Ramazanda Diyete Başlayıp Hızını Alamayanların Birlikte Zayıflama Günlüğü

Slm kızlar :)))
Bende dün itibariyle kendimi akşam 6 dan sonra hiç bişi yememeye alıştırıyorum bakalım başarılı olacak mıyım:KK17:

oyyyşşş kızlar ben bugün cozuttum :KK23::KK23: tatlı ,dondurma derken gün bitti ya, bi de akşam 6 dan sonra yememeye çalışıyorum ama alışkanlık olmuş heralde tutamadım kendimi yedim. ama bugünden sonra tekrar dikkat etmeye başlıyorum ,eee bi hafta sonra sözüm var ayıptır söylemesi :KK52::KK52:

oyyyşşş kızlar ben bugün cozuttum :KK23::KK23: tatlı ,dondurma derken gün bitti ya, bi de akşam 6 dan sonra yememeye çalışıyorum ama alışkanlık olmuş heralde tutamadım kendimi yedim. ama bugünden sonra tekrar dikkat etmeye başlıyorum ,eee bi hafta sonra sözüm var ayıptır söylemesi :KK52::KK52:
Ben gün içinde birazcık kaçırsam da kızmıyorum artık kendime canım yaaa önemli olan 6dan sonra yememek zaten..Bugün gittim kendime dar paça kotlar aldım çok da yakıştı şimdi onun sevinciyle gaza geldim bakalım:KK52:
Sözün de hayırlı ugurlu olsun canım:KK16: Darısı başıma:KK31:

Ben gün içinde birazcık kaçırsam da kızmıyorum artık kendime canım yaaa önemli olan 6dan sonra yememek zaten..Bugün gittim kendime dar paça kotlar aldım çok da yakıştı şimdi onun sevinciyle gaza geldim bakalım:KK52:
Sözün de hayırlı ugurlu olsun canım:KK16: Darısı başıma:KK31:

amin canım amin :KK16::KK16::KK16:
işte ben 6 dan sonra yedim ya bir sürü şey. yarın sabahtan itibaren başlıyorum yine o katı diyetime. bi kaç gün yemek yemeyi unutmam lazım ,bulgur fln haşlayıp yiyicem ,ya da sebze.normal yemek yemicem bi kaç gün.tatlı hakkımı da fazlasıyla doldurdum , uzun süre ağzıma sürmemem gerek :26::26: 50 leri görmeme sadece 3.5 kilo kaldı , acele etmem lazım , bekleyemem fazla :KK52:

petuniacımmm çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah...

ben bugünde cozuttum hemde fenaaaaa.çok saçma sapan beslendim.

sabah 08:30 civarı 1 antep fıstıklı sarma tatlısı ve 1 şöbiyet (sabah sabah rüyamda mı gördüm ne :))) )
öğlen 11:45 civarı yarım ekmek kokoreç ve 1 koca bardak turşu suyu bol acılı :)
ara mı ana mı bilmem bi öğün daha 14:15 gibi 1 adet peynirli domatesli izmir kumrusu
15:30 gibi 1 kuru incir
Akşam 19:00 3 kaşık kuru fasulye 6 kaşık bulgur pilavı ve 5-6 tane biberiye turşusu
ve 20:40 1 taze incir

aman tanrım yazınca ne yemişim dedim ya..aynen yukardaki gibi bugünü de mahvettim.çok fena bi açlık duygusu var neden bilmiyorum tutamıyorum sanki kendimi.3 gündür fiyaskoyum.evden uzak olunca düzensiz besleniliyo işte böyle :KK43:(((

yarın itibariyle 9lu hayat çayımı ve metabolizma hızlandırıcı çayıma içmeye başlıycam yine.ve evimde olucam düzenli beslenicem inşallah :KK66:

Son düzenleme:
merhaba bebeğimleeeeerrr :) tamı tamına 62.600 kiloyuuum. yani bayramdan taki bu güne kadar yedimde yedim ayrıca regl oldum dayadım tatlıya.. şöyleki yarın diyetime başlıyorum benim için diyetimin 2.devresi başlıyor anlıyacağınız :) ayrıca reglim bitince oruç tutmaya devam edicem :) 6 günler mi ne varmış ayrıyetten 1 hafta tutamamıştım malum. o ikisini tutucam. hem sevaaap hem sağlık:):) 2 kilomdanda kurtulmuş olurum böylece hadi bakalım hayırlısı :) hep gezdim anca evime geldim o yüzden yazamadım sizinle olamadım kusura bakmayıın :)

hoşgeldin littlebadgirl cüm :KK66: yarın itibaren devam diyetlere :KK66: bende oruç tutucam 6 günler için. oruçken ne güzel kendimi tutuyodum şimdi bıraksalar dünyaları yerim gibi geliyo :)))) neyse bugün deli gibi yedim yarına Allah kerim...

