boş duramaz. Kimseyi bulamamıştır,pişman olmuştur(küçük ihtimal)vs.. Aman! sakın ha!.İnanmayın. Aklının ucunda bir yerlerde varsınızdır ama işte o kadar.
Geri gelirse sizin için daha iyi olmaz. Taviz veren alttan alan kısım onlar olmuyor ne yazık ki. Taviz verenler burada bizim gibi yorum yapıyor, veryansın ediyor. İlla da onsuz olamıyorum diyorsanız..
Sevgi sabır istiyor, beklemeyi öğrenmek gerekiyor. Zaman size ya onu getirecek ya da sizi tamamen ondan koparacak.

yo o bulur hatta silmeden önce kızları eklimişti bende aylar sonra dayanamayıp konuştum baktım tersliyor sildim sonrada kendi faceden bildirimlerime abone olmuş mesaj attım senin konuşcak arkadaşların var beni abonelerinden çıkar diye gelip yalvarsa gözümde yok çünkü gözümden düştü

bi ilişki nasıl başladıysa öyle devam ediyor. yani ayrılık olmuşsa bi kere, tekrar bi araya gelinse de o ilişkiden çok umutlu olmamak gerek.

X