Anneler tükürük yutamama sorunu yaşayan var mı?? Bi bakın lütfen :(

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.827
23
Oğlum 3 günllk oldu ama hergün korkutuyor bizi :KK43:( Doğduğu gün emdikten sonra tuhaf ses çıkarıp kızarmaya başladı annemler kucağına aldı bir panik hemşireye koştuk kustu sanırım amino sıvısı onları atıyormuş ama biz eve geldik hergün mutlaka oluyor . tükürüğü baloncuk oluyor sonrası sormayın ben kopyurom ağlamaktan bide ağzından burnunda çıkıyo süt o anda ters çevirim sırtını sıvazlıyoruz ve bu yüzden gece gündüz nöbetteyiz uyumadan :KK43: vardiyalı çalışıyoruz annemle......
cümlem çok bozuk oldu ama anlamışsınızdır.. düzelen var mı sonradan ??
hüngür hüngür ağlıyorum öyle olunca :KK43:(

oyy kıyamam ben kuzumaaa yaaaa...
Anılcım doktor ne diyor belki tükürük salgısı çok salgılanıyordur hormonlarla alakalıdır... inşallah geçer bitanem...:Saruboceq:

Birşey demedi bebek hemşireleri olur dedi anne karnındaki aldığı bilmem neleri atıyormuş...... anlamadım gitti ömrümden ömür aldı..Hastanede olanda hava verdiler hemen :KK43: inşallah çabuk alışır geçer

bizde öyle bi sorun yok o neyse bızımkıler nıye atmıoo ozman panik yapma canım...nıye ağlıyıp moralını bozuyosun sütün kaçar..

tükürük oldugundan emin misiniz? Bizimde ayni durum oldu gece birden tikanmaya basladi ve hemen doktorlar aldi ve agzindan ve burunundan bir boruyla temizlediler. Bir gün sonrada ayni sey olunca doktorumuz dedi ki bu Akcigerde bir birikim seklinda olabiliyor. Miktar cok mi diye Akciger film cekilmesi gerekiyor. Ve 2 gün röntgen cekildik. Sükür birsey cikmadi ve birdaha olmadi. Sizin bu durum sürüyorsa bence mutlaka bir cocuk doktor ile görüs allah korusun gercekten cok zor bir durum. Bende cok panik olmustum ögle tikaninca.

yağmurcum geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda düzelir canımm.....

canım hiç üzme kendini düzelir bizimde oldu hastanedeyken ama sonra düzeldi yan yatır bebeğini devamlı ama kendini üzme

teşekkürler kızlar inşallah bir daha yaşamam :KK43:(

selina bebek hemireleri 2 defa götürdü dediğin gibi burnu falan temizlenmi sanırım anne karnında ki yuttuğu sulardı ama eve gelince de az bi tükürükle aynısı oldu tam midesi bulandı ters çevirdik burnunda falan çıktı .... Allah' a şükürler olsun dün olmadı tam midesi bulanacakken ters çevirdim düzeldi...

Lohusalık depresyonu başladı ya herşeye ağlıyorum

teşekkürler kızlar inşallah bir daha yaşamam :KK43:(

selina bebek hemireleri 2 defa götürdü dediğin gibi burnu falan temizlenmi sanırım anne karnında ki yuttuğu sulardı ama eve gelince de az bi tükürükle aynısı oldu tam midesi bulandı ters çevirdik burnunda falan çıktı .... Allah' a şükürler olsun dün olmadı tam midesi bulanacakken ters çevirdim düzeldi...

Lohusalık depresyonu başladı ya herşeye ağlıyorum

merhaba benim bebeğim 4 aylık ve doğduğundan beri başında nöbet bekliyoruz eşimle birlikte. uykuyu yemeği hertürlü işimizi sırayla yapıyoruz çünkü uykusunda da bazen tükürüğünü yutamıyor. bu konuda çok önce bir konu açmışsınız sizin bebeğiniz düzeldi mi. hangi dr lara gittiniz nasıl bir tedavi uygulandı ne olur bana cevap yazın yardımcı olun. psikolojim bozuldu.

merhaba benim bebeğim 4 aylık ve doğduğundan beri başında nöbet bekliyoruz eşimle birlikte. uykuyu yemeği hertürlü işimizi sırayla yapıyoruz çünkü uykusunda da bazen tükürüğünü yutamıyor. bu konuda çok önce bir konu açmışsınız sizin bebeğiniz düzeldi mi. hangi dr lara gittiniz nasıl bir tedavi uygulandı ne olur bana cevap yazın yardımcı olun. psikolojim bozuldu.

ezgi merhaba benim de oğlum 4 aylık ve bizde eşimle nöbetteyiz bizim sorunumuz daha büyük bizde yutkunma hiç yok bende sorunumu doğum sonrası bebek sağlığı ve hastalıkları forumuna yazdım ordan okuyabilirsin senin sorununa gelince yutkunma testi yaptırdınız mı doktorunuz ne diyor bu konu hakkında

X