Yeni basligimiz hayirli olsun :)) Cok gec kaldim ben de, yeni dondum tatilden. Maalesef kacamaklarim oldu, genelde tatli kacamaklarim. Onlari da spor salonunda 2-3 saat ter atarak yakmaya calistim :)) Bu sabah tartildim 80.6 ciktim sanirim 1 kilo almis olabilirim. Ama cabuk gidecek insallah :)

hoşgeldin littlebadgirl cüm :KK66: yarın itibaren devam diyetlere :KK66: bende oruç tutucam 6 günler için. oruçken ne güzel kendimi tutuyodum şimdi bıraksalar dünyaları yerim gibi geliyo :)))) neyse bugün deli gibi yedim yarına Allah kerim...

evet canım devaaam :) banada ya her an yiycekmişim gibi geliyo tutmaya çalışıcam ama bakalım :):) bende çikolataya boğdum kendimi bilinen kız sendromu son gece herşeyi ye yarın diyettesin düşüncesi :KK70: yarın yeppyeni mutlu sağlıklı birgün olması dileğiyleee :)

Buralar canlanmış yeniden:KK52: Hoşgeldiniz dostlarr :)))
Kızlar ben gün içinde yediklerime dikkat ediyorum ama regl oldum iki gündür çok sıkmıyorum ama akşam maksimum saat 7den sonra pek bişi yememeye çalışıyorum.İnş pazartesi sabah akşam yürüyüşe başlıcam sporu artırcam 10 günüm kalacak evden gitmeme,on gün boyunca kascam..Şimdi öğlen yemeginde evde ne pişmişse yiyorum ama az yiyorum diyet psikolojisine sokmak istemiyorum kendimi sonra kendimi tıka basa yerken buluyorum,canım istiyosa yiyorum ama frenliyorum da kendimi..Kilom 67-68 arasında gidip geliyo o yüzden kendimi kandırmayayım dedim 68 yaptım..Ahh ahh oruçta 66yı görmüştüm ama kasmayı bırakınca böyle oldu,neyseee geçmiş geçmişte kaldı hiç üzülmüyorum,on güne kadar 65 olursam yetecek.Sonraki bir hafta boyunca yine sporuma devam ederim ,sonraki hafta da okulum başlıyor bakalım o zamanda planımda degişiklik olursa yazarım:21:
Bugün kahvaltıda 10.00 gibi, oruçta açtığım ve yemeyi bırakacagımı söylediğim nesfit+süt ikilisi yedim (paket bitene kadar yicem ne yapayım:KK17:)
akşam yemeği kuru fasülye+ pilav olacakmış ama muhtemelen öğlen bişi yemicem saat 6 olmadan birazcık bu ikiliden yerim..Sizce ağır mı olur kızlar ne dersiniz_?:KK30:

MYDMR cim kuru fasulye şekerli bir besin olduğu için bir öğünde en fazla 5 kaşık yemen gerekir :KK66: ekmek yemiyceksen pilavdana 2 kaşık yiyebilrisin :KK66: yanında yağsız istediğin kadar salata ye hatta 3 kaşık da yoğurt da yiyebilrisin bunlara ek olarak :KK66: bu şekilde gayet sağlıklı bir öğün olur ağır olmaz :KK66:

bugünkü kahvaltım;
2 dilim ekmek
1 parça peynir
domates biber 3-5 çatal
yağsız tavada 1.5 yumurta
3 tane hindi jambon
1 çay kaşığı vişne reçeli :KK43:

kahvaltıdan 2 saat kadar sonra 1 taze incir

öpüldünüz kızlar..sizde yazın ki destek olalım ve teşvik edelim birbirimizi.

Kızlar bugün feci kaçırdım. Ne yediğimi ne siz sorun ne ben söyleyeyim. İyi ki metabolizmam çalışıyor da yediklerimin birazı gitmiştir... Diyete ilk başladığımdaki o azmimi özlüyorum. Bayramın ilk günü de bu şekilde azimliydim ama sonra birden bozuldu. Neyse ki bu yediklerimden sonra motivasyonum biraz yerine geldi. Şu 1 haftayı kaçamaksız atlatırsam o kadar mutlu olacağım ki...

