adetten 5-6 gün önce kahverengi akıntı

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
slm arkadaşlar,bir konu açmıştım ama yerleşme kanamsı hakkında,benimadet öncesi 5-6 gün kadr öncesi kahverengi akıntı şeklinde lekelenme başladı.1 gün olmadı bigün oldu ama azoldu......falan falan.böyle günümüze kadar geldi.Şöyle Ki;
28 haziran SAT.
14 temmuz Yumurtlama lekelenmesi yaşadım 1 günboyunca kahverengi.
Gebelik istediğim için değerlendirdik:)
21 temmuz şeffaf akıntıda kırmızı çizgi gibi bişey
22 temmuz bişey yok.
23 temmuzdan bu yana da yani bugün 27 si kahverengi akıntı lekelenme devam ediyor.
bu arada 3 kez tes yaptım bu lekelenmeler başladığı anda.adetime 5-6 gün kala yani.NEGATİFti sonuç.
Gelmesini belkiim dicem daha kahverengiler geliyo.napıyım bilemedim.
Yok mu böylebir duruma şahit olan

slm arkadaşlar,bir konu açmıştım ama yerleşme kanamsı hakkında,benimadet öncesi 5-6 gün kadr öncesi kahverengi akıntı şeklinde lekelenme başladı.1 gün olmadı bigün oldu ama azoldu......falan falan.böyle günümüze kadar geldi.Şöyle Ki;
28 haziran SAT.
14 temmuz Yumurtlama lekelenmesi yaşadım 1 günboyunca kahverengi.
Gebelik istediğim için değerlendirdik:)
21 temmuz şeffaf akıntıda kırmızı çizgi gibi bişey
22 temmuz bişey yok.
23 temmuzdan bu yana da yani bugün 27 si kahverengi akıntı lekelenme devam ediyor.
bu arada 3 kez tes yaptım bu lekelenmeler başladığı anda.adetime 5-6 gün kala yani.NEGATİFti sonuç.
Gelmesini belkiim dicem daha kahverengiler geliyo.napıyım bilemedim.
Yok mu böylebir duruma şahit olan

Merhaba Canim,
ayni sorunu suan bende yasiyorum...bendede kac gündür ayni problem,
bende test yaptim negatif cikti, artik yarin randevu aldim doktora gidicem
sende bir doktora görün istersen, en saglikli bilgiyi onlar verir diye düsünüyorum.
bende testin sonucunun positif cikmasini cok istedim ama negatif diyor, yalniz sunuda bil ki inan testlere hic güven olmuyor....yani hamile olabilirsinde, yinede negatif cikabilir....
Allah gönlünüze göre versin canim :CüvCüv:

Öptüm.

adetten önce yaptığım testler oldukları için yine de bi umut besliyorum
bir de şöyle bişey var başıma ilk defa geliyo,adetten önce böyle lekelenme olması.şöyle olurdu bazen.adetim zamanında gelirdi atıyorum 28 haziran geldi 28 temmuz da başlasaydı bu kahverengi lekelenme umutlanmazdım ki.derdim ki adetim geldi sökülemedi herhalde.ama bu farklı.ya bilmiyorum işte hayırlısı tabi
allah hakkımızda hayırlısını versin.burada cvp yazan herkesin yorumu çok önemli benim için.teşekkür ederim.bende gidicem bi dr a ii bi dr buldum manisada

bu ay aynı şeyler banada oldu adete 4 -5 gün kala o kahverengimsi leke 1 buçuk gün geldi.... ve sonrasında adetim 8 -9 gün gecikti 2 kez kan 1 kez idrar testi yaptım sonuç negatif nihayet dün gece birden hastalandım.....

sanırım yaz aylarındayız diye bu tip dengesizlikler yaşıyoruz....

umarım hamişsindir......

arkadaslar aynı seyı ben de yasadım. adet olduktan on bes gun sonra uc dört gun kesık kesık bazen kahve rengı bazen acık pembe akıntım oldu. benım adetım hıc sasmadı bu zamana kadar. ben de hamılelıkten suphelenıyorum ama test yapma sansım da yok cunku acık denızdeyıım. BU akıntıyı ysadıgım zaman da mısırdaydım. oranın ıklımınden mı kaynaklandı dıye dusunuyorum.. uc dört gune kadar adet olmam lazım bakalım olucak mıyım? ama korunuyoruz kondomla anlamadım gıttı.

bendede 2 gün oldu kahverengi akıntı denize gittikden sonra oluo özellikle dün test yaptım negatif çıktı adetim ayın 1inde mecbur geçmesini beklicez...
yosunk sende adetinin geçmesini bele bakalım sonuç gönlünce olur inşllah....