canım nesfit ye yaa ama az olsun öz olsun herşeyden yemek lazım hem :) ben sabahtan beri 2 yemek kaşığı yoğurt bir etimek ve 1 salatalıkla duruyorum.canım hala yemek istemiyo gece başka yemeklere saldırmamak adına bekliyorum son raddeye kadar.sonra akşam yerim çorba yadak yine yoğurt etimek.öğleni es geçtim oruçtan alışkınım zaten böyle iyii :) ben 62 lerde sürünüyorum 60 olsam en azından 2 haftada.. sonrası 1 kilo çok kolay

ohhh ohh canlanmış buralar :)
kızlar bi kaç gündür çok rahatsızdım , karnımda bi sancı , baş dönmesi , mide bulantısı , halsizlik , baş ağrısı ... ne ararsanız var yani :KK50: 2 aydır çektiğim üzüntünün acısı sanırım yeni çıktı. dün akşam yemeği niyetine 8 de bi br süt içebildim sadece , canm bi şey istemedi , zaten bütün gün yatmıştım.yemediğim iyi oldu. sabah kilom 63.2 idi ama sanırım midem bomboş olduğu için öyle çıktı. bugün daha iyiyim ,sadece halsizlik kaldı biraz. spor da yapamıyorum hiç , dün yapmak istedim ama ne mümkün ,yataktan kalkmak bile azaptı. bugün de çarşıda gezdim biraz ,spor yerine geçsin, söz tepsisi , isteme törenindeki ikramlıkları falan aldık annişimle :KK52: yarın da bütün gün evi temizlerim al sana spor :) pazar geliyolar beni istemeye , hala rüyada gibiyim :KK16::KK16: salı da sözüm olucak inş , buyrun gelin kızlar :KK16:

bugün yeme işini azcık kaçrdım sanki ,
sabah 6 da kalktım (dün bütün gün yatınca :KK23: ) 1 br yarım yağlı süt , 1,5 etimek yedim
çarşıda annemle beraber 1 sigara böreği + 1 br çay ( 9 da )
eve geldim 4 tane taze incir yedim
sonra bi tane narlı çifte kavrulmuş lokum ( kahvenin yanına ikram :KK52: )
2 saat kadar sonra 3 lokma ekmek eşliğinde bir kaşık domates biber sote
yarım saat sonra 3 dilim kavun
1,5 saat kadar sonra yarım etimek eşliğinde sotenin kalanını yedim ( bir kaşık kadar yine )
bi ara 4 tatlı kaşığı yoğurdun içine çeyrek armut doğradım yedim
yarım ceviz yedim
akşam 6da da bi kepçe tavuk suyuna çorba + 6-7 çatal ciğer tava yedim
2 br yeşilçay içtim , ve bol su yine...
çok yemişim yaa , ama halsizlik olduğu için ve benim için önemli olan gün yaklaştığı için , daha da hasta olmayayım diye aç kalmamaya çalıştım. canım bi şeyler yemek istedikçe yedim. ama çok kalorili bi şey yemedim sanırım ciğer tava dışında. ama daha az yemem gerek , farkındayım :18: bi de dün başım dönerken şekerim düştü bahanesiyle bi kitkat yemiştim , sonra midm bulandı falan. bugün kitkatı görünce tiksindim , inş böyle devam eder :KK53::KK53:

petuniaaaa canım normal yemişsin ya.hem sık sık yiyince metabolizma tavan biliyosun :):) bu yediklerinin üzerine bide spor yap tamamdır işlem.yapmasanda bende formda kalırsın yani ne kilo alırsın ne de verirsin bu yemeyle.ama herkesin başka tabi bünyesi.en iyisini yapıyosun istediğini yemelisin yoksa saldırıyoruz ona buna :):) bende 2 dilim fırında peynirli börek yedim 2 dilim ama hazır yufkadan çok kalori yoktur heralde.1 salatalık 2 kaşıkda yoğurt yedim bugünlük bukkadaaaaar :)

petuniaaaa canım normal yemişsin ya.hem sık sık yiyince metabolizma tavan biliyosun :):) bu yediklerinin üzerine bide spor yap tamamdır işlem.yapmasanda bende formda kalırsın yani ne kilo alırsın ne de verirsin bu yemeyle.ama herkesin başka tabi bünyesi.en iyisini yapıyosun istediğini yemelisin yoksa saldırıyoruz ona buna :):) bende 2 dilim fırında peynirli börek yedim 2 dilim ama hazır yufkadan çok kalori yoktur heralde.1 salatalık 2 kaşıkda yoğurt yedim bugünlük bukkadaaaaar :)

kilo almayayım da bi süre vermem dursa da olur canım ,biraz askıya aldım diyet spor işini , seminerlerim bi başlasın , okul bi açılsın da o zaman tekrar düzene giricem bakalım. şimdilik sadece kilo almamaya çalışıcam. zaten telaşlıyım , midemde kelebekler ,almam heralde yaaa:KK1:

protein diyeti gümüshümm yapıyodu canım , o cvp verir sana , ben yapamıyorum öyle belirli diyetler ya , az yeme her şeyden yeme felsefesini uygulamaya başlayabildim sonunda :KK37:

X