kızlaradet günüm dündü,e tabi benin kahverengiler gelmeye dvm edio.tst yaptım dün negatif.artık kendimi kaptırmıycam bişeye.stres yapıyorum.aklım takılıo çok.oluca varsa olur.dediğin gibi herhalde havalardandır arkadaşım.adetlerim gelsinde çocuk olur allah izin verirse.halimize şükür.çok cnm sıkılır kafam bozulursa da giderim bi dr.öffff
sıkıntı yaptı ya
bi de okuyorum bazı bgayanları düşünmediğim ay hamile kaldım fln diolar.bende öyle yapiim.4-5 kg fazlam var veriim.57 kgyim.52 fln olmalıyım.her ay oluyorum muhakkak adet 30-35 arası fakat 52 kg civarındayken daha bi düzenli oluyo sanki tamı tamına 28.gün geliyo.yediklerime dikkat etmiom aslında.
neyse kızzlar ne çok yazdım.İş stresi bi yandan evlilik bi yandan haile kalma çabaları bi yandan.........

ben sıtede bısey okudum karbonat testı dıye onu yaptım ama olmadı köpurmedı :KK43: sanırım hamıle degılım.. yosun hala adet olmadın mı ne zamandı kı adet gunun.. umarım hamılesındır

geldi arkadaşım.hem de tam gününde kırmızılarrrr.değilim hamile.bi daha ki aya umutlar.artık takmıyorum zaten.bunaldım.allah isteyen herkese versin

amin
amin.. ama ıcın rahatlamıstır.. en kötusu arada kalmak.. benım ıcın de 2 agustos.. bakalım.. hayırlısı olsun hepımız ıcn

bende adet olmama 2 gün kala kahverengi akıntılar gelmişti ve hamileyim

hayırlı olsun bebeğin:ecrin_bebek:
benimde adetime kadar kahverengi akıntılarım devam etti adetim geçikti ve 3 gün sürdü yoğun bi şekilde.değişik bir şeyler oluyor ama bebeiş yok...

ya banada aynı şeyler oluyor saat gece yarısı 12'yi geçtik adet olmam gereken 1.ci günüme girdim allahım inşaallah hamileyimdir de karnım doludurda adet görmememe neden olur bebişim ya rabbim sen doldur karnımı sen beni bizleri tüm isteyenleri evlat sahibi yap ya rabbim... AMİN...

bende adet olmama 2 gün kala kahverengi akıntılar gelmişti ve hamileyim

Merhaba,
3 düşükten sonra ara verdik ve dinlenmeye geçtik eşimle. son bir kaç aydır da gebe kalmayı umut ediyorum ama nedense olmadı.

bu ay göğüslerim şiş,belim ağrıyo. regle olacağım gibiyim. ama daha 1-2 günüm var. 1-2 gün kala benim belirtiler ortadan kalkar yerini rahatlamaya bırakırdı.
sizin yazınızı görünce umutlandım doğrusu.
çünkü bugün bende kahverengi sulu az miktarda bir akıntı sözkonusu oldu.

bir kaç saat sonra gittim acaba regle başlangıcımı diye henüz o da yok kayboldu.

acaba sizin akıntınız ne kadar sürdü?
nasıldı?
kaç gün sonra anladınız hamile olduğunuzu?

teşekkür ediyorum

Arkadaşlar,
konuyu görünce benimle aynı durumda olan kişiler olduğunu gördüm normalde 29 yıldır bir veya iki kere sapma dışında adetim çok düzenlidir adetimden 1gün önce kahvrengi sıvı gelir sonra adet olurum geçen ay bu iki güne çıktı bende önemsemedim bu aysa adetim gecikti önemsemedim bekledim iki gün sonra kahverengi sıvı geldi hah dedim başladı ama bir gün geliyor bir gün yok 4 gündür böyle devam ediyor baştaki iki günü de sayarsam adetim 6 gün gecikmiş durumda biraz daha beklemelimiyim?

Arkadaşlar,
konuyu görünce benimle aynı durumda olan kişiler olduğunu gördüm normalde 29 yıldır bir veya iki kere sapma dışında adetim çok düzenlidir adetimden 1gün önce kahvrengi sıvı gelir sonra adet olurum geçen ay bu iki güne çıktı bende önemsemedim bu aysa adetim gecikti önemsemedim bekledim iki gün sonra kahverengi sıvı geldi hah dedim başladı ama bir gün geliyor bir gün yok 4 gündür böyle devam ediyor baştaki iki günü de sayarsam adetim 6 gün gecikmiş durumda biraz daha beklemelimiyim?

Benimde 5 aydır falan şu şekilde oluyo adetimden 1 hafta once 1 hafta boyunca sürekli koyu kahve rengi lekeler geliyo sonra adetim normal olarak başlıyo ben 10 aylık evliyim ve bebek istiyoruz her seferinde yerleşme kanaması umut ettim ama hamile kalamadım ama bu sefer kesin doktora gidicem aynı durumda olup ta doktora giden oldumu korkuyorum biraz internetten araştırıyorum kötü kötü şeyler yazıyo 😪😥

X